ВМ НВХ - дъвча бавно, отслабвам славно - 9

  • 14 254
  • 369
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хелоу, Лунички, откъде си?
Лененото семе освен в дрогерия има и в обикновената хапотека.
Китайското зеле не зная дали има друго име, но представлява нещо като тлъста маруля, но като й загледаш кочана ще разпознаеш зелето в марулята. Увиват ги в найлон, дан ходят много рошави. Крехко зеле, приятно е. Продълговато таквоз.


Пиши в Гугъла `chinese cabbage`, дай опция да ти изкара изображения и ще видиш най-различна фотография.

# 16
  • Мнения: 433
аз го знам как изглежда зелето.яла съм го и ми харесва много,но не го намирам по кварталните плод-зеленчукове.от София съм.не предполагах ,че семето може да го има  ваптека-още утре ще попитам и дано си намеря,че да започна по-скоро.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хамчи привети от мени-гледам Цонка три пъти се разписала-много съм доволен,
тъй да караш цялото тема, че много зле полюжението без теби Hug, хади стига ти са мазних,че ш станеш по-слаба от мен с туй мазното дето го излях отгоре ти Hug
Аз за положения хробски труд, днес съм реализирал намаление
цяло кило слязло от тялото ми с уверение,
че още много имало да пада, още много да страда
снагата ми голяма докато стане мадама Crazy
Търпение да съм имал-в големи количества да съм взимал,
че кой ти го продава да са наредя и аз тъдява
Много съм радостен-фен -клуба расте Mr. Green

Амчи Луничке, ти вярно са луташ много-де не беше одила-и в разделното и в Дюкана-ама хубу че тук си са запряла
Ти на мен нидей са възхищава толкоз прекрасно
я глей-по мени вече няма място-отвсякъден съм отрупан с мазно съм затрупан
и фустите отесняват-сирьозно ма притесняват
Хайди поне таз седмица цялата изкараме я в режим
и после на канатара да са примерим-
резултати да постигнем-още мотивасион да пристигне

# 18
  • Мнения: 597
Ето ме и мен-много работила,крак не подвила цял ден! Сутрин закуска:кис,млйао с половин ябълка и смески-трици и лен комбинейшън. На обяд ,малко месо и зелен4ук,за ве4еря 3 яйца варени и салат.Аз яйца не обичам и ги шашнах днес мойте с тез 3 броя..4аках да минат 2 4аса и кусур,и хай на хубавата зала,4е на крострнажора му се дорева като ме съзря...после на пъте4ка,после на джакуз,и цоп в басена..плувах,пак джакуз,и викам стига 4е се побърках нещо..та се прибрах в 22,45 ...Сега рея поглед тук с маска на главата,след малко и на фейса,и след вана с аромати,ще ида у кревати при тати.Ама много важно,защото той спи ве4е мелоди4но и ритми4но.Утре шъ съ измеря, 4акам да закова на 70,и да знам,4е поразийте Новогодишни съм оправил,а до 55....не ми се мисли....

# 19
  • София
  • Мнения: 461
Luni4ka, ленено семе можеш да си купиш и от щандовете за диетични и диабетични храни в по-големите магазини. аз лично си го купих от едно малко хранително магазинче на Графа, струваше някъде около 1 лев.

# 20
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Момичета, къв е тоя език дет го ползвате тука?! #Crazy То аз си умирам от смях докат ви чета, ама ми отнема 4 пъти повече време да схвана, за кво иде реч..... newsm78

Аз да доложа - вчера завърших деня с пилешка пържола на тиганче, малко кисело мляко (2 с.л.) и салата от ряпа и червено цвекло.

Днес да момента - 1 грейпфрут, кафе, 1/2 кофичка кисело мляко със смески (трици и лен по 1 лъжица) и 250 гр извара с домати от буркан... не е никак малко май като за меню до 11:30 сутринта...

Мисля да имам късен обяд към...14:00 часа пиле с кисело зеле и май и вечерята ще е същото... Става ли така... Само че май ще трябва да изпия поне 5 л вода, че то киселото зеле много солено!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Иги-изкисни го малко това зеле, после тая сол ще я влачиш два дни докато я изхвърлиш, изобщо гледай кис.зеле да го намалиш-и аз много го обичам, знаш кви сърми ядох-по 4-5 в чинията, ама после ривах
Почни да си смятяш калориите и така ще разбереш дали ядеш много или не-при всички случаи е добре че ядеш повечко в първата част на деня, и старателно намаляй количествата към вечерно време.
Аз отивам да убия някой глиган, че много съм огладнял, само с мляко и смески докарах до обяда
Айди ще мина после

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пък за закуска имаше принцеси с кайма и изядох две, ама без ляба. Много хубу нещо - пирфектну!
Грепфрйту и кафе, а обядът не го знма кога ще е , станах късно. Ох, не мое се съвземе човек от празници. Не ща ни да ям, ни да дишам, искам сън.  Crazy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 193
В нарушение съм на режима, но толкоз ми е депресионно и болкаво, че само са прая че сичко мий наред и стихоплетствам
Изнервят ма много тез бъбрици и тука само ми дават зор да работям-искат в събота да идам, крещят, викат-голям маймунарник начи
Без да съм съвестно настроен си казвам,че за обяд както дирих глиган намерих ябълки и киво и мляко игриво-
обелих и накълцах в млякото хвърлих и захълцах-облизвам си мустакя доволно-котарак го докарах неволно
За довечера предвиждам китайския зеленчук, както и извара без чук, но можи малко къри да нърся както и с майонеза да поръся
И вече съм в състояние да пребия някой -много съм зле, тез нерви ще да ме довършат-сига ако ме избий на ядини-ужаст #2gunfire

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ходих и забърках спанак със сирене. Обожавам. Тюх, че превъзходна манджа!!  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 818
Тоз глад дет на гони май е заразен и се предава по нета.До тоз извод стигнах аз щот цял ден са чудя какво да хапна.
Сутринта-цедено мляко с лен.Тонимирке аз на млякото му слагам малко олио и сол и една супена лужица лен-много мий хубаво ей-даже по празниците туй ядях.
После по никое време 70 грама бекон.
После след никое време/има-няма полувин час/зверски гладна и зядох 1/2 буркан домати,домашно производство и едно пушено ребро.Да ви кажа когат сьм много гладно тез домати ми идват на помощ,само дет не разбрах мога ли да ги ям или не щот таблицата вика че доматите имат вьглехидрати,а доматеното пюре-няма.
За обяд-3 риби чернокопи и туршийка домашна
След обяд-1 шепа орехи,пак от мойте домати бурканени и 2 парчета пастьрма.
То вече нищо не остана за ядене.За вечеря мьжо ще пече ребьрца на камината на свеки.

# 27
  • Мнения: 818
небесна,как тьй спанак сьс сирене?Казвай рецептата.Ама вий що ядете сирене,нали без много млечни ще я караме newsm78
Утре мисля да си напрая пица.Чакайте бе сега да ни мь бийте,че развалям дисциплината.Тя пицата ша бьди без тесто,ами с омлет,отгоре шунка,отгоре кашкавал и запечено.Ох,почнах да прегльщам...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Моа ли ти опека двата папагаля на тигана Joy-наш къв съм гладен баш сига, добре че ще ме карат с кола таз вечер,че бържи ще си ида-млечност имам,обаче малкоз-е днес хич не беше малко, ама не съм ги изключила -сутрин кво да закусам, само лен с вода е много гадно, ама кат затегна режима можи да прибегна
Спанак не тъпчим

# 29
  • Мнения: 597
oh da sa pohvalqm.../ama kredora ne ba4,sorry../   69,800 !! Ot 73,600  ..mnogo gord,mnogo happy!!!Otivam da pitam Bilitu iska li ma il-vednaga !!! Sha poripam,posle sha popluvam...Dieta pazja,ne se danja..mnogo sam discipliniran i okrilen -ot rezultata vpe4atlen!!! Ama kade sa 69,800 a 55????

Общи условия

Активация на акаунт