Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юлска вещерска и спортна

  • 92 880
  • 2 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 783
Попи, чак да не повярва човек, че съществуват все още такива места! Да си изкарате приятно и да си починеш!
  Моите пък дечурлига искат да са в сърцето на купона. Ама млади  и луди, сега им е времето.
 Синът е запазил един апартамент в Несебър, с тераса и гледка към морето.Това му беше топ претенция - да им гледка към морето. Като си седнат вечер с гаджето да си хапват, да гледат морето. И искат да са само двамата. Другите от компанията и те са в Несебър, но са в квартири - такива , дето се дава една стая в   къща . Нашият мистър претенция иска да има кухненски кът, баня и тоалетна само за тях, тв, климатик, нет/ ще му се наложи да поработва по някой друг час/, и терасата. И да не е на майна си Райна. Спазари го апартаментчето , даже си свали и от цената.  Две години не е ходил никъде, има нужда и си е заслужил почивката. Миналата година само ние с баща им почивахме, сега децата ще ходят, ние не.
   Ако знаете кучето как се мъчи за стопаните си, хем е свикнала и с нас. А щерката каза,че и Кати непрекъснато я търси , гледа в багажника, търси Айа,Айа, и проплаква за нея. Голяма любов са тия двете.

# 31
  • Мнения: 2 784
Попи, дай снимка от този рай!
Да ви се случват само хубави неща този месец!
Бадрулбудура, името ми бяга в момента, тепърва ще проучвам кога има часове, но вече няколко човека ми го хвалят.
Втора пералня се върти, прахусмокачката ме чака, готвене също...абе пълен ОИ. Поне довечера съм на сбирка с приятели.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 330
И аз обичам да ми е удобно на почивка, като Марул джуниър. Тоалетна деля само с близки хора, искам ако може ще не, отделни стаи и т.н. Почивка е, искам комфорт и щипка лукс, ако може.

# 33
  • Мнения: 15 356
И аз искам почивка, но какъвто плаж търся няма. Аз съм за частен плаж с къща на брега, че да не мъкна целия катун и да няма никой около мен🤷.
Вчера и днес чух две буквално изповеди от роднина и приятелка, б@ха ми наната. Наистина се втрещих, но само прегърнах. Днешната история ми дойде в повече, но продължавам да обичам жената, която ми я разказа. Наистина е права бабата от "Титаник", женското сърце е дълбок океан от тайни.

# 34
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Пия Фервекс аз. Малко се разхлади и носът ми текна.Щях да ходя на фитнес, че не съм ходила от сряда,ама се отказах,заради течащият нос. Гледам във Франция-страшна работа,палежи, вандалски прояви..Да протестират, ама това палене, чупене, рушене -не го разбирам..

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Наспорт! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 446
Благодаря за темата, Кло! Heart

Карамелче, съболезнования Confused

Болните да оздравяват!
Сис,Лав,колко време вече са с температура дребните?Охх,дано утре най-късно вече са оздравяли!Милите...Мне,не се претръпва с боледуването на децата..

И на мен ми се стори сутринта, че малкото подкашля и подкихва, но да видим ..

Дядката ми нещо не е добре.Уж нямало нищо,но не се подобрява,а напротив. Снощи от бърза помощ не са били с добри прогнози ... и диагнози. Confused
Цял ден ми е като на лента дните прекарани с тях и у тях.Слънце,зелено,бера си ябълки и сливи от дървото,баба готви вкусна манджа,дядката решава кръстословица и пуши цигара.Аз съм безгрижно дете и чакам всички да седнем на обяд на масата на двора...
Такъв е живота, знам,а и те са вече възрастни.И пак - сещам се за преди,гледам ги сега и Cry

И те така..Айде,приятен почивен ден да имате !

# 37
  • Мнения: 3 689
И аз обичам да ми е удобно на почивка, като Марул джуниър. Тоалетна деля само с близки хора, искам ако може ще не, отделни стаи и т.н. Почивка е, искам комфорт и щипка лукс, ако може.


 Аз като ходя някъде искам няколко щипки лукс. Ако ще е гарга да е рошава.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 698
Зависи какво търся в момента от почивката. И на палатка мога и на 5 звезден хотел. На екскурзии най ми допада апартамент.
Болните дечица да оздравяват. Лятото дойде.

# 39
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Честит ни месец юли, общество любимо.Hug
Да ни е много слънчев, щастлив и позитивен! Да са здрави дечицата и оплакванията да са ни от счупен маникюр

Кло, благодаря за новата тема Flowers Rose

Наспорт и от мен


Днес морето не е много чисто, но аз съм доволна- слънце грее, чета вече трета книга, какво му трябва на човек.
Оплаквам се от себе си, че все повече съм си дастатъчна и границата ми на търпимост към хората е все по- малка.

Последна редакция: сб, 01 юли 2023, 19:28 от Pretty_Mama

# 40
  • Мнения: 12 015
Аз идвам от тръстикена. Трябваше да подредя, че не ми се виждаше бюрото. Минах през бакалията на Тринидад и сега ще си направя шкембе чорба. Видях гъби пачи крак, но пусто око лакомо, та взех и кладница и печурки. Тая седмица ще съм на гъбена диета.
Прити, що не ме взе с тебе? И Попи не ме взе. Не сте ми приятелки вече 😜😋

# 41
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте!

Благодаря за новата тема, Кло! Purple Heart

Карамелче, съболезнования! Disappointed Relieved

Лав, голямо гуш за теб! Така хубаво си разказала! Представих си го сякаш е мой личен спомен описаното от теб. Просълзи ме. Спомних си  и аз за моите баба и дядо, за прабаба, за мама.

В такива моменти се опитвам да си спомням хубавото. Опитвам се да изпъдя тъгата. Радвам се, че съм имала шанса тези хора да бъдат част от живота ми, да ги обичам, да ме обичат. Е, не винаги ми се получава. Пускам по някоя друга сълза, но преобладава благодарността, че съм имала детство, което други деца само са мечтали да имат.

Аз съм на работа днес и утре. Шегувам се с домашните хора, че съм на курорт, защото имам течаща вода в тоалетната, а в къщи има авария и сме спрели водата от крана докато дойде водопроводчик и произнесе присъдата. Тече ни вода от стената, та явно ще се разбива. Но водопроводчикът е казал на баща ми, че може чак в понеделник да дойде. Нормално де, почивни дни са. Нашата тръба пък баш в петък вечер се бъгна, като болестите при децата.

И като споменах деца , да оздравяват болните!
И моята племенница беше със стрептококи и пи АБ.
А Пантата е с пубертет - то си е диагноза. Laughing Няма да разказвам последните драми, защото се обърквам само като се опитам да ги формулирам в смислен текст. Laughing

# 42
  • USA
  • Мнения: 2 151
Честит Джулай, вещички Heart

https://www.instagram.com/p/Csd2gHzRrYy/ 

Лейла, ти описа и моите летни ваканции с баба и дядо Sob

Хайде всички, дето сте по морето, пускайте снимки да плакна очо.

Последна редакция: нд, 30 юли 2023, 18:26 от SkyBlue

# 43
  • sf
  • Мнения: 10 153
Аз нощем си изключвам звука, освен ако сина ми не е някъде на купон.
Кисела съм, опитах да дремна, ама не ми се получи и сега в глвата ми е мармалад.

# 44
  • Мнения: 5 707

Хайде всички, дето сте по морето, пускайте снимки да плакна очо.
Скай нещо се шегува с нас ми се струва 😜

Общи условия

Активация на акаунт