Отговори
# 600
  • Мнения: 51
Честито на новите бебчета! Бъдете живо и здрави и много спокойни!

И аз утре влизам в Селена. Доволна ли си от грижите? Бебчето първия ден може ли да е при теб?

Иначе коя е групата във фейсбук и пишете ли там?


Здравейте,мами!
И аз да се разпиша: днес ,след планово секцио в 36г.с+2дни , се роди нашия син Кристиан -цели 3450гр и 49см в АГ Селена с др . Д. Ставрев 😇🍀
Причината за ранната дата е по мед препоръки от Ендокринолога ми и АГто, тъй като съм с диабет тип1 преди бременоста.

Родих преди 3 седмици с планово секцио в Селената и ако имам втора бременност отново бих родила там. Изключително доволна съм от грижите.. акушерките и всички дежурни екипи бяха страшно мили, изчерпателни в обясненията, усмихнати.
Аз родих в 10 сутринта, към 17 часа ми доведоха бебчо да се видим и го взеха след 20-30 минути. На следващия ден рехабилитаторка свали катетъра и ме раздвижи. Тогава вече имах възможност да звънна в детска стая и да помоля да ми го доведат. От този на момент нататък има възможност бебето да си остане при майката, като го взимат само 2 пъти на ден по 2-3 часа за тоалет и консултации.

Нас ни изписаха в събота от "Селена". Потвърждавам всичко написано. Аз също съм много доволна от грижите, които положиха за мен и за бебето.

# 601
  • Мнения: 21 275
И аз съм доволна от селена.
Само 2,3 дами се държаха малко кофти, но все пак това не е хотел.

# 602
  • Мнения: 276
Нашата Моника се роди днес с наложително секцио в Селена! 3260, 50 см ❤

# 603
  • Мнения: 277
Да е жива и здрава малката Моника и много да ви радва, а на теб бързо възстановяване!🍀🤍😊

# 604
  • Мнения: 223
Честита радост. Здрава и щастлива да е Моника, на мама бързо да се възстановява.

# 605
  • Мнения: 87
Мами и аз да се похваля! На 31.08 по естествен път се роди и нашето момченце Янис.Цели 3,630кг и 51 см.Няма такава болка,но всичко се забравя като го видиш!❤🍀

# 606
  • Мнения: 1 409
С малко закъснение да споделя и аз, че нашата дъщеричка се роди на 30 август. Наложи се накрая да направим секцио, заради пренасяне, редуцирани води, застаряваща плацента и абсолютна никаква родова активност.

# 607
  • Мнения: 611
Честито на Рей и на всички родили момичета! Да са ви здрави и щастливи дечицата! Heart

# 608
  • Мнения: 2 120
chris_16, aleksandra20, Rayy, честито, момичета! Да са ви живи и здрави бебоците! Бързо възстановяване на вас! 🍀👣


Това е темата, в която продължаваме да пишем https://m.bg-mamma.com/?topic=1577002.msg46745661#msg46745661

Последна редакция: пт, 01 сеп 2023, 15:23 от Jupiter sea

# 609
  • Мнения: 276
Благодаря ви, момичета! Rayy, много подобен случай съм и аз!

Общи условия

Активация на акаунт