Най-гадната зодия за жена! - 4

  • 11 807
  • 175
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 669
HENA, и моя близък е страхотен баща. Шегувам се с него, че в следващия живот го избирам за баща😂 Ама да не се падне някой пияница провален и пак греда🤣 ( в този съм израстнала без баща)
Иначе дава всичко за децата си и жена си, която е една от най-близките ми приятелки , има малко приятели , лоялни като него . Браво на баща ти, имате ценности, знаете как се върти бизнес, колко труд се влага , човека има усет и от там кариерата на първо място за да може семейството и децата да са подсигурени и добре. Тоест -Семейството ми трябва да е топ за това аз трябва да имам добра кариера, разбира се има цена но то не може две добра. ❤

# 121
  • Мнения: 1 279
Nana1777 Благодаря🌹.
Така си е! Много си права,всичко си има цена и две полярности разбира се.Тогава това не ми беше ок,но сега напротив.Все повече се хващам в мисли за това,че и аз трябва да бъда успешна.И е много хубаво,че съм израстнала в такова семейство.Ориентирала съм се в тази посока.Имам цели,следвам ги! Надявам се да успея.! Благодаря отново за милите думи.🌹

# 122
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Аз слагам и близнаците в категорията гадни.
Уж усмихнати, ведри и разговорливи, но реално все искат да стане на тяхното и манипулират околните.
И са развратни, постоянно си търсят спонсори.


Над 20г сме заедно с ММ, рано се намерихме, не съм имала нужда да поглеждам встрани, а иначе намеци и възможности съм имала, той отсъства с месеци. Та явно не е въпрос на зодия, а на това доволен ли си от това, което имаш у дома. И асцендентът ми е Рак, та предполагам оттам е фокусът към семейството и липсата на желание да се "ветрея" наляво и надясно Smile Сега проблемът е друг - усещам се с една дълбока страдаща душевност, искаща признание, уважение и нежност, а огненото същество у дома ми изглежда повърхностно, егоцентрично и незачитащо граници. Няма угодия Rolling Eyes Дано е само криза на средната възраст Imp

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 16:39 от morgana07

# 123
  • Мнения: 669
HENA, много е важен семейния пример и възпитание. А ти ги имаш.🍀Ще успееш а и винаги можеш да разчиташ на подкрепа и съвет от баща си който има опит. Успех ти желая и гордост за близите а и за теб самата.❤

# 124
  • Мнения: 1 279
Nana1777 Много хубави думи! Направо ме стоплиха! Наистина ми стана много приятно да прочета такива мили неща от непознат човек. Това,което ми казвате говори много за това какъв човек сте.🌹 🙏Живи и здрави.

# 125
  • Мнения: 669
HENA,Благодаря❤ Някои хора твърдят , че човек се ражда с характер и няма промяна. Може и така да е от части, не напразно е казано първите 7 . За мен семейната среда е от първостепенно значение.
Сега се сетих за дъщерята на моя близка Везни, изключителен професионалист в работата, директна и пряма но не я познавам от близо все пак, това по-повод хейта към Везните.

# 126
  • Мнения: 578
Без да конкретизирам, въздушни зодии - днес едно утре друго, огнените - самочувствие без покритие.
Водните поне имат някакви чувства.
Земните - поне сме стъпили на земята.

# 127
  • Мнения: 7 349
Не е без покритие самочувствието на огнените.

# 128
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Не е без покритие самочувствието на огнените.
Раздуто е в повечето случаи. Малко в стил "Чакай аз да заявя, че съм номер 1...че сакън не стана номер 2". Има голяма показност на егото и натрисването му върху клетите познати и непознати Joy

# 129
  • Мнения: 1 962
На скорпиона е по- голямо. Дали е с покритие или без все тая, но да парадираш колко си велик и как знаеш и разбираш от всичко, айде няма нужда Simple Smile Малко скромност, никому не е излишна Wink

# 130
  • Мнения: 190
Тъй като говорим за жени, при мен борбата за първото място е между Близначки и Деви. 1.Имам приятелка Близнак - един ден е така, друг ден- иначе, планове се сменят, егоистична е, не може да се разчита особено на нея, но се познаваме от много години и поддържаме някакъв контакт.
2.Девата ме дразни с разни неточни коментари, резки думи, понякога може да те обиди дори с недообмислени приказки.
3.За лъвовете е вярно за егото. Имам позната 🦁 - като сме излизали преди, говореше само за себе си и накрая ме попита про форма нещо за моя личен живот и като отговоря, обръща разговора пак към себе си. Не е за мен.
И сега за да не се правя на светица - Скорипон съм , с асц.Везни и луна в Близнаци и искам да потвърдя , че Скорпионите сме наистина надеждни хора,точни, лоялни и директни, искрени и мнооого чувствителни, но в извратената форма на чувствителността, която никой не може да я разбере почти, защото няма обяснение, но сме и злобни понякога, понякога ревнуваме(аз не съм от най- ревнивите), егоистични сме на моменти и понякога хапем силно , сякаш за назидание. Аз самата съм го забелязвала в себе си. Негативни сме, имаме навика да очерняме , без да се усещаме, ежедневието на близките ни хора, забравяйки че и те имат проблеми.Най-добрата ми приятелка е водолей - страхотен човек - точен, незлоблив, не е отнесена, въпреки че е въздушен знак, винаги ще ми обърне внимание на мрънкането, винаги ще ми даде съвет и ще ме приземи и никога няма да ме изпързаля. Вече го доказва години наред. Другата ми истинска приятелка е Овен. Супер точен и разбран човек. Приятел - истински! Звъняла съм и на едната, и на другата в 5ч. Сутринта и са ме изслушвали и помагали. Това мога да кажа от моя скромен опит 🤭.

# 131
  • Мнения: 578
Без да те засягам, Михаела, но приятелка скорпион, от 25 години, потопих си тел в кофа с вода, купих си нов, с нов номер, още не мога да се оправя със софтуера му, няма ме във Фейс,  нито вайбър, знае къде живея, къде работя, на 1 спирка с метрото сме и за почти 2 месеца не мина да види какво става с мен..
 Ми......

# 132
  • Мнения: 770
Да, Скорпионите са големи детективи. Сакън да не стане нещо и те да не знаят. А пък една бивша моя приятелка не можеше да понася да знам повече от нея, вследствие на което четеше всички книги, които разбереше, че съм чела. Ако говорим за обсесии...

П.С. Явно не съм разбрала предния пост, но не се отказвам от думите си, де.

# 133
  • Мнения: 578
Кафе, имах предвид, че е такава "приятелка" и толкова й пука....
Голям детектив, няма що..
Козирог съм, ако не я открия за две седмици, веднага бих захвърчала да видя    защо..

Последна редакция: пн, 17 юли 2023, 18:25 от vasilesa

# 134
  • Мнения: 190
Без да те засягам, Михаела, но приятелка скорпион, от 25 години, потопих си тел в кофа с вода, купих си нов, с нов номер, още не мога да се оправя със софтуера му, няма ме във Фейс,  нито вайбър, знае къде живея, къде работя, на 1 спирка с метрото сме и за почти 2 месеца не мина да види какво става с мен..
 Ми......

Не ме засягаш, изобщо даже, няма какво да кажа в защита, защото е непочтено от нейна страна. Не знам, явно има различни типажи..
Но чак такъв рязък спад на контакт заради нея, явно има и такива скорпиони😃

Общи условия

Активация на акаунт