Спам тема(Детски, не вдетинен Спам!) - от 01.06. до 30.06.23г.

  • 10 442
  • 211
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 889
Не вървеше да си снимаме калните обувки.

Прибрах се най-сетне! Уж два часа и половина полет, а всичко на всичко отнема над 7, ама нищо. Септември пак! Всички ми се подиграха, че мязам на циганче, ама тайно ми завиждат за необичайното белгийско лято и тена Joy

# 151
  • Мнения: 15 409
Дайсче, те котките не дъвчат, дробят храната колкото успеят и гълтат. Зъбките им не са пригодени за дъвчене, както ние си дъвчем храната, затова и връщат цели гранулките. Ако е само това, не се притеснявай. Инак как е Дебелчето, жизнена ли е, хапва ли си, пие ли водичка, заиграва ли се. Те сега лятото повече спят и по малко ядат, та и това не е критерий. Те всъщност котките основно спят, де, проспиват си живота. Joy
Пп А Вета казва ли нещо там за онова образувание, което лекувахте.

Пп Мини, Норе, що така, бе момичета. Какво стана.
Мини, стой си тука, не се оттегляй от темата.

Пп Чета, че имало пейка парти, ама доказателства йок. Wink Поне едни крачка да бяхте фотнали. Stuck Out Tongue Winking Eye Абе, важното е да сте си изкарали добре.
Пп А, тя Норето писала, че кални били. Бе, здраве, да е. Grinning

Пп И Дзак от мен. Жива, здрава съм, но не ми остава никакво свободно време. Даже и в събота бачках, че да отметна малко работа. Днес пък трябва да чистя, да пера, че през седмицата никакво време не ми остава.
Пп Бази, отскоро почнах отново да се лакирам, ноктите от Парусана се оправиха, но пък времето не ми стига, та ще показвам, ама кога ще успея да се наглася по така, не знам. И почти не готвя, ядем скара от топлите витрини, даже и салатите купувам. Най много да пръжна някой картоф, да резна някой зеленчук и редя по паниците.

И килата запецнаха, от два месеца и нещо стоя на едни кила и ни напред, ни назад. Викам тоз кантар се повреди. Няма мърдане. От една страна добре, поне не качвам, ама аз искам да свалям..
Та такива работи при мен, дружина.
И форума не съм поглеждала скоро, но когато имам време, тогава.

# 152
  • Мнения: 6 416
Завиждат ти, Норе, то у таз София май не е спряло да вали. Joy Ти дан беше рожденичка тези дни, м? Grinning

Джасте, и аз съм така с килата - качих ги аз до 54 /че 50-51 са ми малко, определено/ и ся не мърдам. Меря обиколки от месец-два, даже фчера щях да меря, но оставих за днес, че си легнах в 2 часа. Мии, варих мляко - към 8 литра, правих кисело, мих тенджери, сандвичити на дитету требеше да напрая, дадоха ми ягоди, ама те от дъжда влажни, та ги мих и ги курдисах у една тенджера в хладилника - надробени и поръсени със захар /да не се развалят/. Мда, обичайнити неща. Joy

# 153
  • Мнения: 11 458
Добро утро, банда!

# 154
  • Мнения: 17 643
снимките от срещата в омлифенса ми. има и видиу

# 155
  • София
  • Мнения: 10 611
Джасте, яде, пие, не играе - тя е мнооогоо мързелива, хах. Жега й е вече, чуди се къде да разположи тЕло на хладно.
Образуванието се спука и й направи огромен гноен абсцес, за малко да си замине... Обаче с АБ за 7 дни се оправи Heart. Док каза, че организмът сам е преборил тумора с абсцеса и най-хубавото, че не прави разсейки така, за разлика от операцията Heart .

Почва да се постопля времето.... Днес са барна у рокла.

Последна редакция: вт, 20 юни 2023, 10:13 от Dicewithoutnumbers

# 156
  • Мнения: 11 458
Аз па ще ода на Винен фест след работа.

# 157
  • На Марс
  • Мнения: 8 721
Винен фест след работа.

и ловец съм и винар съм Simple Smile

бтв. шва права сиганки дица

# 158
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 439
...

бтв. шва права сиганки дица
Ще ни дадеш по един апартамент до полицията и ще ни изплащаш ежемесечни помощи? Ела да ти гледам на ръка и само хубави неща ще ти кажа Wink

# 159
  • Мнения: 17 643
'таз година секс другата година и любов' - бай тодор

# 160
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 439
Оффф, тъкмо се опитвах да закуся...

# 161
  • Мнения: 17 643
той така леко неБрежно

# 162
  • Мнения: 6 416
Ох, тез снимки. Joy

Обаче нема майтап - откакто се говори за 3, 4 и т.н. полове, имам непоносимост към музикални клипове от 80-те основно. То тогаз ... тези мъже с дълги коси, па с грим някои, ужас ви казвам. Когато са излизали тез клипове верно съм била много малка, ама все съм ги гледала и преди и такива коментари/мисли не са ми идвали воопще. Калигула в Пловдив - беше ми интересно да знам, че го има, забавно някак си. Сега - друго мисля. Тоз консерватизъм се пита отде доде - от възрастта ми или от многото приказки по въпроса с половете? Мда, чудя се. Thinking

# 163
  • Мнения: 18 369
По темата кой как се определя:

# 164
  • Мнения: 15 409
Значи вече ще ви бия, какви са тия отклонения от темата?!

Последна редакция: пт, 23 юни 2023, 22:07 от Джаста Праста

Общи условия

Активация на акаунт