Рицарки на бялото кантарче - 15.01-22.01

  • 14 725
  • 506
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 348
Уф, докато ви изчета и сменихте темата. И никой нище да ме вижда.
Ми то така, като изчезнеш и забрава те наляга. А аз повече изчезнала ще си седя щото имам толкова много работа, че не може да се свърши в работно велеме и си седя извънредно.
Гадния ми колега и шеф напусна неочаквано и аз сега работя за двама. И ново момиче ми сложиха и ме оставиха да я обучавам. А време кой ли има.

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да се запиша и аз в новата темичка!
Искри хвърчали, срещи се уреждат - такъв е животът значи...
Аз за срещата съм много навита!Стига лекарката да разреши и като гледам с Ванчето ще сме си компания - ох, чак вече нямам търпение!

# 17
  • Мнения: 88
Разпис. От утре тръгвам /в работно време!!!!/ на един масаж /води се антицелулитен/, видях резултата при една колежка. След 10 процедури - почивка две седмици и като се отприщи едно заслабване - не е истина - 10 кг. По време на процедурите нищо - ходеше си дебела и бита, щото там бият.  Mr. GreenПък сега е едно девойчеее... Ще се пробвам и ще докладвам.

# 18
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
 
За срещата на 31.03.07. - Има доста време. Към Софиййските рицарки имам молба - предложения за заведения! Ресторанти, клубове с храна и място за танци, всичко, което Ви е харесало на Вас, все пак си  представяте протичането на срещата по определен начин. Ако може на лични, за да не спамим темата много!  После ще обобщим информацията, има доста време!

Що се отнася за форумските срещи - и аз като Пилето съм малко резервирана. Но не и за тази. И знаете ли какво - преди време спорих, че по интернет не могат да се завързват истински приятелства (в тоя дух беше, но не точно това). Сега, бих могла да защитавам другата страна, но аз съм си непоправима романтичка...

Пинки, бих искала да те докосна, та дано прихвана ентусиазма ти, та да тръгна най-сетне надолу! Радвам се за теб!
Айя, къде се сложи между бабите и ти! Ако е така - ще сме най-готините бабета - купонджийки!
Тони, позна за покачването на кг след тренировка. Но, това което ме учудва е, че нямам мускулна треска! Нямам, бе хора, 1,5 часа се кълчих, карах колело, вдигах гири, коремни преси, вир вода станах. И всичко това е ново за мойто тяло - толкова спокойно ли ще го приеме? Егати обърканото същество съм!
[.... Тани също иска да ни види....
Че аз искам е ясно, ти само Айя ли искаш да видиш, а? newsm45. Къде ще видиш такава "стегната консистенция"?
 Hug

# 19
  • Мнения: 2 487
    Искам , Тонче , ама да питам.  То с питане и до София се стига. smile3521 Пък и нали съм любознателен Mr. Green
[/b]
    Някой има ли опит откъм антицелулитни кремове и гелове? Има ли файда от тез мазила  newsm78

# 20
  • Мнения: 4 806
Аз имам опит с анти-целулитните мазила. Файда от никой не съм видяла кой знае каква. По - точно видяла съм никаква. Но го разкрах почти целия - вода, спорт и медени масажи (правени в домашни условия). Имам минимални остатъци под задника, ама и тях ще преборя.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 348
Антицелулитния на Дева го харесвам, щото хубаво мирише, но не го ползвам достатъчно често за да имам наблюзения дали помага.
А имаше едни мазила дето много камфорово миришеха и не бяха скъпи и според народа помагали. Пак български, нещо с Л беше

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Абе Тани, аз ако мога още ей сега ще хвана рейса и ще дойда да ти помагам в уреждането на срещата-само за нея мисля, как да не искам да ви видя, искам не само Айчето, ама на нея отговарях тогава
Айче лятото си купих на Nivea Good Bye Cellustop нещо таквоз беше-и много ми хареса, изглажда кожата много,а аз имам доста целулит-струва 15лв и се мажех 2пъти дневно, изкарах с тубата около 20дни, но аз си мажеш целите бедра и колената, корема,дупето-яко омазване. Мисля си в края на месеца да си го купя пак, но сега ще мажа до лятото-15лв не са много, все ще ги заделям в месеца.Също си купих и скруб-пийлинга н Nivea с ориз който-а не млякото с масажния диск, та и с него се търках в банята всеки ден и комбинирано мажех с антицелулитния на Нивеа.

# 23
  • Мнения: 2 487
    Усеща ли се загряване като се намажеш? Щото ша трябва да съм наплескан от петите до брадата  Mr. Green

   Аз съм пощръкляла да си купувам масажор. Та си мислех дали не е добре да се комбинира с нещо такова.

   Пък за колко ще ми стигне  newsm78 Зле съм с математиката и не мога да си сметна квадратурата Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 15:18 от Айя

# 24
  • Мнения: 4 447
Аз имам едно мляко за целулит на Юсерин, не съм усетила загряване. Знам, че щипане, шамарчета, удряне - помага. До посиняване. Само не ми е ясно как сама да се ядосам, за да си причиня това!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Не, това на Нивеа не загравя, а в банята загравям много добре щото яко търкам с тия грапавите ръкавици.
И аз имам на Дева  едно антицелулитно, но то едно такова гъсто, трудно се маже, не попива и като тежък крем стои-на някакъв пласт върху кожата и след 3то намазване го захвърлих.
Ти масажен диск ли ще си купуваш или онзи уред дето ти вибриба на дупето или където там си сложиш колана?

# 26
  • Мнения: 2 487

     smile3521 smile3521 smile3521Направо ме досрамя да напиша вибромасажор , че като се поразрових да търся информация само едни сексшопове ми излизат #Crazy Embarassed Joy

    От тези с коланите. Има няква прИмоция сега , пък аз от доста време съм си наумила. Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да не ти скършвам ентусиазма, но защо вместо тоя уред не намериш масажистка и да ходиш при нея, те много добре знаят какво да правят, колко продължително, с какво да те мажат-като пари ще ти излезе същото,щото ти ще ходиш поне месец-два и хем лежиш, хем намаляш обиколки Mr. Green

# 28
  • Мнения: 256
Да не ти скършвам ентусиазма, но защо вместо тоя уред не намериш масажистка и да ходиш при нея, те много добре знаят какво да правят, колко продължително, с какво да те мажат-като пари ще ти излезе същото,щото ти ще ходиш поне месец-два и хем лежиш, хем намаляш обиколки Mr. Green
А защо не един готин масажист Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 487

    Защото си мисля , че ще го ползваме всички в къщи , като пътечката.На татито му се появяватразни болежки понякога , а имам приятелка кинезитерапевт , която твърди , че ще му се отразява добре.

     Joy На него трябва да му търсим готина масажистка.

Общи условия

Активация на акаунт