ВМ НВХ - дъвча бавно, отслабвам славно - 9

  • 14 255
  • 369
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 492
От утре се присъединявам към вас (нали е първи , а аз все от първи на диета  Outta Joint ) . Три дена на картофи ми стигат  Rolling Eyes !
Найстина може да пуснете нова тема , че тази вече е километрична !
Айде , аз отивам да си хапна , че нали утре ще се мъча ... Joy

# 361
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Water_Fairy, ще ти отговоря тук, за да прочетат и други, които се интересуват.

Не мисля, че е тайна какви са цените в Spidersport, затова ще ги напиша.

Значи като отидеш за пръв път, имаш интервю - питат те подробности от начина ти на живот, хранене, развитие на кг и т.н. На тази база ти се изготвя програма и режим... за храненето е препоръчителен, все пка не могат да стоят у вас и да те гледат какво ядеш...
 Следва подробно мерене - тегло, обиколки, кожни гънки, мазнини... снимки с дрехи, без дрехи и т.н. и се почва с тренировките. При тях няма единична тренировка - всичко е с карти... Карта за 12 посещения (каквато ползвам аз) е 180 лв, а за 8 посещения е 120 лв. С това плащаш основно времето натреньора,който е непрекъснато с теб по време на тренировка. разбира се ползваш съблекалня, баня, кърпа, минерална вода...

Това се сещам... ако има други въпроси, питайте...

Аз съм доволна засега, но дали си струва, ще кажа след 2 месеца, когато ще мога да говоря за истински резултати...

# 362
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Уф нещо съм разочарован от обяда-търчах да си снимам чинето, че после минах да си купя ядене-1пилешка пържола и 2 пил.кюфтета-ко се оказа обачи-пражолта много сурова бря-то аз не обича препечено,ама тя напраооо сарова-тъй чи минаф само с кюфтетата-пък тъй оскъдно ми е сига-ща приритам докат са прибира

За темата-нова прайм кат стигнем 20страници-аз се чуди дали ще мое я издокара кат Небесната,
ще да обсъдя една мисъл и може таз вечер да се заема или пък утра-не утра съм зъболекарски -няма съм весал за тема и ще да я напрая тъжна
Ще мисла

# 363
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Иги моля те питай ги тия мазнини дето са ти ги измерили-21% какви са-подкожни или онези мазнини по органите,които се образуват от прекалено хранене и наднормено тегло, в другата тема нищим това и има много противоречия Heart Eyes

# 364
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Това са всички мазнини - процента мазнини е в цялото тяло...

Те нещата са свързани - не можеш да имаш мазнини около органите, а подкожните ти да са малко и обратното...

И още нещо... за да се измерят мазнините не се използва само калипера и подкожните гънки, а възраст, ръст, тегло, обиколки... китката май имаше значение...

# 365
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Такаа, скарах се със закуската, время за обяд нъц,
така че гризах пушен бут (химия и половина) и сирене(ементал- две химии и половина)
кафе с мааалко мляко,
вода
Това до тук

Щом намеря време се задълбочавам в тия статии, дет ги пускате, а не само така отгоре- отгоре
Шъ ходя на почивка и ще ме няма от слуд няколко дни, но съм си обещала кат се завърна да си купя кантар и
всяка сутрин да се наказвам

# 366
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Вечерам, после ща да ви навестя Heart Eyes

# 367
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
За протокола- вечеря пастърва на тиган с зефтин и лемон
морски дар
зелен салат.
чаша вино
Приятна вечера на всички  Laughing

# 368
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Новата тема-заповядай те http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161655.new#new

# 369
  • Мнения: 330


Нова тема, ура!!!!

Thanks Tonimir!!!![/glow]
 

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 01:44 от Cake

Общи условия

Активация на акаунт