Най-гадната зодия за жена! - 4

  • 11 176
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 254
Отрицателно ми е отношението, не особено Grinning

# 166
  • Мнения: 661
Nona, и аз като теб смятам, че сме верни приятели, никога не бих предала приятел и не, че нещо но съм магнит за не до там близки хора да ми споделят най-лични неща. Никога не е и няма да излезе от устата ми дори утре да не си говорим. Дискретноста е едно от най-хубавите качества които човек може да притежава и се радвам , че го имам.
А за изгодата нещо все обратното се получава, все някой търси изгода от мен било то за елементарни неща. Не бих поддържала отношения с човек защото може да ми е полезен с нещо както го прави позната Телец. Не ми ли допата отива в трета глуха ако ще да остана сама на самотен остров и той да е единствената опция.
Етоле, пожелавам ти и на готини Стрелци да попаднеш. Има ни.

# 167
  • София
  • Мнения: 17 775
Липсата на такт и недискретността са най- малкият проблем на стрелеца. Тези около мен са направо психопатки. Ама не жилеща и отмъстителна скорпионка или сръдлива и емоционална рачка или развратна и логорейна близначка, а баш баш психарки.

# 168
  • Мнения: 661
Същото впечатление имам за една Дева, познавам я от 30+ години, няма такова просто, злобно тесногръдо, недипломатично тъпо същество. Познавам и други Деви еми не са такива едната особено е много готино същество.

# 169
  • Мнения: 7 269
Стрелкините са верни приятели, нормални, забавни и открити. Аз ги харесвам.

# 170
  • Hamburg
  • Мнения: 2 003
Като шеф Стрелкините са взискателни и перфекционистки, работят много, което пък е плюс за колегите, защото Стрелците, ако могат, всичко ще направят, мислят си, че го могат най-добре. Smile Това са ми впечатленията от работното място.
А като отношения са директни, ако не харесват някого, не се мазнят, просто са по-резервирани.

# 171
  • Мнения: 568
Не харесвам Стрелците и от двата пола
.. Както някой по-горе писа - психопати. И то не обидно, ми в буквалния смисъл.

# 172
  • София
  • Мнения: 117
Аз съм зодия Рак,асцендент Дева,Луна в Близнаци ...Меркурий и Венера в наталната карта също са ми в Близнаци . Сложна комбинация ,но Рачките сме олицетворение на добротата ,смирението и сарказма понякога Wink

# 173
# 174
  • Мнения: 6 150
Напоследък нещо ме изнервят всички по оста Близнаци-Стрелец. От обикновени подлизурки до такива на квадрат. И макар да спадам към едните по Слънце, направо ме изумяват някои представителки колко посредствени могат да бъдат.
Скрит текст:
Кога се излиза от Сатурновата дупка, че тая чувствителност и обидчивост, които получавам свише по това време не са ми никак угодни?
Това с котките е забавно.

Общи условия

Активация на акаунт