Рицарки на бялото кантарче - 15.01-22.01

  • 14 721
  • 506
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ами аз подробности не знам, само това,че съдържат много големи количества калций, който си отива по предназначение по костите и зъбите, а излишното количество трябва да се обработи и изхвърли от бъбреците, ама ако прекаляваш тоз калций се задържа в бъбреците и се натрупва и ето ти песъчинки, а оттам и камъни
Омлета си го бъркам само от яйца, мятам на тефлона и като стегне обръщам и после редя каквото намеря вкъщи-то на омлета каквото и да сложиш все е НВД-сирене, кашкавал, пушено месо, месо, шунка,подправки-все става за яден. Ама много обичам после като го загъна и да си го намажа с майнеза-и за нея трябва някой да ми промие мозъка,че да се откажа-много я ползвам пуста му майонеза Twisted Evil
Аз пък да ви кажа, не смятам че плодовите млека носят голяма вреда-често на обяд ам Активия със сини сливи или мюсли-щото не винаги ми се яде пържола и мога да си разперя чиниите в офиса-ами вкусно ми е, до към 16часа изкарвам, после нещо дребно ям и не ми се отразява  зле. НО ако ям мляко за десерт след основното ядене-тогава си е яко на дупето ми залепено

# 496
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ми не ходи всеки път-примерно само единия ден в седмицата-от една вечер с алкохол няма да стане нищо,
ама два пъти седмично и всяка седмица-ако не си на режим не е проблем,ама нали сега слабеем, трябва да се съобразим с това-пък и ефекта от тропането се губи като седнеш и ядеш после,че и пиеш.

# 497
  • Мнения: 2 897
Ами има и друг проблем, Тони, живея с 2 момчета и пазаруваме веднъж на 2 седмици по интернет - така ни излиза най-евтино. Та с 2ма мъже нали се сещаш какви количества кашкавал трябва да има в хладилника - за 2 седмици  Shocked?!
Ако си купя някоя малка разфасовчица кашкавал докато я изям може да не съществува и да трябва да си режа от големите пити, което НЕ Е никак на добре, а пък да си "вардя моето си" не върви  Laughing! 1ият съквартирант съм го зарибила да се храни НВД, и съм мн горда, ама другият е junk food king. Няма да ти казвам какви неща има по шкафовете. А киселото мляко дори да е 500 гр не е фатално. Ама ако подкарам 1 пита кашкавал от 1 кг не много добре, нали така  Rolling Eyes? Затова и ям кисело мляко по-често от кашкавал. А тук пък най-евтини са гауда, едам и рикота (извара), а да и котидж.

# 498
  • Мнения: 5 873
Кво надробих днес:
200 кисело мляко,10 ов.ядка,15 суров слънчоглед
обяд-риба хек 200 Sick,салата зеле150
сл.закуска-св.рибица-30-40
вечеря-салата от риба хек100 Confused,настъргана ряпа200,50 майонеза,20 зехтин Tired
3 литра и повече вода...

# 499
  • Мнения: 2 897
Ох защо заговорихме за млечни. Сега как да си избия от главата салата от гъсто кисело мляко, кисели краставички, рачешли рулца, яйце и и царевица. Как  Sad? Може би миризмата на печено бутче от кухнята ще ме разсее  Embarassed!

# 500
  • Мнения: 2 897
Ряпааааа. Искаааааааам.

# 501
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Дени ще падна от смях Joy ти си егати случая-ами с двама мъже не е лесно Mr. Green-и аз в Джърмънито бях така-ама от тяхното плюскане за мен оставаше само млякото, че било бебешка храна както казваха Joy
Е в такъв случай на момчето с НВД му трябват повече калории от теб, тъй че му се полага единия килограм кашкавал Mr. Green,
пък на теб един резен от 100гр ти е много на ден Joy
Незнам какво друго да кажа-спасявай положението някак help

# 502
  • Мнения: 2 487
     Ама аз така и правя. Ходя само веднъж в седмицата.

# 503
  • Мнения: 5 873
Ряпааааа. Искаааааааам.
Дени ,ела да ти извадя-в градината колкото искаш... Mr. GreenСвекъра само се сърди,че нямало кой да я яде и щяла да се развали! ooooh!Е,кажете ми, аз само ряпа ли да ям,М?  Crossing Arms

# 504
  • Мнения: 2 897
Ами ядох кашкавал докато бях сама миналата седмица. Купих си 200 грама, разделени на 8 филийки - викам си идеално, на филии - само за мене работа. Да ама филиите се редят една след друга в ръцете и после в устата ми също толкова прилежно, колкото собственоръчно нарязаните буци. Затова - ноу мор кашкавал за моя милост под никакви форми. Оооооо ама аз от утре тръгвам на училище, а там има един супер където има кашкавалчета много видове на разфасовки от по 30 гр - купувам си 1 и тичам вкъщи  Sunglasses, амаааааааа понякога го изяждам още в магазина или най-късно в метрото  Embarassed, ама пак си е добър вариант за моята лакомия де, колко е 30 гр, само трябва да се придържам към покупката на 1, подчертавам дебело с перманентен маркер - 1 порция!!

# 505
  • Мнения: 1 366
Айче, аз не разбрах дилемата ти. Тоест, не разбрах защо едното трябва да е за сметка на другото. Няма ли да се вместиш добре в компанията, ако не пиеш алкохол? Мисля, че трябва да превърнем режимите на удобни за ежедневието ни, а не ежедневието  според режима. Заедно с това обаче, имаш някаква нагласа и цел и тя не трябва да бъде спряна заради ежедневие (защото с изключения може да я спираш). Та за мен идеалния вариянт е да си излизаш с новите познати, ненарушавайки режима.

# 506
  • Мнения: 597
Дени,само така - взимаш си едно търкалце от 30 гр, и си го хапваш...и знаеш,4е за днес ти е само това! А ние купуваме едни тухли4ки,по ..3-4 кила...малей...как да мина само с 30 грама? Проблем си ми е,определено.А днес докато бях на басейна и се сетих,4е и Аткинс,препоръ4ваше 30 гр, на хранене..ама там няма 5-6 хранения...това са  90 гр,на ден...аз може би спазвам 5 Аткинса едновременно,защото спокойно мога да си хапна 500 грама без никакво затруднение...е,ще 4акам да отслабна ако продължавам така....

Общи условия

Активация на акаунт