Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 79 074
  • 2 302
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 771
Никога досега не сме минавали през Румъния. Винаги Сърбия - Унгария и нататък. Шапка им свалям на сърбите, направиха си магистрала от край до край, лесно се пътува. Обикновено около Будапеща в Унгария има малко задръствания, но се минава. Чакането по границите обикновено е на Калотина и при влизане в Унгария. След това никъде няма спиране.
Хубав ден, общество! Дано болните скоро да се похвалят, че са оздравели!
Не ти и трябва да минаваш през Румъния. Караш все през населени места, катериш Карпатите и едва последните 150 км са по-хубави.

# 2 296
  • Мнения: 6 470
Пуснах Мичето, да видим. Еднократен е препарата... ще се чуе 😂

Натаел.. ами така реши шофьорЪт 😀 Който шофира, той има думата..

# 2 297
  • Мнения: 6 299
Повтарям за видовете магнезий:

Течния препарат за почистване,го слагам на мястото на чиниите.Задължително празна,13,и на програмата с най-високи градуси.

# 2 298
  • София
  • Мнения: 9 551
Ени, направо ти завидях за трудолюбивата Синеочка. Браво на момичето!  Моето диване трябва да го мотивирам много усърдно, за да вземе да ми помогне с нещо. През учебната година не я закачах за домашни задължения. Натисках я да учи, защото се правеше на приятно разсеяна с домашните,  но днес вече си получи удостоверението за завършен 3 клас и от утре ще й припомня какви домашни задължения имаше преди началото на тази учебна година.

Тук преди около 40 минути се изля порой. Набързо, но обилно. И една подобаваща гръмотевица огласи района. В другия край на София нямало никакъв дъжд - докладваха ми по телефона. Егати облакът подъл, баш тук реши да се изцвъка. Дано водата се изтече докато дойде време да се прибирам от работа, че ще ми заминат обувките.

# 2 299
  • Мнения: 7 749
Аз, какъвто и магнезий да пия, съм като дрогирана. Да не казвам, че ми отне време да се светна, че е от него.
Редовно сме се прибирали през Румъния, определено го предпочитаме пред лудницата на границата със Сърбия.
Късмет ли е било все (говоря за над 10 пъти) не зная, но на Дунав мост 2 сме чакали максимум по час, за разлика от унгаро- сръбската граница, където и до близо 4 часа сме кибичили, при това не защото има тирове. Rolling Eyes
Писала съм и друг път- има и други алтернативни КПП- та, но те са с доста шантаво работно време, често в 19,00 пускат кепенците и ако не си минал дотогава... мислиш варЯнти.
Продължава да ми е зле от алергията. Не стига, че само в нас си стоя, ами дори и второто кафе от сутринта още ми стои. Малко, като да съм на няколко магнезия сякаш. Joy
Панди, тези пролетни облаци дъждовни ме подсещат, как на Токуда имаше вода, която а- ха да влезе през вратата в колата, а на ОМВ при Историческия музеей беше сухо. Ама така е... в този космополитен град. JoyJoyJoy

# 2 300
  • Мнения: 8 783
Ха! Значи магнезият е виновен, днес ще го пропусна. Пия магнерич с В6 , такъв имах.Нощта след бала ,по-точно призори такива жестоки крампи имах,че се изпотих до мокра тениска и ревах от болка.Фали от преумора, неудобно място за спане/спахме на дивана в дневната/ не знам.
   Торти,аз слагам препарата набучен е отделението за чинии на най-високи градуси.Купуеала съм лидълски и съм доволен,също и за пералня.Те са по два в опаковка,имат нещо като маркирана дупка на капачката.Пробивам и забучвам.Мялко късно се включвам,ама да си кажа.
    Баси!Пих 3 , да 3,ТРИ ракии и си лягам.
   Я кажете ,някой купувал ли е едно розе от бакалията на Тринки, Мил Фльор?Дали стява?Гледам и Просеки имат, около 8-10 лв, дали е ок?
  Отивам да си скрииншотна онова за магнезия и бай-бай!Нощта  е теменужена и ме вика в своите обятия.
    Лепа Брена с фустаните да каже как е!!!!

# 2 301
  • Мнения: 3 689
Не ти и трябва да минаваш през Румъния. Караш все през населени места, катериш Карпатите и едва последните 150 км са по-хубави.
Ти май не си минавал скоро през Румъния. Пътищата отдава не са това, което бяха.

# 2 302

Общи условия

Активация на акаунт