Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 79 072
  • 2 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Привет, общество любимо, честит да ни е месец май- да сме здрави, да имаме слънце в очите и душите и да се оплакваме само от дребни битовизми!
Недовършените са без коментар- тея хора май след 35 години ги хваща пореден пубертет! Сили ви желая.
Милата Беболина, душичка сладка, толкова е чувствителна ❤
Мид, радвам се, че се е стабилизирал Павката- още малко и ще сте у дома Hug
Аз рАботя днес, писна ми от срокове, но няма как. Започнах си и курса по английски, имам доста домашни и упражнения, но нямам право да се излагам..а и съчетавам със спорта, та нямам време и за миг да допускам черни мисли!
Кло, благодаря за темата Flowers Bouquet
Хубава седмица, момичета ❤

# 31
  • Мнения: 8 783
Хм, същото наблюдавам и при мен и ММ и  дъщерята и зетя. Мъжете се впрягат повече, че ще падне,че ще се изцапа, че незнамсикакво. ММ все тика Кати да играем на моравата, че ако падне, да е меко. Това не дава,онова не дава,че ще се изцапа.Аз пък давам , и после уча че ръчичките се мият. Като изпусне солетка на земята,навън, съм я научила да мачка с краче, да има за мравките. Не да яде от земята. Или викаме кучето да папка.
   Забелязвам , че Кати има предпочитания към деца. Когато излизаме на пейката, не винаги иска да стои там. Има две шумни деца, които като види и директно обратно се прибира.И едно от яслата, от нейната група - нещо няма контакт. Влезем ли си у дома, на двора търчи, играе, закача се с нас, носи топката да рита с деди. Може да изглеждам гадна, но портата е винаги заключена и не каня тези деца да влизат, виждайки, че на детето не му е приятно.  Има си любими приятелчета, с които много хубаво си играе в парка.Едното е момче, с една година по-голямо, живее в София . ПРиятели са на зет ми, когато си идват се виждат. А децата се радват едно на друго, той все я държи за ръчичка и я черпи солети.И тя му се радва.
    Обожавам месец май- най-любим ми е.Животът като че ли започва от начало. А на нас ни предстоят хубави емоции, живот и здраве !

# 32
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Добър ден! Май ми е любим месец, красив и зелен! Надявам се на хубаво време,че иначе колкото и да е красви май, не можем да му се насладим.Благодаря за новата тема!
ММ е грижовен по принцип-и  към децата, и с мен и въобще към родата..
Тийнката и мен ме нерви. Снощи се върна от РД, и си тръсна якето върху трапезната маса,носеше го в ръка иначе. Викам нищо няма да и казвам този път,-е-още си стои там..Ако го оставя -ще стои там до ..следващата зима. Ей сега като стане и започвам с конското..Малкото от три дни две приятелки го търсят(по интенет), с часове говорят, играят и не знам какво правят. С часове!!! От сутринта се започва звъненето , та до вечерта..Ей сега пак се затвори в кухята и говорят с едната..
Днес дали работи фитнеса,че нещо се натоварвам като се наредят няколко почивни дни с фемилито?! Съмнява ме , но може да се пробвам..

Хубав ден на вас!

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Честит май!
Този месец ще ми е хубав. Голямата навършва 18, големият племенник- 16. Голямата се дипломира. Сестра ми имат годишнина от сватбата. Букнах 5 дни на Тенерифе. Абе, все неща, които чакам с нетърпение.
Ако не беше да видя, че банката ми е взела 104 евро комисионни, и денят ми щеше да е хубав! Изедници!
Пиле с ориз, банички на тиган, американски палачинки и ябълков щрудел. Две перални. Сега- сериал цял следобед.

# 34
  • София
  • Мнения: 13 699
Кло, мерси за темата.
Мид, поздрави на Павката.

# 35
  • Мнения: 15 356
Стискам палци за Павката!
Обичам май месец, майка ми, брат ми, Зори, любовта ми имат рожденни дни в този ред.
Скапах се тези три дни, от зарана сме по улиците, имам да пускам 4 перални, след малко пак ще излезем, май към Балчик или Златните ще я разходим.
Ние сме на едно мнение за възпитание и всичко, аз обаче съм една идея по-строга и никак не й улеснявам ежедневието. Не знам аз на какво я научих, но тя ме научи на много.
Пак точи марсол някакъв, какво е това не знам. Утре и вдруги ден ще е вкъщи, чака ни работа, фитнес и домакинстване. Ще се оправяме някак.
Една доволна от живота маймуна

# 36
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Ахх какъв е бонбон Зори 😍
Аз се стягам да ходя на спининг и после ще съм пред печката да смрацафръцам една пилешка кавърма.

Последна редакция: пн, 01 май 2023, 17:47 от Pretty_Mama

# 37
  • Мнения: 8 783
Ооооо,това Зори беее, каква е страхотна!
 Аз за себе си знам,че децата идват при нас, за да ни научат на нещо, уроци ни дават! Моите деца са най-големият ми учител!
    Баба пийна две мастики,подарък от гръцко, и си прилегна!До после!

# 38
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Здрав, лек и шарен да ви е месеца, общество!
По-маловажни да са оплакванията и достатъчно спорт! Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 9 551
Прекрасна Зори! 😍

Заповядайте от нас с Пантата за следобедното кафе! 🐷

# 40
  • Мнения: 7 243
Сума ти време изгубих днес с нескопосано преведен текст. На места буквално гадаех какво е искал да каже авторът. И това е официален документ, издаден от образователна институция Head Band

Незнайно как успях да се обзаведа с два херпеса и болки в ухото. Цял месец се влача с някакви болежки и оплаквания, от които така и не успявам да се отърва. Писна ми вече.

# 41
  • София
  • Мнения: 9 551
Бърди, за херпесите - може би имунитетът ти е паднал.  Съчувствам! Голяма гадост са, а в комбинация с болки в ухото ... 😵‍💫

Нацвъках тоалетната с препарат. Сега ме мързи да се надигна да я изтъркам.

# 42
  • France
  • Мнения: 12 572
Зорито е Heart Eyes

Вкъщи аз съм по викането. ММ е по-търпеливият и по-позволяващият. Оф, егати и скуката.

# 43
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Събирам сила да излезем с детето-дъждът уж спря,някакво слънце се мъчи да излезе..ама всичко ще е мокро Sad
Много ме мързи.И аз две перални днес,подреждахме и роботът мина 3 пъти.
Махнах дебелите пуловери и извадих ленените дрехи,да видим кога ще ги нося.

# 44
  • Мнения: 12 129
Зорито е бонбон! Heart Eyes
Днес имах едни планове, то друго стана...

В менюто за довечера ориз с пилешко и гъби и за мръвкарите печени, но на фурна свински гърди в зелено масло. Стига толкова. Имам едни смлени орехи, ако намеря хубава рецепта за кекс, може довечера да завъртя един.

Общи условия

Активация на акаунт