Рицарки на бялото кантарче - 15.01-22.01

  • 14 722
  • 506
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 487
   Днеска  съм наказан , Танче. Кат си изядах лимита в събота и неделя smile3538

   Сега сериозно  Laughing Не беше планирано , ама не ми се ядеше и реших да си го пиша воден ден. Пък , че хапнах доста през почивните си е вярно и съм с повишение , та трябва да го разкарам.

   Ако имам сили да се назоря и да покрача още малко ще бъда още по-доволна. Simple Smile

   И аз си пущам някакъв музикален канал като ходя. Чалги , малги , без значение , стига да е нещо ритмично и така ми е по-лесно. #Silly

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 19:51 от Айя

# 46
# 47
  • Мнения: 1 424
Честита нова темичка   bouquet
Много успех в борбата с кг и добро настроение през новата седмица  Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет Laughing,аз вечерям пред РСто-да, знам че не се прави така,ама съм много гладна,
пък исках и да чета тука-ако ми видите вечерята-хич не е за заслабване-
опекох си пил.пържола, но реших да си направя една омесена салата-китайско зеле(ей Айче откакто ми каза за него-човека на пазара намаления чак ми прави, всеки ден съм там) +1маринована краставица+40гр настърган кашкавал после реших и пържолата да накълцам и прибавя, както и много къри ииии 1л.майонеза.
Много вкусно, обаче не е баш за тоз период слабителен, но ПМС много ме събаря тия дни, хич не мога да се контролирам и ей го-днес щом банан пожелах да ям....
Ванче идеално меню за Високомазнотийския режим-браво Hug
Тани преди ни се смееха в нашата фирма-по-точно централен офис,че отдела ни бил от т"ежката категория" щото бая пълнички бяхме-ела ни виж сега, ако събера колко кг сме свалили общо може и да конкурирам Ордена-и тук най не срамежливо ще се изтъкна  Crazy,че аз ги подпалих с режими и тае-бо, сега ще вадим очи на фирмената среща Shocked

# 49
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Докато се усетя, старата тема я няма Sad. Но да си кажа, каквото бях казала последно
Мерси за посрещането. Не се мярках два дена по обективни причини. Може да ми викате Ж 
Изкарахме един грип със сина и ми се отрази перфектно . Покрай температурите съм свалила килце (мерене от днес - 75). Не че съм яла нещо диетично, но беше много малко. Пиех по 1 300 - 1 500 мл билков чай с ябълков оцет. Препоръчаха ми го, против грипа, но май се отрази ина отслабването ми. Свалила съм по 1 см от обиколката на бедрата!!! Една риятелка ми каза, че ако пия по 1 чаша черен чай с 2 супени лъжици ябълков оцет преди хранене съм щяла да сваля доста и то бързо. Видяла го по телевизора. Самата аз прочетох за черен чай, но с 2 ч. л. я. оцет и 2 ч. л. мед 2 пъти дневно за подобряване на обмяната на веществата. Как мислите, дали това може да помогне? Джипитката ми каза, че кофеина ускорява обмяната, оцета си има действие за отслабване и сякаш имало логика да помогне. Добре ли почвам?

# 50
  • Мнения: 900
Да се отчета и аз.Изпита вода 3л.Сутринта-млечнотричав бъркоч.На обяд и за вечеря хапнах пилишко ,печено в плик.Днес много наблегнах на пустото какако с кисело мляка  2пъти си правих,защо ли...сами ще се сетите .След тренировка се претеглих -64.300-учудващо добре ,на фона на ПмС синдрома ,които ме мъчи и леките съботни залитания . newsm68
Добре дошла Ж!Да, има грип и мен дори отново се мъчи да ме поваля ,ама аз не му се давам за сега.Това за кофеина ,добре само че например знам, че кафето заедно с други медикаменти,които не смятам тук да споменавам,ускоряват топенато на мазнинки само че трябва да ги взимаш преди физ. натоварване.Не си спомня newsm78м ,ти каза ли какъв ръст си колко тежиш и какви са целите ти.?Тези чайове и ябълкови оцети по мое мнение могат да подпомогнат ,но не и да бъдат основни при режим  за сваляне на кг.Ти какъв режим(казвам режим ,а не диета) си избрала не ми стана ясно?! Peaceмимето,къде без теб на купон.Изобщо не си за изпускане с тез високи ли бяха задни части Wink,хахахаха .между другото ,Танитке ти писа да даваме предложения за кръчми,нали?момичета ,казвайте какви заведения харесвате ,с жива музика ли,чалга ли(аз специално не обичам чалга ,но бих се прежалила  за една вечер )Все пак трябва да има някакъв ориентир.  love001

# 51
  • Мнения: 5 873
...Ванче идеално меню за Високомазнотийския режим-браво Hug
Тонич,старая се да не ядосвам диетолога... Hug
Ама ,тоз обяд много сито държи бе ooooh!,следобяд не ми се хапваше нищо,чак в 9ч поогладнях(а обядвах в 13ч), и само за яйцата се прежалих ;едва ги изядох...Tired.
Та така.
За кръчмите да се разберем предлагам.Нека да бъде място ,където ще можем на спокойствие  да се видим,чуем и поговорим.И после и дискотека ако ни направят... Hug
Хади,лека и спокойна нощ ви желая! Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 1 642
И аз да се отчета за днес,
до обед вече писах какво съм яла, но хич не беше много, даже притеснително малко ама като не ми се яде....
Сега бях на хорца и обикновено след тях не ми се гледа храна, обаче сега изядох едни черпак, бая голям, спанак с ориз и две пилешки бонфилета на грил тигана, имам и едно варено яйце ама то май ще остане за утре.
От толкова четене на различни режими взех да се обърквам и омотвам, така че си спазвам нещо като мой си режим, с повече белтъчна храна, нещо след постите ме гони як белтъчен глад.
Като цяло днес май само ориза ми е в повече, но приемам критика.

Ванче прости на неуките ама какво е това петрохан, освен прохода де? Гледам че много го хапваш, та се чудя.

# 53
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Бях 77 кг при ръст 155 см през ноември. преди седмица - 76избрала съм да похапвам малки количества, но редовно Simple Smile. наблягам на силажа, че още се опитвам да кърмя. 9 месеца след второто раждане (забременях 67, 38 дена след раждането бях 71). играя упражнения - меко казано, не особено сериозно. тези темички ме накараха да се замисля и си съставих собствен коплекс от идзпитани и ефикасни упражнения за най-проблемните ми области - от каланетиката. с нея съм постигала за 3 месеца от 59 до 50 кг преди години. повечето мами около мен нямат проблеми с отслабването и съветите им не са ми особено полезни. знам, че най-добре и най-бързо се отслабва, ако има кой да те подкрепя (освен половинката, който казва, че ме харесва всякак) и с кого да се сравняваш, затова се записах в темичката.

# 54
  • Мнения: 597
Здравейте,леле аз докато се наработя днес и вие,нова тема,пак и 3 стр. изписали..браво не е лошо! От4ет: За седмицата свалени  2 килца,а от на4алото на годината -за 2 седмици -5. Играя какво ли не,ям стриктно по4ти 98%,издънки сериозни нямам,само дето си мисля,4е много ми идват мле4ните,а аз си умирам за тях,но ми правят гъзицата голяма...Имам муск, трска,но никакво отказване..До края на месеца ,искам да сваля още 2-3 килца...Сега съм 68,400..

# 55
  • Мнения: 2 487

     Добро утро , момичета!

    Поразмърдал съм малко телесата, goodscale
    пък не ми е светло на душата.
    Нещо съм се одрямал в таз тъмнина
    и не ми се вика - ура. no
    Но довечера съм на танци
    и имам намерение
    да съм с повишено настроение. yes

  Пинки , то хубаво и поздравления   bouquet,
   ама не са ли много скоростни тез намаления newsm78

# 56
  • Мнения: 5 873
Ванче прости на неуките ама какво е това петрохан, освен прохода де? Гледам че много го хапваш, та се чудя.
Попче,"Петрохан"-а е вид суджук или сушеница,но не е като луканката ,щот не е толкова мазно.
Тонич Hug,днес съм 77.6кг
newsm19
Хади,после повече ,отивам да будя малкото за градина.Чао. 4470

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Верно ли бе Ванче-еееех БРАВО БРАВО БРАВО  newsm18 dance
много съм радостна за тебе  coolcool, охх чак ми потрепериха ръцете от вълнение newsm26-
това е-системата работи безотказно щом се спазва стриктно. smile3521
Пинки бравос и на тебе-днес като не става да излизаш нещо в къщи се разкърши-ей тъй 20-30мин, колкото да не прекъсваш цикъла.
Айче на Пинки килцата бърже паднаха,щото имаше много вода задържана, просто я изкара по-бързо отколкото аз например, мойта я влачих почти седмица, пък и Пинкито не е мърдала отдавна, а сега със спорта е оприщила обмяната и гледай как гори калорията-браво, за всички ви много се радвам smile3501

# 58
  • Мнения: 1 366
Ехооо, милички!

Днес сайта се държи прилично, та да видим!

Как сте днес? Тук едно слънце е пекнало - радост за душата!  Hug

Ассе и Миме, благодаря!   bouquet Сега ще отворя и ще се поизуча малко. Ассе, да, уреда не е много достоверен. Не е кантар, а енщо като джойстик, който държиш с две ръце и той "бяга" по тялото и отчита. Не е "щипка", която казват, че е най-достоверна. Знам ли и аз. Не съм се мерила преди, че да имам някаква индикация.

А за името, благодаря. Като бях малка много се срамувах от него, защото веднага изпъкваше. Бях "различна" ... сещаш се как се приемаше това. Днес мисля, че има повече разбиране. Както и да е! А за ползването - ми знам ли, малко гола се чувствам  Flutter Пак, именно защото е различно. На лични, разбира се, винаги е по-добре дори  Wink

Най-приятен ден!

# 59
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ДобрЮтрУ!
Набързо минавам да видя кви сте ги надробили щото отивам на мини Рицарска срещааааааа smile3534 smile3533 newsm44  тъй де, да са подготвям за пролетната 4470.

И аз като Ванчето - хубаво е отначало да не сме баш у някоя лудница, да си чуем приказката /на мен жива музика най-ми е по сърце...пък може и да ви попея reverance!/, пък после дет ма завидете. Аз бедното провинциалистче в Софето съм като Гаврошче...

Вчера пак гледахме мишката на ехото, че пак решида ме плаши с разни цапотии - ми добре си е, кво иска - незнам Rolling Eyes...а, натъпкаха ме с още една шепа лекарства и туйто Confused.

Ассе, нали сега съм сЛободна, мога да пускам седмични темички, ама хич нямам дар слово като тебе...ако мога да копвам твойте писанки, ще стане!

Общи условия

Активация на акаунт