ПЧМГ - 3 тема

  • 11 384
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 459
Излезнаха резултати от днешния изпит за 7 клас! Приятно изненадана съм, колко бързо стана.

# 16
  • Мнения: 93
Явно днес няма да излезе класирането за 5 клас

# 17
  • София
  • Мнения: 75
Явно днес няма да излезе класирането за 5 клас
Излезна!

# 18
  • Мнения: 344
Кога се плаща цялата такса за 8 клас за пчмг? Записал си се на 12 на първо класиране и колко време имаш д а платиш цялата такса?

# 19
  • Мнения: 511
Кога се плаща цялата такса за 8 клас за пчмг? Записал си се на 12 на първо класиране и колко време имаш д а платиш цялата такса?
Това е информация от сайта:

# 20
  • Мнения: 385
Здравейте, разгледах последните две години публикуваните класирания след 7 клас и на сайта на училището виждам, че се публикува само първо класиране. Второ класиране никъде не се обявява, знаете ли защо е така? И дали е известно с какъв минимален брой точки от техния изпита евентуално са класирали деца на второ/трето класиране?

# 21
  • Мнения: 474
Излезе първо класиране за осми клас в ПЧМГ. Моля за отзиви за паралелката с природни науки - на синът ми му беше първо желание, но сега е изплашен заради числеността от 12 деца само в този клас. Той идва от СМГ- как е нивото на математиката в тази паралелка и достатъчни ли ще са му биологията и химията да кандидатства Медицина? Като цяло има ли големи разлики в подготовката по паралелки и в резултатите, които постигат в 10 и 12 клас на външни оценявания? Благодаря ви!

# 22
  • София
  • Мнения: 459
Изненадана съм от броя приети деца на първо класиране, очаквах да са 3 паралелки, а те явно ще са 2.
Форматът на класирането също е нов тази година, което пак беше изненада...
Изглежда нещата се променят и напасват в движение

# 23
  • София
  • Мнения: 1 374
Излезе първо класиране за осми клас в ПЧМГ. Моля за отзиви за паралелката с природни науки - на синът ми му беше първо желание, но сега е изплашен заради числеността от 12 деца само в този клас. Той идва от СМГ- как е нивото на математиката в тази паралелка и достатъчни ли ще са му биологията и химията да кандидатства Медицина? Като цяло има ли големи разлики в подготовката по паралелки и в резултатите, които постигат в 10 и 12 клас на външни оценявания? Благодаря ви!


То няма завършили деца още от тази паралелка. Първата такава са настоящия 9Б клас. Вижте колко часа биология и химия имат за сметка на математиката. Програмата все още е качена в сайта на ПЧМГ. Иначе техния клас е от 9 деца и доколкото съм чувала нямат проблеми с това, че са малко. Те прекарват много време с децата от А клас, с които имат общи часове по език и физическо, както и правят проекти по някои дисциплини заедно.

Последна редакция: пн, 10 юли 2023, 11:44 от Лонита

# 24
  • Мнения: 385
Класираните за 8 клас дали може да споделите дали всички са с над 75т на техния изпит? Миналата година напърво класиране само тези деца бяха поканени, но тази година от новия формат на първо класиране не става ясно какви са точките на класираните.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 779
Тази година има над 100 деца с над 75 т. Може да се види по резултатите от двата изпита. Поне 95 са подали заявление за класиране (пак видно от сайта), така че със сигурност са класирани такива с над 75т.

# 26
  • Злокучене
  • Мнения: 456
Тази година има над 100 деца с над 75 т. Може да се види по резултатите от двата изпита. Поне 95 са подали заявление за класиране (пак видно от сайта), така че със сигурност са класирани такива с над 75т.

Не са 100. От двата изпита 87 деца имат над 75 точки. 3 деца имат точно 75 точки. Също така не се знае колко деца има от последният им пробен изпит на 04.06 - там имат право да ползват оценката деца от ПЧМГ.
Иначе общо кандидатствали ( без последния пробен изпит ) са 173 деца Innocent
Едно голямо БРАВО на преборилите се и класирали се деца Blue Heart
На осатанлите късмет Flowers Four Leaf Clover

# 27
  • Мнения: 93
Здравейте,
Някой има ли информация от минали години  дали след второ класиране в Питагор 4 клас има вероятност да има и трето, или просто някакво допълнително пренареждане?! Питах ръководството , но ми отговориха , че няма да имат трето класиране. Детето е десето под чертата, дали да имам някакви надежди ….🤷♀😔

# 28
  • Мнения: 9 700
Първите 8 деца от списъка не са ли приети и в ПЧМГ с този резултат или аз не гледам където трябва?

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте! Утре има тест за определяне на нивото по английски за бъдещите петокласници. Може ли да ме насочите какво включва изпита? Има ли някъде примерен тест, който мога да разгледам.

Благодаря предварително! Hug

Общи условия

Активация на акаунт