Рицарки на бялото кантарче - 15.01-22.01

  • 14 719
  • 506
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 366
Ох, голяма мъка тези дни със сайта. Не мога да пиша. Едва се отваря. Кошмар.

Исках да ви кажа, че съм щастлива, че ще се срещнем  Hug

А на майчето сето се сърди на Тони исках да й кажа, че би следвало да се сърди на мен. Тя милата, мен цитира. Така или иначе трябва да знаеш, мила, че ний си го тачим детИто, то ни И много добричко! Освен това вероятно вече си се сблъскала с моето твърдение, че от лошо настроение се дебелее (и не се шегувам ни най-малко).

Ассе, Миме, имам питанка къде вази : У петъка ма измерваха значи и се оказа, че си имам мазнинки кат кашкавала - 28%  #Crazy УжасТ! Та то туй става, щот си правя предимно аеробика и си нямам мускулна маса. Проблема е, че нямам възможност да отделям по повече от веднъж в седмицата да правя силови тренировки в залата, та мислех дали нямате някаква програма/ мммм дори упражнения на скици, които бих могла да правя с гирички у дома???

Хайде отивам да си поръчвам билета  Outta Joint(е, лъжа бе, рано е, ама тато вече е осведомен!!! )

  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 1 642
Момичета, моля ви за консултация.
За вечеря на мънечкото правя спанак с ориз, постен, мога ли и аз да го ям или не е много диетично за вечеря?
До тук днес съм яла 1 банан, 50 гр орех, 50 гр шунка, горе-долу и толкова кашкавал и едно варено яйце. Та си мисля не ми ли е малко калорията, още повече че довечера ще ходя да тропам хора?

# 32
  • София
  • Мнения: 8 348
Първо чакав да ся отвори прозорица, после писав и накрая то рече нъц
Та сначале - яз целулит баш не си отгледах та затова така небрежно и непрофесионално захождам в темата.
Виж стрии имам като Гранд каньон. Там оправия няма.

За ядине днес няма да приказвам, че само протеинче с лъжичка зобкам. Там вече не му знам калориите, но съм стигнала до третата супена лъжица.
И много вода.
А довечера фитнес.

# 33
  • Мнения: 4 806
Майче, домашната тренировка на спайдърите - това ти препоръчвам горещо http://spidersport.com/home-workout.php

Но, мисля, че има някаква грешка при замерването - при толкова тичане и колело - изглежда ми невъзможност да имаш такъв процент мазнини. Как ги мерихте? Ако е на бокновен кантар, дето уж мери мазнините - не са достаоверни данните.

Нещо важно, ще прощавате забраваната Simple Smile    Флора, чудно име. А имаме ли позволение да го използваме, като обръщение във форума? И поздравления за стореното Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 17:14 от Асса

# 34
  • София
  • Мнения: 8 348

Майче - аз в един сайт си намерих сички упражнения за сички мускулни групи.
Имат варианти и за гири
www.bb-team.org Виж там

# 35
  • Мнения: 5 873
Аз за срещата съм много навита!Стига лекарката да разреши и като гледам с Ванчето ще сме си компания - ох, чак вече нямам търпение!
Мариетке,моя си ! kissХама утре шъ съ уточним!Дан забрайш,чу ли?
 clock А ако има проблем- mobilephone
Аз хем нямам търпение да ви видя,хем пък като знам,че ще сме по-слабички с поне 5-6 кила и ми се връща търпението.Имаме 2 месеца и половина,момичета!Стягайте редиците! Heart Eyes
mimmy,не сме те забравили,сърдитке! spoko

# 36
  • Мнения: 4 806
ВЕЧЕРНА ПРОВЕРКА  Tada  Да се докладваме - кой, какво с кого и как .....  е ял, пил и се веселил.

Аз: добре с вода и ядене. Напълно самотно Simple Smile Чакам да ми дойде време за тренировчица.

Орденче миличко, айде да излъчим някой за пускане на новите теми за случаите, когато ме няма. Моля ви  bowuu

# 37
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Забягвам на курс-вода  2л, обяд-биволско мляко и 1 крема сирене, в 16.00-банан-блаа отврат, не бях яла с месеци, ама хич не ми беше вкусно-едва вафла да бях изяла къде-къде по-добре Mr. Green
Едва ли ще намериш достойна заместница-като те гледам как си играеш да изпипваш темата...пък знам ли, да не обидя пак някой

# 38
  • Мнения: 4 447
1,5 л. вода
млечнотричава (нямах магданоз)
2 св. яйца
1 пил. пържола
1 св. шишче

Не мисля, че ще се справя с пускане на темата. Не кръшкам, честно си казвам! Нека някой по желание, пък ако няма - ще го мислим...
Ама ти нещо взе много често да се скатаваш, Асса. Не ми харесва така.... Работа, работа, ама за какво са нощите. Аз така правя - цял ден се мотам, после нощес си работя.
В момента звучи най-новата ми любима песен - на Нели Фортадо - поздравявам ви! Hug

# 39
  • Мнения: 2 487
    С  храната съм на нула. Водата- 3л до сега. Път - 6 км и две кучешки разходки.

   Танитка  wavey

# 40
  • Мнения: 5 873
Вечерна проверка,а?хамчи аз цял ферман ша пиша smile3523,ама ко да прая,докат мога ша пиша,кат фукна на работа шъ видим кога шъ намирам времи...
кис.мляко-200гр,10гр суров лешник
кафе
вт.закуска 70гр петрохан
св .пържола Animal Pig(120гр)грух,със сос 100гр закв.сметана,малко горчица;салата зеле-100гр
кафе
няма сл.закуска-хич не ми се яде,ама хич
вечеря-2 варени яйца(варени 30 мин doh )и салата зеле-200гр
после шъ смятам. Whistling

# 41
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Днес съм стриктна - досега де  Mr. Green Като се прибера - ще видим  Thinking . Ще си залъжа времето с Пилатесчо ( докат'  не са се върнали всички )

Мими не сме ама хич те забравили  Hug .

И Евридика много ми се губи от "погледа" . да не е почнала "пролетно " почистване - че то каквото слънце е грейнало  Heart Eyes

Пиле аз само на едни форумски срещи съм ходила (все счетита ) и много гот беше  Peace

# 42
  • Мнения: 4 447
Ей, ама толкоз счетоводители на куп не бях срещала. Всички счетоводители ли сте дебели, а? Twisted Evil
Айче, как така с храната си на нула?  Не така, бе човек! Яж нещо!
Малии, Ванчето колко е стриктна, чак срам ме хваща! Ама то щото си има личен диетолог и сметач на калории! Hug

# 43
  • Мнения: 5 873
Малии, Ванчето колко е стриктна, чак срам ме хваща! Ама то щото си има личен диетолог и сметач на калории! Hug
Тани Blush,недей така!Засрамих се ,моля те! Heart Eyes
А на личния диетолог съм много благодарна! HugЗа без пари що работа свърши!  bouquet

# 44
  • Мнения: 4 447
Всъщност, Ванче, не знам как е прозвучало, но наистина браво! Така трябва, нали всички така съветват - да се пише всичко!
 А пък аз напоследък, на мазохизъм ме избива. Като ходя да пазарувам, все на щандовете за забранени храни вися, мечтая си да дойде времето да ги ям, купувам за другите, готвя им и гледам доволно.... леки отклонения от диетата, ама ще се оправя ....

Общи условия

Активация на акаунт