ВМ НВХ - дъвча бавно, отслабвам славно - 9

  • 14 258
  • 369
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 806
Пинки, на лентичката ти са, къде да са. И теб чакат, хич не им се куми, ами дерзай. Аиде и тук да река и всичко благополучно да ти желая...

Днес, ох, днес... ядох много. Много мазно, много нещо. Ще трябва да се огрничавам, че май са ми много калориите.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Наминавам рано,че ми висят клепките-много съм уморен рано ще са доставям на софата.
Хамчи да са отчита
С водата съм баш-3литра
Закуска-горчив нес, 100гр кис.мляко+лен+3ореха
Обяд-мляко 1кофичка +1киви+2ябълки
Чай,вода,чай
Вечеря-рошаво-зелен салат от скитайско зели+извара 150гр+къри+1кис.краставиц+кашквавале 30гр+майонез
Ако огладнея ще си сваря яйцо и с малкоз къри наръсено ще дояждам
ЧЕстити грамове Пинки-сига са пазя ощи, не спортувам-чувствам са болен, другата седмица ща ходя на един доктор с една машина да ма оглежда и да кажи какво ще правим да не страдам
Искрено и лично се надявам утре да съм се смалил поне малко
Много малкоз калорията-незнам как да са оправям-то мисото нещо почивам днес, утре пак

# 32
  • Мнения: 597
Тон4е,пожелавам ти го от сърце,грамажите да мръднеш още утре! Сега не си давай зор, виж доктора какво 6те ти каже,аз нали ти споменах,4е онзи ден,след теб ,и мен бъбрек май ме наболяваше,и да ти кажа с това джакузи,дето ми е любоф и страст голяма,не знам,дали е добре,или зле...но сега уж съм си добре,а всеки ден се топкам,от както се записах.../2 дни де../Днес пак съм там,май ве4е ми е ясно къде ще ми заминават паричките..леле,4е е краста ...Хай,отивам да се кърша...

# 33
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Супер, супер,супер Пинки-виж колко е зарибяващо-ходи, докато ти свърши картата или таам за колкото си платила-после ще изкараш още мъни и ще подновиш. Нидей са спира сига-явно си си бутнала метаболизмото и сига вървиш надолу, ако са спреш ще качиш.Мисли Пинки, мисли
Джакузито не е лошо, аз нали са кисна в топла вода с хвощ във ваната за бъбрек, и после на електрическото одеяло го грея и пак боли шашкънина.
Много съм радостен за теби-сига ми даде и на мен пауър да съм сирьозен пипъл

# 34
  • Мнения: 818
Pinki,поздравления за напредька.
Аз как искам да свалям като любимото ми упражнение е да седя пред компютьра или да лежа на дивана пред тv-то.Е,вьрвя около 3 километьра.
Тонимирке,сакьн не ми изяждай папагалите,много вьглехидрат имат в перушината Joy

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Joy Муахахахаха, гагагага, Тихомире, ща ма умориш от смех пак.. Гагагагаг гаг!  Joy

Пинке, честити килограми, все тъй да ти върви в слабеенето! Пу, пу!

Спанакът сварявам в по-малко вода, че да няма после за прецеждане( дан му изтекат минериали, витамини) и добавям към свареното намачкато сирене. И бъркам и става бъркоч, обаче тъй да го обичам, че чак се изненадвам. Вкусност е, туйто. А суфле пак ще рекламирам - към тая смес тургам и яйца, кисело или сметана ,сол.. Зехтин намазвам тавата и бухам тая смес да са пече и после мога да изям триста кила от туй суфле. Мням.. Ох!
Вечерях с половин печено пиле. Срам! АМа.. Много бях гладен, а нямаше мегдан ни за друго ядене, ни въобще за всокрошно ядене и на 1 крак подскачайки в 21 00ч адоф тоз чикън. Малко ми тежко, щот от сляп глад изядох и кожата.  ooooh! То бива, бива ламнотия... Нищу, нямаше въглехидрат поне.
Скоро ще вляза совсем в час.
Лека нощ съм и до утре сабахлян! Не, утре ме няма, в Четвъртък чак ща дода се пофалвам.

# 36
  • Мнения: 597
Тонимирке мила,давам пауър,имам много...де я взех,не знам...Сега си ида от библиотеката,взех едно двд с Билиту,ама  е за утре,4е сега отивам на плуване,после съм на работа...Небесна,мерси мила,и аз току що хапнах един спанак с извара малко вътре,малей много готску,4е да ми е леко,след 4ас на басейна...за ве4еря ,риба Тон, и някакъв салат,дет ша го взема на връщане...Тон4е,след библиотеката бях и на фризиор,много хубаво ме направиха,подстригаха...Утре и боя шъ вапсъм,4е нали в 13 имам среща с инструктора ,а после и с диетолога...да ме гледат,да ме разглеждат и да казват какво и къде да блъскам../влиза ми в цената/,а ина4е  Тони,те всеки месец ще си теглят пари от картата ми,така,4е скоро няма да я зарязвам тази хубавина..Сега и пи4 Ерик ,ако е готин,смятай съм заслабнал много бързо...ха х аха. Хай отивам да метам банския ,4е Пиклата ми дава зор и тя...Да знаете,4е съм много сериозен! Още нещо да кажа само...Тони, двд тата,са за по 21 ден да ги зяпаш,после може пак...аз търсих едно друго на Билиту,Буут цемп-а,ама някой мъ изпреварил,но и това предполагам ще е убуу...

# 37
  • Мнения: 87
здравейте,вчера попаднах на темата и много ми хареса,така че се присъединявам и аз към вас.Твърдо съм решена този път да стигна докрая,стискам палци и на себе си и на вас.Само не ми стана много ясно как да смятам калирийте,който поемам  Embarassedиначе си сметнах общия разход,но ще се порова още малко.Ще се включвам да споделям резултати и да черпа мотивация,в крайна сметка трябва мозъка да контролира тялото а не обратното ,нали?аидееееееее  bouquet

# 38
  • Мнения: 597
Здравей Сенсен,много ти е слади4ко беб4ето,да ти е живо и здраво,голям бомбон е!!! А на теб,добре дошла,много хъс и амбиция ти желая,разкажи малко пове4е за себе си...както виждаш тук вси4ки си знаем мерките и ме4тите къде да стигнем...Успех!!!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 5 193
мНОГО съм забързан, не знам кой ден, кой свят, кой час-туй що е? А и глад ма гони, стомафа риве, тук още сто маймуни и те-а аз съм рошав косми стърчат-много мозък клетки фърчат
Лудост голяма-туй става, както ви разправя туй е сютюация -няма оправация, искам да изляза-нещо да си харесам в тумбака да запра

# 40
  • Мнения: 87
благодаря ти пинки,абе хора вие на какъв език говорите тука?много сте забавни но аз не мога да разбера кой е мъж кой жена  Embarassed  Rolling Eyes.а аз какво да кажа за мен,просто ми писна да прили4ам на домакиня от 100 км и ре6их да се взема в ръце.Имам да свалям около 15 кг и тоя път наистина ше го направа,заедно с вас  newsm03 Сутринта ядох 2 яйца и 100 гр кашкавал (май) малко ми е трудно да мера на око,а след малко 6е ям броколи с извара .аиде до после

# 41
  • Мнения: 4 806
сенсен, добре дошла.
Езикът е малко странен, но не е задължителен. Всички сме дами. С времето ще свикнеш.
Добре си стартирала.
Някои нещица, които обикновено се пропускат:
-рибеното масло или ленено семе;
-водата;

# 42
  • Мнения: 87
мерси асса,аз се обарках защото на места се пише в мъжки род  Grinning.а ти ме подсети да питам за рибното масло,това витамин А ли е или нещо друго?а иначе за водата се приготвих с едни 3 литра,пия,но чувствам че ми е подут корема от тая вода .Между другото се похваля,че отказах цигарите от нова година  Naughty как ли ше ми се отрази липсата и на цигари и на храна ше разбере най-добре мъжа ми  Joy

# 43
  • Мнения: 330
Добро ви утро и от мене!  Hug
Изоствих ви за малко, но се връщам пак при вас и започвам приказката стара. Станала рано зарана нашата меца мецана и яйца забъркала в тигана. Браво на заслабналите. Аз освен, че съм натрупала мас нямам с кво да се похваля. Баклавички фафлички и безброи отвратни неща хапнах в това време и сега чак взе да ми дреме. Кантарът го сритах под леглото, щото лошо сочи, полага му се да е наказан, като се поправи ще отиде на светло. Сeга там му е мястото,  нека да се срамува.

# 44
  • Мнения: 4 447
Тоз "папуняк" много сладък, бе! Ми цунете го пък!

Общи условия

Активация на акаунт