Отговори
# 30
  • Мнения: 87
Момичета, включвам се и аз с новини- нашето бебче реши да се появи на бял свят по-рано от очакваното! 🩵
Снощи се събудих към 1:15ч от усещане, че ми се пишка и ставайки направо усетих как протича бистра течност. В началото си помислих, че нещо просто бебчо ми е притиснал пикочния мехур, но след като в рамките на 5 минути ми се случи още 2 пъти се усетих, че са води. 😅
Отидох до АГ , успях да удържа до сутринта, за да може моята лекарка да ме оперира.
Макар и по-рано роден си диша самостоятелно и не е в кувьоз.
Дадоха ми го в реанимация за 5 минутки и вече се надявам утре като ме качат в стая да си е при мен. Казаха, че от мен зависи и ако се чувствам окей, че ще може. 🥰
Честито бебенце!Нека да расте здраво и обичано!❤🍀

# 31
  • Мнения: 393
Честита радост, Nomadgirl! Да ви е живо и здраво бебчето! Flowers Bouquet
Честно казано сега малко се притесних, защото и моят термин е на същата дата. Надявам се бебето да не ни изненада и нас, защото още не съм готова с всичко.

# 32
  • Мнения: 317
Честито Nomadgirl, бъдете здрави! ❤️

След като видях, че вече се радваш на малкия човек, започнах да стягам багажа 😀

Таа дрехи за мен какво е редно да взема, освен нощници разбира се, много кратък ми се вижда списъка на АГ 🤷‍♀️ притеснявам се да не пропусна нещо.

# 33
  • Мнения: 277
Nomadgirl, честито бебенце! 💙😊
Нека е здрав и обичан бебчо!
На теб бързо възстановяване! 🍀

# 34
  • Мнения: 77
Честито бебче, Nomadgirl! Бъдете здрави и бързо възстановяване! Blue Heart

Терминът ми е един ден след твоя, но ще взема да побързам с чантата за родилното. Онзи ден бях на преглед и определихме датата за секцио, тъй като малката все още е седалищно. Но според доктора има вероятност да избърза. Може и нас да ни изненада бебка.

# 35
  • Мнения: 610
Благодаря ви, момичета! ❤

Аз не бях с подготвен багаж, единствено отидох в банята преди да тръгна и по-добре, че така направих, защото после нямаше такава опция преди раждането.

К.белеза, Освен нощници друго няма да ти трябва. Лягаш гола на операционната, ако си секцио 😅 и така си стоя сега завита в реанимация. Преди раждането ми направиха клизма, то беше по-кофти от контракциите. 😅 стоях бая време в тоалетната.
Усещането вече да имаш поспаднал корем е странно, лошото е, че малко като желе се усеща, дано има бързо подобрение след това, защото никога не съм била с такъв. 🙈

# 36
  • Мнения: 222
Честито и от мен Nomadgirl. Пиши как се възстановяваш. Раздвижиха ли те вече? Пожелавам успех утре да ти дадат мъничето.

# 37
  • Мнения: 253
Nomadgirl, честито бебче! Heart Пожелавам да сте здрави и много щастливи цялото семейство! Бързо възстановяване, мила! Kissing Heart Heart

# 38
  • Мнения: 276
Честито бебче, Nomadgirl! Бъдете здрави!

# 39
  • Мнения: 1 560
Nomadgirl, честито и от мен! Бързо и леко възстановяване на теб и само хубави моменти оттук нататък с новия член на семейството❤

В Майчин Дом (София) и на мен ми сложиха катетъра преди упойката, доста си беше неприятно. Като цяло нямам добри спомени от операцията, беше супер студено в залата. По едно време ми стана трудно да си поема въздух и ми сложиха кислород. Дано този път мине по-добре😃
Тази нощ като ще ли имах контракция, ама няма идея дали беше това😃 Корема ме заболя ниско долу, не знам колко дълго точно продължи, 1-2 минути сигурно и после ме отпусна. Помислих си да не е тръгнало, ама нищо няма оттогава.
Ох, още 4-5 дни да удържи само до секциото или поне до понеделник докато се върне доктора ми 😨

# 40
  • Мнения: 238
При мен също има движение. Тази сутрин ми падна тапата. Сега чакам визитация и преглед, за да кажат дали се задава раждане. Нямам контракции, поне не усещам и засега не са ми изтекли водите.

# 41
  • София
  • Мнения: 18
Честито Nomadgirl! Бъдете здрави и бързо възстановяване ти пожелавам.
На мен ми остават още около 20 - тина дни до термин, ама когато реши госпожицата. Сега съм в Майчин дом, че имах бъбречни проблеми.
Относно обезкосмяването, аз карам със самобръсначка криво ляво, че почти нищо не виждам. 😁.

# 42
  • Мнения: 253
Аз от една седмица се каня да стягам багажа за родилното Joy Иначе снощи четох списъка на мъжа ми Sweat Smile
Към мамите раждали секцио, колко време продължава цялата операция? Колко време ви държаха в реанимация? Имали ли сте главоболие след спиналната упойка? Колко време след операцията успяхте да се изкъпите? Кога тръгват лохиите и какво да очаквам? На кой ден ви тръгна кърмата?
Съжалявам за многото въпроси, просто искам да съм поне малко подготвена, тъй като ще ми е първо раждане и вече започвам малко да се притеснявам Persevere

# 43
  • Мнения: 611
Nomadgirl честито и от мен! Да сте здрави и щастливи с бебчо, а ти бързо да се възстановяваш! Heart

# 44
  • Мнения: 388
Аз от една седмица се каня да стягам багажа за родилното Joy Иначе снощи четох списъка на мъжа ми Sweat Smile
Към мамите раждали секцио, колко време продължава цялата операция? Колко време ви държаха в реанимация? Имали ли сте главоболие след спиналната упойка? Колко време след операцията успяхте да се изкъпите? Кога тръгват лохиите и какво да очаквам? На кой ден ви тръгна кърмата?
Съжалявам за многото въпроси, просто искам да съм поне малко подготвена, тъй като ще ми е първо раждане и вече започвам малко да се притеснявам Persevere

При мен извадиха бебето на 3-4 минута и още около 45 продължи.
В реанимация бях 48 часа.
Не съм имала никакво главоболие или замайване при раздвижването.
Изкъпах се вкъщи с непромокаема лепенка, тъй като конците не ми бяха свалени все още.
Лохиите почти веднага, на първото изправяне, не е кой знае какво, усещане като при цикъл.
Кърмата чак на 5-ти ден при мен, но аз така или иначе я спирам.

Общи условия

Активация на акаунт