Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 79 120
  • 2 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 205
Бърди, капки в носа няма ли да ти облекчат ухото?

# 61
  • Мнения: 7 306
Кло, не се бях сетила за този вариант. Благодаря, сега ще пробвам.

# 62
  • Мнения: 18 571
За ухото - нагрята морска сол в кърпа. Като писне да се държи на ухото, може да се понагреят синусите.

Изпуснах ви. Тегава седмица ми предстои.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 037
Здравейте, хора! Simple Smile

Първо докато не съм изключила да благодаря за труда на Кло по новата тема.

Аз тази сутрин научих неприятна новина. ( смърт на близък роднина) През деня карах на автопилот, но сега когато къщата е притихнала и любимите ми са в обятията на Морфей мога да помисля върху случилото се, да остана насаме със себе си, да се опитам да го преживея. Но ми е някак трудно. Не мога да се натъжа, а би трябвало. Мисля си дали съм повредена или пък липсата на контакт години наред ме е отдалечило дотолкова, че да изпитам емоция подобна на тази когато съобщават прогнозата за времето. Т.е. нищо, просто факт.

" Не беше лош човек". Това ли е единственото, което мога да кажа. Но то там на онова място е без значение какъв човек е някой си. Дали си примерен баща, любяща майка или пък безделник, егоист, лицемер, работяга, влюбен, забавен, лукав, хитър, възвишен, оптимист, ревнив и др.., всички са на равна нога там. Тлен без 21 гр. душа ( по филма), които да одухотворяват, да правят същността, да ни правят живи. Вече никой няма да очаква позвъняване от тези хора, никой и няма да ги очаква на вратата с трепет. Няма ги. Дано поне да има хора, които да пазят спомена за тях, защото истинската смърт настъпва когато вече няма жив човек който да си спомня и настъпи  окончателната забрава.

И аз не зная, какво написах . Объркана съм и съм изумена от себе си, че приех толкова равнодушно новината и донякъде се обвинявам, че допуснах това отдалечаване.

Лека нощ от мен ! Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 2 069
Добро утро!

Аз изпратих чаве номер 1 на екскурзия. След малко следва номер 2.
Фло, аз лично не зная как е по-добре да реагира човек в такива ситуации. За собствената психика мисля, че твоя вариант е по-добър, за да се съхраниш невредима. Нека намери покой близкия ти! Heart

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Утро!
Мъжете тръгнаха, аз ще ходя до личната, след като сестрата в петък не искаше да ми пусне направление дето ендокринолога ми иска. За допълнителни изследвания Confused То система и чудо, ама кво да кажа...
Не ми се ходи, уморено мий Head Band  Снощи след сбирката едва се прибрах. Стана ми лошо.

Последна редакция: вт, 02 май 2023, 07:52 от mystic woman

# 66
  • Мнения: 8 886
Добро утро!
   Немисеработи,немисеработи!!!!!!
Ама съм станала,занимавам се с едни документи рано-рано, пия кафе във вашата компания.
   Фло, светъл да е пътят на твоя близък.За другото няма правила.Кой както ги усеща нещата.
   Вчера шефът на сина ми,който живееше през няколко къщи от нас,познавам от дете ,и бачкаше при нас, направи много мил жест към мен.От цялата група момчетии,които вземахме за работа няма един прОвал, всичките са читави мъже вече.Радват ме такива млади хора.
  Айде,хубав ден,желая ви днес да се срещнете с поне един читав млад човек.Вземам си едно курабе от Пантичка за кафето.Чакам добри новини за Павката!Тьорти, не се давай на сополите!

Последна редакция: вт, 02 май 2023, 08:50 от марулета

# 67
  • София
  • Мнения: 9 603
Добро утро!

Как ще остана будна цял ден, че и да работя на всички отгоре, нямам представа. Спах зле, някакви мрачни мисли и емоции бушуваха в мен.
Детето пък се събуди час преди времето й за ставане. Въртя се е леглото с телефона 😮‍💨 и баш като дойде времето, в което я будя обичайно, обърна гръб да заспива. 🤦

Фло, съболезнования! Понякога шокът от подобни новини е твърде голям и емоцията идва по-късно. Не се обвинявай.

Сложих на щерката повечко курабии за училище - приятелите й са им фенове и може да реши да ги почерпи. Често като ме видят питат кога пак ще правим курабии. 🤭

# 68
  • Мнения: 3 800
Добро утро!
Фло, като човек живял дълго в чужбинско, да кажа...Не се обвинявай, не е грешката в твоя телевизор.Не напразно са казали хората,че очи, които не се виждат се забравят. Изпитала съм го на собствен гръб. Съболезнования.
Хубава, спорна, здрава и спокойна седмица на всички в темата и извън нея!

# 69
  • София
  • Мнения: 9 603
Мид, как сте с Павката? Ще си ходи ли вкъщи днес?

# 70
  • София
  • Мнения: 18 730
Такъв е плана Панди.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
А добре ли е Мид? Кашлицата? Т ?

# 72
  • София
  • Мнения: 18 730
Кашля, не е както беше, но у дома ще се до лекува.

# 73
  • София
  • Мнения: 10 361
Добро утро!
У дома и стените помагат и бързо ще се оправи Павката. Важното е, че пикът е преминал. Б+"%и и болестите напоследък! Ужас някакъв.
Днес чакам да благоволят да ми кажат да.и ще ходя в командировка или не, че трябва вече да си запазвам час за хирург. Че няма как да пътувам и работя с превръзки и дренажи. Василев няма часове, ще е при някой друг. Изнервена съм от чакане, да минава и заминава.
Да ви разсмея малко. Това висеше в асансьора. Нас ни е нямало, но като се прибирахме прескочихме с куфарите едно "петно" във входа на партера. Rolling Eyes

# 74
  • Наблизо
  • Мнения: 6 168
Добро утро,момичета!

Фло и от мен съболезнования..не знам какво да кажа..

И аз спах зле.Малкото падна от леглото и ме събуди с викове.Проверих го,сложих го пак в леглото,то заспа,майце си не.
Днес ще е тегаво,след тридневен уикенд,а и детето беше ваканция и нямаше тичане..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт