Най-гадната зодия за жена! - 4

  • 11 791
  • 175
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 577
Без да те засягам, Михаела, но приятелка скорпион, от 25 години, потопих си тел в кофа с вода, купих си нов, с нов номер, още не мога да се оправя със софтуера му, няма ме във Фейс,  нито вайбър, знае къде живея, къде работя, на 1 спирка с метрото сме и за почти 2 месеца не мина да види какво става с мен..
 Ми......

Не ме засягаш, изобщо даже, няма какво да кажа в защита, защото е непочтено от нейна страна. Не знам, явно има различни типажи..
Но чак такъв рязък спад на контакт заради нея, явно има и такива скорпиони😃
Благодаря, че ме разбра, btw, ей така отпадат приятелите в годините.. Криво ми е, ма кво пък..

# 136
  • Мнения: 190
Без да те засягам, Михаела, но приятелка скорпион, от 25 години, потопих си тел в кофа с вода, купих си нов, с нов номер, още не мога да се оправя със софтуера му, няма ме във Фейс,  нито вайбър, знае къде живея, къде работя, на 1 спирка с метрото сме и за почти 2 месеца не мина да види какво става с мен..
 Ми......

Не ме засягаш, изобщо даже, няма какво да кажа в защита, защото е непочтено от нейна страна. Не знам, явно има различни типажи..
Но чак такъв рязък спад на контакт заради нея, явно има и такива скорпиони😃
Благодаря, че ме разбра, btw, ей така отпадат приятелите в годините.. Криво ми е, ма кво пък..
Няма за какво да ти е криво, явно не е била твоят човек приятел. Така човек сам се прочиства чрез тези уроци на съдбата

# 137
  • София
  • Мнения: 6 353
С тия нови телефони и съхранение на данни човек не може да си направи ревизия на приятелите. Едно време като си затрих телефона и нямаше как да си възстановя контактите много набързо ми се намалиха приятелките, пролича си кого търся само аз.
Такива разочарования имам и от везна, и от близначка, и от дева и от телец… та не е само до зодия.

# 138
  • Мнения: 1 800
Да, близнаци съм и ми е трудно да поддържам приятелства. Чувствам се виновна, но не намирам време. Единствено с роднините и най-добрата ми приятелка от детството не се получава така. Знам, че отстрани изглежда зле, но наистина не го правя умишлено.

# 139
  • Мнения: 190
Да, близнаци съм и ми е трудно да поддържам приятелства. Чувствам се виновна, но не намирам време. Единствено с роднините и най-добрата ми приятелка от детството не се получава така. Знам, че отстрани изглежда зле, но наистина не го правя умишлено.
С риск да те обидя, но всъщност говоря по принцип за погледа ми над тази зодия - заети са със собствените си мисли и глава. Поне в моите случаи. Твърде забили в хаоса в главата си ми се виждат тези чудаци 😂(без лоши чувства).

# 140
  • Мнения: 667
Една от най-близките ми приятелки е майски Близнак. Изцяло и за всичко мога да разчитам на нея, ако няма време да се видим намира време да ми се обади и да говорим поне 1 час докато работи. Страхотна като човек.
Зависи къде е приятелството в приоритетите на човек без значение от зодията му.

# 141
  • Мнения: 8 909
Без да те засягам, Михаела, но приятелка скорпион, от 25 години, потопих си тел в кофа с вода, купих си нов, с нов номер, още не мога да се оправя със софтуера му, няма ме във Фейс,  нито вайбър, знае къде живея, къде работя, на 1 спирка с метрото сме и за почти 2 месеца не мина да види какво става с мен..
 Ми......

Не ме засягаш, изобщо даже, няма какво да кажа в защита, защото е непочтено от нейна страна. Не знам, явно има различни типажи..
Но чак такъв рязък спад на контакт заради нея, явно има и такива скорпиони😃
Благодаря, че ме разбра, btw, ей така отпадат приятелите в годините.. Криво ми е, ма кво пък..
Освен, че си си сменила телефона, си добре, нали? Здрава, права, живееш си живота?
Ако това е така, какъв е проблемът, че някой не те е търсил два месеца. Може и на нея да й са се случили някакви неща, можеш и ти да минеш да я видиш какво прави Wink

# 142
  • Мнения: 2 219
Козирозите и Водолеите изобщо не се свенят да отблъскват хора, които не зачитат за толкова близки, но същевременно винаги приемат по един свръх личен начин действията на друг човек, решил за момент да прекъсне връзката си със света.🙂

Лично мен два пъти са ме “сийнвали“ Козирози, бивши колеги, с които наистина сме били в хармонични отношения. На единия дори завоалирано съм предлагала някаква финансова помощ по преме на противоепидемичните мерки от преди 3 години. Приела съм, че животът за всеки е продължил, че не винаги улавяш някого в лек момент, така че не съм останала с лоши чувства към тях.
Само не разбирам защо хората винаги си създаваме изкуствени врагове и все сме в драмата..🙂

# 143
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 852
При Козирозите винаги е въпрос на интерес и полза. Все повече се убеждавам и че при Водолеите е така.

# 144
  • Hamburg
  • Мнения: 2 025
Чак големи женски гадини не съм срещала сякаш. Ако трябва да посоча зодия за жена, с която най-малко меля брашно, без да се караме, нали, това са жените Козирог.

С представителките на моята зодия - Лъв - се разбирам много добре. Ценя силните страни, познавам и съм толерантна към слабите ни (да, знам, много нетипично за Лъв да си признае слабост Smile).

# 145
  • Мнения: 770
И за Овните има какво да се каже във връзка с огромното его, чак до смешност. Изобщо напоследък забелязвам, че раздутото, изкривено и с пълна липса на мярка его е характерно за много хора. Не знам дали зависи от зодия или живеем в някакво пределно време, в което грозните черти избуяват и маските падат.

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 6 363
И за Овните има какво да се каже във връзка с огромното его, чак до смешност. Изобщо напоследък забелязвам, че раздутото, изкривено и с пълна липса на мярка его е характерно за много хора. Не знам дали зависи от зодия или живеем в някакво пределно време, в което грозните черти избуяват и маските падат.

И аз така мисля.Времена на нарцисисти-вижте ме колко съм важен .Вече е норма и се счита за положително качество да си гониш интереса на всяка цена. Да отстъпиш, да си скромен-абсурд.

# 147
  • Мнения: 125
Астрологията е доста по- сложна от това. Laughing

# 148
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Моля за мнения за шеф жена Дева, очертава се такава ситуация ...

# 149
  • Мнения: 4 733
Организирани, подредени, справедливи, отговорни, мразят разхищения под каквато и да е форма. Това са моите впечатления след няколко шефа от зодия Дева- една жена и трима мъже.

Общи условия

Активация на акаунт