Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юлска вещерска и спортна

  • 92 887
  • 2 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 356
Марул, благодаря, намерих помощ. То е много нахално желанието ми, но благодаря на хората, които се отзоваха и днес ще направят оглед на една кола ❤️
Лавче и Сис да оздравят дребосъците, както и всички болни!
Бър, много красива дама си имаш!
Карамела, съболезнования!
Слънчев и безоблачен юли, дами🤗

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Джулай...морниг де Grinning
И аз не вдявам, ма нищо...

Мързи и на мен мий такова...ма ше мине Head Band

Уми, аз и снимки нямам Grinning  Твойта с кой е на морето? Къде тренираш ти?

Кло, мерси за темата!

Театърът биваше...лека комедийка.
Днес ще дирим поляни за пикник Simple Smile

Кал са дечицата? Сис, Лав?

# 17
  • Мнения: 8 783
Добър да е Юли, вещички!Да е слънчев и топъл за почиващите, прохладен за бачкащите, изпълнен с хубави новини.
   Бър, видОх я!!! Както каза, до края да стои на лагера! Никакво прибиране.
   Лав, Сис, вече да няма Т при дечицата!
  Аз бачкам. Мисля следобед да си пера килимите, ама да видим.
  Тарти, много тъпо така, ама види му се краят.

# 18
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Добро утро! Благодаря за новата тема . "Шапката" много ми харесва.
Кро, от къде го извади това филмче от моето детство? Благодаря! Вълкът с тоз' фас в устата  в днешно време не биха го излъчили по кината или тв..Гледай какви времена дойдоха,а? Точно сутринта четох че "Десет малки негърчета" на Агата Кристи, вече ще се казва "Те бяха десет".
Поканихме девера и етървата на барбекю днес, то вали  и духа, явно няма да е..Аз след седмица ще съм си в БГ, и юлското време тук няма да ме вълнува вече.

Да ни е хубав, спокоен  и слънчев юли!

# 19
  • Мнения: 497

 Добро утро! Отпуск съм за малко, а рано се излюпих 😊. Валяло е и вчера и завчера валя, но нищо де ще се въргалям по диванЯ 🤣Прекрасен месец юли на всички. 🍀

# 20
  • Мнения: 5 707
Кло, благодаря, че отново си ни домакиня 🤗!
Бър, шапката е супер!

При нас нищо не се е променило от вчера.
За Джулая не успях, както и предполагах!
Отпаднало ми е, не ми се мърда, а дребната си реди книги една върху друга, за да стигне високия рафт и усещам как ще плаче след малко .

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 033
То на Агата Кристи май цялото творчество ще бъде префасонирано заради изрази като " хора с грозен цвят на кожата", " хора с кожа с цвят на горчица" и подобни. Въобще не е била политкоректна в писанията си. Предполагам и на други писачи ще им поправят творчеството в тон с новите ценности.

Здравей, хора! Записвам се и аз в новата тема и желая здраве, слънчев юли, по- малко неприятности и повече добри новини и настроение, Simple Smile

Сега ставам да изчезвам на рожден ден. Само набързо трябва да мина да взема някоя бутилка и да отидем с децата. Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 юли 2023, 10:53 от floren

# 22
  • Мнения: 3 795
Джулай...морниг де Grinning
И аз не вдявам, ма нищо...

Мързи и на мен мий такова...ма ше мине Head Band

Уми, аз и снимки нямам Grinning  Твойта с кой е на морето? Къде тренираш ти?

С класа е е там за няколко дни.
Аз тренирам вкъщи.Ластици , гири , постелка...Като ми откриха предиабет  и ми назначиха хапчета, дето не искам да пия и започнах да тренирам.Вече няколко години, с малки прекъсвания правя леки тренировки,къде сама, къде гледайки някой ютубър.Лаик съм, нищо особено не правя, но се поддържам във форма.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 703
Благодаря за темата Кло. 💋

Не съм посрещала  джулай морнинг. Е сега в 10.30 го срещнах.

# 24
  • Мнения: 7 243
Честит да ни е юли, да е спокоен, ведър и усмихнат!
Кло, благодаря за темата!

Джулаят не се разбира, той се усеща и преживява. Чувство за свобода, надежда, волен дух. Изгреви има всеки ден, но за някои този е по-специален. Хубаво е Heart

Щяхме да тръгваме към потопената църква на Жребчево, но и там имало фест, станал инцидент, та се отказахме. Нищо, друг път. Променихме маршрута и пътуваме към Шипка. Ще хапнем рибка на Калофер, ще се помотаем там, ще минем през църквата в Шипка.  Оттам женската половина обратно, мъжката към Мидалидаре на Юръп.

# 25
  • Мнения: 12 129
Кло, оправи боязън в първия пост, моля те.
Къде съм гледала и спала, един Господ знае. Коригирах. Благодаря

# 26
  • Мнения: 18 473
Записвам се в новата тема, докато имам една черта обхват. Пуберката е мега доволна, къде съм ги довлякла Joy Признавам, и да бях търсила място без обхват, сигурно трудно щях да намеря.

# 27
  • Мнения: 12 129
Трябва публично да споделиш къде е това място. Но за съжаление, поне един от трите оператора има обхват. Виваком имат и в дън гори, дето е най-неочаквано.

# 28
  • Мнения: 805
Кло, благодаря за темата!
Шапката много ми харесва.
 
В крайна сметка дръпнах дявола за опашката вчера. Вдигна пак висока температура, но пък успя да поспи малко повече. Днес успя да сътвори голяма поразия, дето не е за споделяне даже.  Щом прави бели, не е толкова зле положението (надявам се).

# 29
  • Мнения: 18 473
Clo, в Гърция съм. Югоизточната част на п-ов Пелион. За хора, които търсят празни плажове, бягат от навалица и нямат против да са в нищото, е идеално.

Общи условия

Активация на акаунт