Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юлска вещерска и спортна

  • 92 883
  • 2 737
  •   1
Отговори
# 2 730
  • Мнения: 15 356
Бърз въпрос,
Ако не съм следила темата, но търся място с позитивни хора да прекарам приятно време, ок ли е да се запиша в августовската тема?
Така ми изглежда, но не знам как ще се приеме някаква новодошла от нищото Simple Smile
В бг мама си пия кафето сутрин и си допивам виното след като половинът заспи.
Че и от юлската може

# 2 731
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Не са били подновили лицензите, Сиросче. Това пише, ама не разбрах дали тези канали ще се заменят с други. Ние сме с пълния пакет.

Продължава губенето на постове, та понякога от коментарите разбирам, че има нещо пропуснато. Ама и като не съм редовна в четенето...
При мен от известно време има и друг проблем, питах в модераторската, но без отговор. Когато искам да публикувам снимка - примерно от фейса или друга страница, не мога. Пробвах от моя лаптоп, от лаптопа на мъжа ми - не и не. Сменях браузърите - същата работа; същото е и през мобилния нет, и през домашния. Интересното е, че ако съм на мобилния нет през българския оператор, няма проблем. От испанския - не става. Но пък никой друг не се е оплакал, та не мога да разбера дали има някакви ограничения конкретно при мен, или е нещо друго.

# 2 732
  • Мнения: 7 749
Планирам си прибиранията до коледната ваканция и как още от сега ме сърбят ръцете да купя и билети за тогава- няма да ви казвам.

Dorchester, добре дошла си още в юлската. Hug
Няма нужда да чакаш до август чак. Grinning

# 2 733
  • Мнения: 14 790
Бобчи, вземи ме мен НА Турция, мани го ТУ. 🤭 Сериозно, нали ви писах, че много ми се ходи на екскурзия там. Гостенката ми от онзи ден ми разказва до 3:30 нощес за Истанбул иии от сега започвам да събирам от баничките за пролетта. 😆 Ще отида, ако ще турско да е. 🤪
Добре дошла на Дорчестър. ☺ Попаднала си на точното място.

# 2 734
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327


Наздраве за рождениците!
Намерихме един уникален бар и съвкупно решихме, че няма да дирим друг и три поредни вечери сме там.
Менорка е страхотна, три дни обикаляме острова. Ма много скъпо, ве! Ако едно дневно меню при нас е 15 евро, тук под 23 не видях. Обядвахме днес с децата, ребра и бургери, не да кажеш рибай стекове, 120 кинта. Една нетна заплата оставих за 4 дни, ама кеф цена нямал викат. Утре си тръгваме, много ми мъчно за детенцето ми. Ама е усмихната, щастлива, пести пари и гледа напред, така че опитвам да се успокоявам с това.

# 2 735
  • Мнения: 15 356
Ени, без деца обаче!

# 2 736
  • Мнения: 14 790
Без, разбира се! 🔞😂

# 2 737

Общи условия

Активация на акаунт