Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юлска вещерска и спортна

  • 92 885
  • 2 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 551
И аз си спирам звука на телефона нощем. Това го правя откакто бях още студентка и един колега ми звънна посред нощ да ме пита кога ще му правя спагети. Беше се напил човека, не е бил влюбен в мен, с него дори не общувахме.

# 46
  • USA
  • Мнения: 2 151
Не, Сис, защото море искам аз и по възможност българско, но и твоя изглед няма да откажа Heart
До мен са само океани. Лятото ме обзема носталгия по БГ.
Билети още се мотая и не съм купила.

# 47
  • Мнения: 805
Ех, Лейла, гуш! Стискам палчета да се оправи дядо ти и на малчо да му няма нищо.
Загубих бройка на дните вече при нас. Ще се оправи, няма къде да ходи.
ММ ме постави в ступор. Моля, кажете прав ли е според вас. Както ви бях казала, един негов колега ми направи услуга като ме закара с малкия до поликлиниката. Той пристигна няколко минутки по - рано до къщата и аз без да се замисля го поканих вътре, докато се приготвим. ММ се скара, че съм го направила. Сега кой знае колегата му какво си бил помислил и какво би говорил?!?! Това за мен е абсолютна глупост. Защо по дефолт поканата трябва да се приема за интимничене? Не сме тийнове все пак. Не знам аз ли съм наивна, света ли се побърка.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 330
Не е прав ТТ (твоят тулуп). Човекът ви е правил услуга, естествено, че ще го поканиш, предложиш кафе, ако има време, вода, ала-бала. С болно дете баш до флирт си е мислил, че ти е. Ако му е било неудобно да влиза е щял да откаже и пак драма няма.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 551
Лав, не мисля, че в наши дни такава покана трябва да бъде приета като желание за интимност. Повече от нормално е да го поканиш , още повече, че той ти прави услуга и не е ОК да го държиш навън като наказан.

От друга страна мъжкото мислене е доста различно от нашето. Случвало ми се е колеги-мъже да помислят, че им давам "зелен светофар" за интимност само защото съм мила с тях и им влизам в тона за шеги извън работния процес ( не става въпрос за шеги, включващи сексуален подтекст).

# 50
  • София
  • Мнения: 13 698
Не е у ред твоят тулуп по Бър.
Трябва верно да си пубер да си помислиш подобно нещо.

# 51
  • Мнения: 5 707
Мен ревността на ММ винаги ме обижда. И той е същия, сърди се , когато приема нечие предложение за закарване, обяд или кафе дори да сме голяма компания. Лав, не е грешката в твоя телевизор, да знаеш. И това за различното мъжко мислене изобщо не им е оправдание.

# 52
  • Мнения: 805
Ох, благодаря ви, започнах да се чудя аз ли живея в друга реалност. Обаче, Панди, вярно е това, че мислят по - различно от нас. Сега се сещам, че преди да замине МТ ( Бър, много ми хареса това с тулупа), този същия колега и един друг бяха предложили ако имам нужда, че ще ме закарат до където трябва, като щели и жените си да вземат с нас, да сме се чувствали спокойни. Ъм?! Нещо много сбъркано има в неговия колектив ми се струва.

# 53
  • Мнения: 10 887
Лаватера, сериозно ли това ти каза. Леле, чак се изнервих. А какво да го оставиш да виси навън като такси ли? Човекът ви (защото колкото на теб толкова и на него) услуга, не е наемен шофьор. Естествено, че ще го поканиш.

# 54
  • Мнения: 7 243
Лав, аз бих постъпила по същия начин като теб. Изобщо нямаше да ми мине през ума, че поканата би била разтълкувана като опит за интимничене. Но мъжете не са хора, какви неща се въртят в главите им, не е истина. И аз съм имала подобни случки с МУ, всеки път оставах безкрайно изненадана от реакцията му и наистина за мен беше неразбираемо защо се държи така. Сега вече почти не се случва - не знам това за оплакване ли е Joy В смисъл, дали вече не ревнува или просто се научи, че няма нужда.

Аз се прибрах. Приятна разходка направихме, но много жега. Опъпчих се стабилно, приличам на Квазимодо в ръцете Sad На връщане напазарувахме заразват, заредих за няколко дни напред.

Малко лавандулки от мен
Скрит текст:


Оплаквам се, че ми натресоха не особено желано гръцко приключение, много различно от усамотените плажове на Попи.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 330
Аз само да добавя, че колегата прави услуга не само на Лавчето, а по-скоро на мъжа ѝ. Та така.
МТ днес направи дупка в дивана. Лежи и пръхти, само се обръща да не се схване  Обаче, аз като седна, веднага се присеща нещо. И ме гони да ми показва някакви клипчета, които грам не ме интересуват.

# 56
  • sf
  • Мнения: 10 153
Лавандулиии 🥰  трябва да се наканя и да намеря някое близко поле до София , за да се поснимам. 😆
Напомням - утре, 11ч, пред билетния център на НДК. Май само аз и Добри ще сме. Мид, ти?

# 57
  • Мнения: 5 707
Дами, трябва да направя адекватно CV . Можете ли да ми препоръчате читав сайт?

# 58
  • Мнения: 10 887
Сиси, защо не си го направиш в уърд? Аз вярно, че отдавна не съм правила, но само като се сетя за иния автобиографии с оня ми ти европейски формат и се изприщвам, ужасен ужасон бяха.

# 59
  • София
  • Мнения: 18 703
Аз ще дойда за малко да.

Общи условия

Активация на акаунт