ВМ НВХ - дъвча бавно, отслабвам славно - 9

  • 14 253
  • 369
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хооо Кейке-хамчи добре си се завърнал-тука умирами от ядини-голям търбух съм отпрал, голям дирник-кат чувал
Туй че сти диетичен говори за вас, че здраве имате и вече сте в час
мазното да топиш-бедро да свалиш.
Аз сига са крепя на една клечка, щот бъбрек ма боли
 и съм кат мечка-клатушам са насам-натам чудам са какво да ям
мисото го гуша ми дойде-ако можи нещо друго,ама да не е прасе

Да земиш да разкажиш ко стана с новата година, ко стана с роклята от сайта-изкипри ли се с нея-дай матриал да гледам.
А вече дори не съм спорте-а как искам с Пинки едно колуло да врътнем, ей тъй и Ерик да видя
Пинке що не казваш туй момче черно лий, мяза ли на Билито

# 46
  • Мнения: 330
Хей Тонимир,

Тханкс за добрите пожелания. От твойта уста в божите уши! Златна ти уста Тонимирка!Но ....
Роклята май малка ми стана, че съм пораснала аз голяма!
И ти ли с бъбрека загази? Ужас аз два месеца по доктори ходих, и накрая едно каменче видяха у моето десно бъбрече. Сега ще го наблюдават и ще видим какво ще го правят!
Пък ти къде ги видя тоз дирник голям, треба ми лупа, за да увелича дупето ти, та да изхлежда дирник голям.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох старадам аз-бях качил 4,6кг по празниците, туй така ма събори-все ощи за туй се говори
Полите утесняха-баниците намаляха-изял съм ги без мисъл-сига са оглеждам и съм кисел
Не са харесвам таквоз бъчве-някои викат че съм кат прасе Animal Pig
правя се на глуха, че разстройвам се-ама съм и аз една хралупа smile3537
що ги слушам тез ненормални-мислят са за спицялни
А с бъбрека пострадах, буря имах-много плаках, че сам посрещах вкъщи-по цяла нощ се мръщи
и върти и сучи и боли ма кат кучи-
не щей добре тоз орган отделителен ще ходя при спюцюлист одобрителен
да кажи как тонимир ще съществува, как ще мъдрува
Тъй, сига по режима-много е зле, не съм ял, гладен съм-на курс съм, нервен стомах ръмжи-нещо лошо ще изскочи
Хайди после ще опиша ко съм ял и как съм се диктисъл
пПък ти няма се разстройваш-ш съ упрайм
До май треба съм фиданка, а не свинска осмянка

# 48
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
хайде да пиша и аз какво съм яла....

вчера си ги хапнах пилето с киселото зеле.... ами... като готвя на мъжо.... и все се изкушавам....

Днес:

Сутринта: чай, грейпфрут, кафе
10:00 1 кофичка кисело мляко 2 % с по 1 с.л. ленено семе и трици
12:30 телешко задушено със салата от зеле и моркови
16:00 1 кофичка кисело мляко с малко кашкавал (около 50 гр.)
за вечеря ще е пак като обяда....

Тони, аз мисля известно време да не смятам калории, а да наблягам само на качественото спазване на нисковъглехидартен режим, докато посвикна... 1-2 седмици, а после ще смятам.... Става ли така?

И още нещо... 6 капсули от ескимо 3 не е ли много, на моето пише, че препоръчителната и допустима доза е 3 капсули на ден, аз толкова си пия!

П.П. Тони, кво работиш, бе мила, че така те експлоатират?

# 49
  • Мнения: 87
от колко време сте на тази диета?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хоу айм ет хоум Laughing
И съм гладен клоун, както и много не насебе си-луд полудях, от крак на крак квак...квак
И глад и студ и на колежките по един чук
сичкото днес дойде, главата ми привзе
не беши то достатъчно хам на курс съм бил остатъчно
че науката си наука-нищо че някой тук изкука
Въря яйцата-меша си главата
Ако някой тук са чуди кво говори тонимир
да хапни малко баракуди и да стани чудомир


Ко и стана на туй момиченце-изпращя фатално #Crazy
Иги-работам в една голяма фирма с много филиали в страната, аз съм в централен офис
и съм анормална пипируда, годишно приключване прайм за туй съм луда smile3556
Но с тоза съюз еуропейски маймуняса народа плебейски
и са гледами с очи изцъклени-ко стана и как в туй са набъркахми  33uu

# 51
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Иги -за калориите
Аз смятах в началото, даже като си гледам тифтеря бая сметки съм изсмятала-
като съм почнала на 90кила съм ядяла около 1700-1800кал. на ден, туй е продължило около седмица, после съм налалила калорията.
Спайдърите казват,ако си начинещ в тоз режим първите две седмици да не смяташ,ама аз тъй почнах-научих се и сега не смятам щот знам вече кое колко е-толкоз съм са изучил че само на око да видя парче храна и знам горе-долу какво има в него и колко.
Ако искаш не смятай, после едва ли ще продължиш да смяташ ама както си решиш де.Ти научи храните,които трябва да ядеш пък сметките за специални случаи-кат закъсаш или спреш на едно място тогаз може да посмяташ и видиш кое е в повече и да намаляш
ЕСкимо пия по 2 на ядене-прай 6 на ден-споко няма да са предузираш, може и по-по малко,че не е ьовтено и туй 14лева знаш колко пържол ш купя

# 52
  • Мнения: 597
Тон4е сега отивам при Ерик,и хи4 не го знам какъв е...В4ера ми звънна да ме подсети и да ме попита дали ще дойда...да съм питала за него кът ида.И до сега бях на пазар,нов анцунг  Nike,макаронки специални за ти4ане../те като 4е ли за друго не стават сякъш../,фанелка нова,4орапки спешъл някви,и спортен сутиен,сега отивам да се изкипросам 4исто нов,и тръгвам,после ще докладвам.С храната съм Ок,с водата не съм.НО..сутринта кантара показа то4но 69,и аз съм много щастлива...свалям за сега добре,но си знам,4е с това темпо няма да станат нещата както трябва,дали да не увели4а малко храната? 4е за 10 дни 4,600 кг свалени,не е ли много?нали трябва по бавно...ина4е не ми се яде както преди,много здравословно се храня,само полезни неща..само с водата куца работата..Ай,ша разказвам после..

# 53
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Пинки не мърдай-замръзни
НИщо не променяй баш сига-виж че системта работи, квото и да прайш в момента слабейш-ако смениш  ще стане нещо-може да са стопираш или по-лошо. Само водата увеличи.
!!!Промени се предприемат след като са застоиш на килата, сега когато мърдаш надолу няма да си сменяваш режима!!!
Бравос, и кога ш са фотаграфираш да пуснеш матриал да ти видим новия екип.
И тоз Ерик -виж го ти, пък моя Били чака аз да му са обадя да дойди в нас-хмм Crazy

# 54
  • Мнения: 597
Идвам си от комплекса,дето имах 4ас с инструктора ...По4вам да разказвам...Много съм впечатлена,но резултатите ми ме хвърлят в много противоречиви чувства към самата себе си..Та зна4и,по същество,да не става много дълго..Първо си поговорихме,какво ме е накарало да ида там,какъв ми е на4ина на живот...стрес,работа,имам ли достатчно време за тренировки/а не да се откажа утре.../..много смислени неща,няма бла-бла и локуми...и през цялото време вкарваше информацията,водеше си записки..Стигнахме до килцата...колко тежа,висо4ина,год,....и това метна в комп, след което ме заведе на едни уреди,които са вързани към комп, и запо4на да ме кара да правя най разли4ни неща..за гъвкавост,как ти4ам,ходя..по бързо,по бавно,и от време на време ме караше да се хващам за дръжки със сензори, караме да дърпам един уред,премери ме колко тежа/явно му изглеждах,4е съм по тежка../,защото ме попита дали съм сигурна,4е тежа толкова?И после се изненада,4е знам то4но колко съм в момента..абе явно си му прили4ах на 4овек залоял се,омазнил се,абе софра-дама. Измери ми свинската мас на няколко места,и вси4ко пак метна в комп, и...накрая ми принтира 5 листа,какво ми е то4но састоянието..сърце,дробове,издръжливост,гъвкавост,абе доста са показателите,и вси4ко е на графики,и си  е написано до тях и около тях, колко съм гола вода,или колко съм добре,има го и в % -ти.СЕднахме и запо4на 1 по 1 да ми обяснява,къде са ми слабите пунктове,и какво трябва да правя,колко пъти седи4но,по колко време да тренирам едно или друго.По всеки пункт-съвети и препоръки,изклю4ително подробно и добре направено.После пак се върнахме на хранителният режим подходящ то4но за мен, от това,което съм показала,като възможности,и физи4еско състояние на сърцето и дробовете+ възраст,пол и на4ин на живот.,тоест -в зависимост какъв е резултата на целият ми тест. Поговорихме си,какво още предлага комплекса,което би ме ползвало,ако искам да се занимавам в група,да не ми е ску4но,а ако искам може и с персонален треньор...Планирахме какво ще се прави от тук натам,и имам следващ тест,след 3 месеца.Аз му казах,4е не искам да свалям бързо,защото после си ги връщам килцата и отгоре...Аз само нахвърлям набързо нещата,може и да съм пропуснала нещо,ина4е всичко беше в рамките на 4ас и половина,вниманието,което ми отдели.Много съм доволна и впечатлена,защото нещата са направени така,че не се гледа само страната -отслабване,а и здравословното ти състояние,и подобряването му в дългосро4ен план.Зарибяване нямаше никакво,с нищо не са ме ангажирали,не са ми споменавали даже да си купувам някакви продукти,от каквото и да са естество,говори ми и за това ,какво трябва да правя извън комплекса,като двигателна активност, и кои спортове са най -подходящи за мен.Беше много компетентен, отговори ми на всички въпроси,изобщо не ме е претупвал,че някой друг има след мен час..всичко беше много на ниво.Когато искам да го търся,да се съветвам,или да питам за каквото и да е,телефон,визит,карти4ка...и така приклю4ихме.От там слизам аз в съблекалнята,про4итам и преглеждам пак 5 те листа...и реших,4е е момент за плуване ,и джакузи..малко да отпусна,и да си събера мозъка,и да обмисля нещата..а повярвайте ми,има много неща ,за които трябва да си помисля...Диетата,която пазя,няма да променям Тон4е,той и не ме е карал,защото,се оказа,4е съм на прав път ...само ме посъветва,да не ям 4ервено месо,4есто,и ако го ям,да махан сланините околу пържолките например..пиле и риба..това е за мен. Това,което ми каза да направя в момента в който запо4на да задържам, 5 дни  диета без издънки и на 6 тия,каквото искам...но ако ям 4ийз кейк-само 1 пар4е,а не целият... Embarassed Пусто много го оби4ам! шегувахме се,имаше предвид,да си хапна нещо от любимите ми неща,но не вси4ките любими в този 6 ти ден../то на мен вси4ко ми е любимо..щом ще го мушкам в устата,все гладната../..Питах го за фет  бърнарите, хап4етата..и всякакви такива помощни неща...нали съм си купила Липо 6,ама само 1 съм изпила,4е аз пия много кафета,а в него има кофеин,да не се катурна..Каза,ми,4е не ми ги препоръ4ва,препоръ4а ми да отслабвам чисто : диета + спорт.Даде ми и обяснение защо не са за мен...Ох,уж малко щях да пиша,а то какво стана...Абе с две думи,както съм се ориентирала-НВД, и ограни4аване на мазнините-това е за мен, .5 хранения-3 основни и 2 леки закуски.Даже ако преритам мога и  още една закусчица много лека,като 6 то хранене един вид.Кардио,тежести... пъте4ки и уреди..+ да плувам,щом оби4ам,но то идва допълнително,даже не го броим...така приготвената смес,е разпределена по дни в седмицата,като вси4ко е съобразено с  другите ми заетости и да не лишавам семейството си,от присъствие. Имам и цели да гоня...И последно би било добре да тежа...50 кг...Аз му казах,4е толкова сум била в  5 клас,а той ми обясни,4е като конструкция,тежина на костите,висо4ина,и мускули,и пол,възраст..и т,н...ако тренирам сериозно,и си гоня нещата-това е идеалното ми тегло,към което е добре да се стремя...Ако съм ви била ску4на,много моля да ме извините..исках да го споделя,защото ви чувствам много близки.. Laughing

# 55
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Чшшшшш мари жено-ко напрай ти-тая сутрин станах по-рано,че се наспах -то хубу че тъй стана да имам времи да та прочета-хади пък сега и за работа да закъснявам Laughing
Е туй момченци Ерик хубу ша излези, добре процедурат у Америката.Ходи-плувай, плицикай са, върти педалти-кото тряба ще правиш и ще слушаш
Хайди да си мацна един гланц и да офейквам

# 56
  • Мнения: 46
Здравейте и в тази тема, защото срещам образи и от др теми smile3521Ако не възразявате ще ви пиша ден по ден моя режим ,чрез който си контролилам вълчия глад и за три мес - "-8кг". Режима е изготвен от д-р Еленкова ,мн добър спец, вкл хомеопатия ,акупунктура и вибромасаж. Поради техн причини от септември не ходя на терапия, карам само на хр режим. Искам да задържа свалените кг ,а от днес почвам по-стриктно спазване на режима. Тел на д-р Еленкова е 0888506164 А сега за режима
Днес по лунния календар съм на  до 1,5кг плодове и вооооооодаааааа!!!вълча диета newsm48
иначе се започва с 3 дни подготовка за реж:
сутрин до 9ч 300г плод(без банани)
обяд 300г супа зеленчукова без картофи и ориз
след обяд 300г плод
вечер до 20ч 300г супа
след 20ч може плод
Междувременно пия по 3 пъти на ден 1 таб цефамадар 1/2 ч преди ядене и phosphorus 15ch- 5 гранули надвечер - и двата продукта са хомеопатични и се поставят под езика до стопяване.
и вода,вода вооодаааа
newsm03 smile3521 за днес толкова че ме гонят задачите ,а утре сл дни от режима nuts smile3540 55

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Наде, няма лошо да пишеш и в тая тема, ама като ти гледам менюто хич не отговаря на нашия режим-ВМ НВД, няма почти никакви мазнини, толкова много плодове....... no
Тук се храним по различена начин-на първа страница има много линкове, които незнам защо никой не чете-ама туй е друг въпрос, та там пише, кои са разрешените храни-погледни ги и ако ти харесват можеш да се присъединиш към нашето хранене.

# 58
  • Мнения: 4 806
Наде, вярно, че не никак по режима, на който е посветена тази тема. Хайде при Рицарките - там са всички.

Пинки, на мен ми бе интересно да прочета за консултацията ти. Приятно впечатление прави препоръчаното, че е и без химия. Супер. Не знам, какво си решила и доколко ще се съобразиш с препоръката да няма мазно и червено.

Тони,   bouquet

Аз не отслабвам, нали знаете, макар да съм на този режим. Ама продължавам с него, защото вярвам, че все някой ден и това ще се случи. Основната причина е, че тренировките ми са тежички, мускулки се появяват, а те тежат повечко.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 642
Тони, линковете на първата страница не стоят залудо. Аз ги изчетох с голям интерес. Така че споко!

Общи условия

Активация на акаунт