Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 79 069
  • 2 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ний ще ходим с още 2 приятелски смейства да поливаме...празника 🤪 ама и децата с нас. Отбелязвам го щот е събитие Wink

Фил, скука на почивката или...по принцип а правилата у дома? Simple Smile

Мъчих се да дремна...ММ отиде на подстриж, аз чак в петък.

# 46
  • Мнения: 1 898
За довечера - от баба пилешка супа /за която ММ зверски мърмори, че била рядка/ и сърмички с лозов лист, които пък на мене нещо не са ми както трябва, а малката направо отказа да яде
и от свекървата - супа от лапад и лапад с булгур и заливка на фурна... бе направо положението е "оофф ся кво да ядем"

Направихме разходка ние по центАро...малката измрънка един бъбъл тий - 8 кинта, изедници долни...

# 47
  • Мнения: 7 243
За мен лапад с булгур Simple Smile
Аз правих супа с червена леща, ориз и булгур, ще сервирам със сиренце, ммм. Ще отворя един буркан домашно мръвки за месоядния, да не мрънка и това ще е.

Ренко, как мина на новото място?

# 48
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Браво на Пандето, чудесни курабийки е направило детето 😍
Мид, прибрахте ли се с Павчето?
Как е Ената?

# 49
  • Мнения: 6 299
Бърд,работата е същата,само сменям смяната за по две седмици в месеца.Беше учудващо добре.Хем са повече жени,и почти няма дразнители и неразбирателство.Нещо чуждо за нас 🙄.Спрях им тока,хвалеха ме,колко съм пъргава.И си ме "гонеха" по този повод в моята смяна 😂.Трябва ми по е седмица да добия по-ясна представа.
Ся вино,и мятам пак пресни картофи 🫣🤭😂

# 50
  • Мнения: 15 356
Мързе, тоз бабъл тий бая тийнове го смучат гледам. Какви са тия топчета вътре, ядат ли се, пият ли се, какво се правят? За 8лв мен ако питаш трябва да ми целуват ръката 🤔

# 51
  • София
  • Мнения: 18 702
Прити утре ще се приберем.
А тя е държелива.
Благодаря

# 52
  • Мнения: 6 470
Зоритоооо 🥰🤗🤗 МааннЬе, голяма банбона!

Благодаря за тема, Кло!

От вчера нещо съм сгънал чадъра...дращи ме гърлото, покашлям...Бе не е сериозно, ама не ми е и ок. Едно ми е зАмай. Пих едно ацц, ще се чуе. И все на сън ме кара днес. Трябваше да работя, обадиха се, че не ме искат. Чудесно. Отидохме до Капана с миуту, ударих една шкембе чорба и като се прибрахме се катурнах..и доодеве 🤭🫢🫣

Къв бабъл тий? Осем лъва, ве!! ДобрЕ, че моите ближеха едно време ледени сокчета 🤣🤣

# 53
  • Мнения: 7 749
Благодаря за новата тема в един от най- свежите и любими ми месеци!
Май в семейството ни е една непрестанна фиеста. Поводи да искаш у нас по това време на годината. Champagne

На патерица- Бърд, честита да си! Heart Eyes
Мид, прегръд! Ама силно- силно! Hug
Панде, и аз като Донси- била съм и от двете страни, и от двете е кофти. Но Пандата трябва да се научи да се отбранява и да си отстоява позициите. С щерката имах подобни опасения преди. Сега с лекота е способна да навре всеки, който я настъпи, там, дето слънце не огрява... много ме кефи. Grinning
Видях и едно страхотно фешън Зори. Heart Eyes

В нас аз съм лошото ченге, но то няма и начин, при положение, че често оставам сам- сама с тях. В доста отношения съм супер ларж, според доста приятели и близки перкалено дори, в други ги държа на къс повод Тилчетата. Второто е основно откъм задължения, които имат и когато правят откровени глупости. Но като цяло говоря, обяснявам, не действам на принципа "Защото аз ТАКА казах". Grinning Те са моите учители на търпение, научиха ме на него с времето, преди бях огъън, палех от половин мини- оборот.

Кафе в кревата- твърдо не, не обичам (закуска пък ептен), но когато ММ е в нас и е станал преди мен, познайте чие кафе пуска първо. Heart

Добре попътувахме, разходихме се, хапнахме вкусно, видяхме свят, свят ни видя.

# 54
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Зорито е супер сладур!!


На мен много са ми потънали гемиите..Утре съм и на работа..

Последна редакция: вт, 02 май 2023, 02:49 от BeautifulM

# 55
  • Мнения: 1 898
Осем с труд изкарани пари ве, хора... тез балончета вътре се ядат, разбира се, то оставаше ида се фърлят.. нейният беше блатисто зелен, с парченца ягода и балончета...тва е... ако искаш...

# 56
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
бюти, не се самонавивай. и аз мисля, че от любопитство повтаря. наслаждава се на новите умения и хич не разбира, че те притеснява.
за педиатър ли е това? аз си мислях, че има нещо по-специализирано.

# 57
  • Мнения: 7 243
Ренко, браво, радвам се.

Ухото пак ме боли, нервно ми е, криво ми е. Отгоре пак е време на ежедневното вечерно стържене със столове. По няколко часа всяка вечер. Толкова ми е писнало Head Band

Цял следобед тече безконечна комуникация и мега сложна организация за едночасов ангажимент утре. Каквото и да предложа, все не става. Вече не разбирам какво точно се иска и очаква от мен. Накрая ще тегля едни стабилни майни и дотам.

# 58
  • Мнения: 5 707
Бюти, всичко ще е наред,ще видиш! Всички деца на тази възраст повтарят, така се научават на нови думи 🤗

# 59
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
казах ли ви, че миУту ми подари четец по случай неговия рожден ден? Wink
заредил ми е и някаква любовна книжка, сладичкия той!
диабетчето ми недооценено! само да се върне....

Общи условия

Активация на акаунт