Цвят на очите

  • 3 516
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40 924
Скоро тръгнахме на логопед, който твърди, че няма нищо притеснително, но детето не говори, най-вероятно ще го сменим.

Прочети пак внимателно какво си написала според законите на българската граматика Simple Smile

Един жокер:
- Продавам доберман, обезпаразитен, дресиран, яде всичко, много обича деца...

# 16
  • Мнения: 6 150
Скоро тръгнахме на логопед, който твърди, че няма нищо притеснително, но детето не говори, най-вероятно ще го сменим.
Така де, сменяйте ... с говорещо. Grinning Така написано много ме разсмя.
На 2 години и 1 месец е повече към нормално да не говори все още, а тепърва. Не знам защо все си търсите проблеми?!
Само не разбрах за млякото в схемата? Моето като пи до никое време и до пъстри, като баща си, не ги докара. Другият път на вода, ще гоним сини.

# 17
  • Мнения: 3 250
Не разбирам.
Цвят на очите, АМ, говор?

# 18
  • Melmak
  • Мнения: 3 007
Майка ми е на 62 г., със сини очи, а родителите й са с кафяви. Още пие мляко, ама не адаптирано, а Верея. 😂

# 19
  • София
  • Мнения: 7 991
Цветът на очите няма общо с говора.

# 20
  • Мнения: 750
Първите два месеца беше с цвета на очите на мъжа ми и след това взе цвета на моите. Странна емоция и много забавна. В албумите, до третия месец, е с един цвят на очите, после с друг.

# 21
  • Мнения: 2 299
Моята дъщеря се роди с доста сини очи. Баща ми е с синьо-сиви, дядо ми беше със светло сини.
Аз съм с кафяви, мъжа ми с пъстри към зелени.
На 4-5 годишна възраст започнаха да и се променят очите и сега нямат синьо...по скоро зелено и по края на ириса сиво.
На наши приятели момченцето и при него така към 5-годишен от сини, станаха зеленикави със сиво.

# 22
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Моята сестра е с пъстри очи,мъжът ѝ с тъмно кафеви,а племенникът ми има по-сини очи и от моите(свекървата на сестра ми е синеока и баба-майката на татко).

# 23
  • Мнения: 25 619
Ако имаш някакви съмнения относно бащинството – успокой се. Нормално е при тъмнооки родители да се родят светлооки деца.
Обратното е за притеснение – на двама синеоки родители да се роди тъмнооко дете.

# 24
  • София
  • Мнения: 28 579
Не разбирам.
Цвят на очите, АМ, говор?
И аз не схванах връзката.

# 25
  • Мнения: 1 230
По-притеснителното е, че бабите и дядовците ти са със сини очи, а родителите ти - с кафяви 😄😉

# 26
  • Мнения: 1 033
Да, родителите ми са единият с светло кафяви, другият с черни. Бабите и дядовците вече не са между живите, но си спомням, че бяха единият със сиви,другият със сини( бабата- майка на баща ми, дядото- дядо на баща ми), че как го написах пак не се разбра😃. Не знам защо решихте, че имаме съмнения относно бащинството. Може би да завъртите някоя ваша дискусия, редовна. Интересно ми е, честно казано не очаквах, че е вярно, че може да го наследи от пра-баба/дядо. А, и навсякъде пише различно, на едно място от 6 до 12м, на друго до 3г. Интересно ми е вашите, кога ги смениха, преди тази 3г възраст ли. А, това за очите и говора нямам и идея от къде ми хрумна, снощи си го измислих 😅. Трудно е да си безработен, както споменах🤣

# 27
  • София
  • Мнения: 13 155
Имаме 5 деца. Имат общо 4 различни цвята очи. Това много ме радва. Никога не ми е хрумвало да искам да са различни.

# 28
  • SF
  • Мнения: 21 223
Моите родители са с пъстри очи, а аз съм с много тъмни, направо черни очи.

# 29
  • Мнения: 1 302
Нещо не разбирам какъв е проблемът, какво като вие с бащата сте тъмнооки? Моите родители и те са с кафеви очи, а аз и брат ми - единият със сини, другият със зелени. Наследили сме ги от бабите и дядовците.

Общи условия

Активация на акаунт