Спам тема(Детски, не вдетинен Спам!) - от 01.06. до 30.06.23г.

  • 9 961
  • 211
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9 858
Правих първото си истинско пейка парти тук. Пънчи, гордей се !

# 166
  • Мнения: 11 393
ЗдравО и лека нощ!

# 167
  • Мнения: 6 401
Тъй куту не съм писала от 22- ри, та честито ви лято!



Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 21:12 от ina.ina

# 168
  • Мнения: 11 393
Честито да е високо Simple Smile

Муцки, кат станете сабалем драснете някой ред, че пак ще ми е последно мнение в темата и нема да мога да ви поздравя за добро утро!

# 169
  • Мнения: 6 401
Станала съм аз, станала у 6,30, ама чак куту седна да закусвам пиша тук. Grinning

Ха, добро ви утро и хубава седмица. Grinning

Ний фчера имахме светлинно и звуково шоу, и дъш. Общо взето спокойно беши, ама пък и напои добре. И разхлади, че то бая се беше зажегило. Grinning

Рейче, ти още ли хрупаш моркови? Grinning

Аa, на Гребната в Пловдив, фчера по обяд, видох Ергенът1. Фръц, пък! Joy

# 170
  • Мнения: 11 393
Рейче, ти още ли хрупаш моркови? Grinning

Ооооо ньееее! Ко туй моркови? Grinning

Добро утро, много ми се спи и искам у дома!

# 171
# 172
  • Мнения: 1 314
Здравете, мили деца! Наблюдавам ви.
Понеже тотално съм изтървала всякакви разговорни нишки, ино поздравче от мене.

# 173
  • Мнения: 18 331
Наздраве! Flowers Chili

# 174
  • Мнения: 9 858
Здравей, здравей Hug

Ще изям някой от глад. Имам мусака вкъщи, ама докато стигна дотам, не се знае , ще ме има ли, няма ли Sob

# 175
  • Мнения: 1 314
Норче, ако правилно си спомням, имаше РД скоро, нале!? Здрава да си! По-отгоре, отгоре на дразнителите, останалото няма да избяга. Smile
Не мога да огладнея. Фаствам и май ще го направя по-длъжко.

# 176
  • Мнения: 9 858
Имах, да, благодаря ти! Четвъртък пак ще празнувам, този път с колеги Blush дразнители в момента нямам, че съм твърде изморена за да се дразня Grinning

# 177
  • Мнения: 6 401
Да ни снимаш колегиалното парти, Норе. Grinning

Луне, ми мяркай се по-често тука, де. Ама знайш ли, че тия дни те мисля. Абее, направо - аз съм те извикала. Joy Kissing Heart Кажи сега какво ядеш, може да се вдъхнови някой и от тук. Grinning

Имами облаци. Чекам дъш. Времето, нали чуваш? Joy

Лори, ши заслабнеш само на салати. Grinning

# 178
  • Мнения: 9 858
Остави това. Яд ме е че не мога да ви снимам съседското момипенце. Всяка вечер облича някакъв костюм, излиза на двора, строява всичката налична рода на терасата и танцува. Горките като наказани стоят по 5-10-15 минути, колкото е шоуто и после пляскат и викат браво. Днеска беше с цикламен бански и чадър и прави lady gaga шоу Joy

# 179
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Всяка вечер облича някакъв костюм, излиза на двора, строява всичката налична рода на терасата и танцува. Горките като наказани стоят по 5-10-15 минути, колкото е шоуто и после пляскат и викат браво.

като мен на ПП Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт