Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 79 072
  • 2 302
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 707
Кло, радвам се,че всичко е по старо му и отново си ни домакин, въпреки че Мисти те замести отлично ❤️!
Марулета, 🤗!

ММ понякога е прекалено строг с Беболина и се държи с нея сякаш е поне на 5. Това за в бъдеще ще ни е от полза, но сега ме кара да ми се къса сърцето!

# 16
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
мъжете не разбират какво е детска възраст и не знаят как да се оправят. Wink трябва им подсказка.
нашичкият например, караше детео да си бута ръчичката в ръкавчето. на два-три месеца беше тогава.
сърдеше се и не разбираше как така не иска да си я бутне само.

до годинка не можел да го гледа, защото не знаел какво да прави когато е будно - не разбирало, не знаел какво да му каже и то ревяло.
ще реве де, то не знае, че си там.
вдигнах горно "до" и Горинич започна да слуша за дълбочина на изгаряне на ядреното гориво като функция от времето и товара. слушаше с интерес. Wink

# 17
  • France
  • Мнения: 12 572
ДобрЮтро, мацки
Леле, как се изтърколи тази година ?!?!? Flushed кога минаха 4 месеца? Много куцо започна, дано вече всичко лошо да е зад нас.
Поспахме всички тази нощ и вибрациите са по-добри. Stuck Out Tongue Winking Eye само мен ме боли гърбът. Станала съм същинска баба. Ако възглавницата и матракът не са ми по мярка, после цял ден пъшкотя. А като млада съм спала дори и във вана. Мдаааа.

# 18
  • Мнения: 4 571
Добро утро. Честит нов месец, да ни е успешен, слънчев и безпроблемен!

Радвам се, че Добри се появи от ваканцията.

Тъкмо мислех да ви питам ще ходим ли на манифестация, а вие всички тръгнахте на работа! Лека да ви е смяната!

Чакам Мид да пише, че е прибрала Павката.

Поздрави и до после!

# 19
  • France
  • Мнения: 12 572
Тук манифестации няма, но 1 май е свещен. Няма НИЩО отворено. Още помня първият ми Първи май Joy Добре, че беше една българка, като нищо щях да гладувам до 2ри.
Добри, не всички мъже са така. В нашето семейство баща ми беше и е страшен детешар. Отвътре му идва. До човек е.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 703
Добро утро.
Утре ще го изпишат. Заради кашлицата и днес ще остане.
За малко.

Последна редакция: пн, 01 май 2023, 12:06 от midnightStar

# 21
  • Мнения: 8 783
Забравих да благодаря на Кло за темата! А снимката е жестока!
   ММ нямаше време да се занимава много с децата като малки.Първо живеехме известно време  в градове, той се прибираше  в петък вечер.Щеркинса ходеше на ясла, и той я вземаше.Изнасяха пижамките на шкафчетата , да ги вземаме за пране.Познайте дали познаваше пижамата на нашето??? Обираше всички, аз перях, гладех и носех в понеделник.Майките много го харесваха.
    После, изобщо не знаеше къде са началните училища на децата. Все аз - водя,прибирам, кибича по стадиони и спортни зали, по концертни , щото щерката певица . Гимназията  я знаеше,щото в съседство си вадеше риболовния билет. На нито едно тържество не е идвал на децата, на нито едно. Все аз. Нито на изпращане на щерката, нито на дипломиране . Сега на 16.05 е изпращането на сина в училище. Казала съм му, че ще отидем, ако ще да става квото ще.
   Но в нас много се занимаваше с тях, много. През другото време е все на работа, по обектите, имахме камиони тогава, за стока. Много ги водеше на палатки, за риба, на теферич.Аз не винаги нощувах на палатка, не е моето.Прибирах се късно и сутрин съм пак при тях. Синът знае всичко около язовира, във водата, над водата....
    Някакъв наш баланс си направихме .
    Децата ме научиха никога да не се заричам Никога- точно това, за което съм го правила, съдбата ми го......
Възмущавах се как може една уберка да излиза от тях, когато техните заспят и да се раздава в дискотеката.Хахахаха, моите прескачаха през прозореца .
   Мид, за добро е, нека е под наблюдение./знам че искаш да си е у вас, а и той сигурно/

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Добро!
Кло, мерси за темата!

Съседите се заприготвяха за нейде рано-рано и се разтропаха, та ме събудиха Confused дремнах малко, ама трябваше да дигам тийна, че чертеж има...закуска и т.н. Тряя да мисля кво ше яде 5дни 🤔

# 23
  • Мнения: 3 795
Добро утро!
Кло , мерси Kissing Heart
Мид, бързо да се възстановява детето.
Ние се скарахме в стария месец.Скарахме се и в новия - с детето, с МН вече не ги и броя караниците, но нейното отношение към нас и живота, все повече ме озадачава и натъжава.

# 24
  • Мнения: 7 243
Кло, благодаря за темата!
Спокоен да е май, с по-малко сериозни оплаквания, с повече поводи за спорт и усмивки.

Мид, прегръдка за Павката и за теб. Милото мишле. Ще мине и днес, нека е под наблюдение още малко, за добро е.

Веселинкова е минала бързо и за малко като хала, но се радвам, че я "видях" Hug

Спорна да е седмицата на всички.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 330
Добре дошли да сме и добре заварили в темата! Hug

Мид, да минава и заминава! Радвам се, че вече е почти свършило!

За мъжете и малките деца не мога да се включа особено с коментарите, че моят гледаше дъщерята наравно с мен. Но съм сто процента за редовния ремонт на съпружието, че иначе не става. А си изпуснала момента, я се налага после директно тиган.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 551
Добро утро!

Благодаря за темата, Кло!

Мид, милият Павел! Ще издържи още ден. Знам колко ви се иска и на двамата да се прибере днес, но е за добро, както каза Марулетка.

ДобеЕ, Горинич поне те удостоява с членоразделен отговор. Пантата като я будя, мучи. Не съществуват думи за нея преди да се разсъни. Ако стана особено досадна, мученето прераства в ръмжене или бебешко мрънкане.

Месец май е един от любимите ми месеци. Не само защото през него беше родена покойната ми майчица. Някак си ми е много на сърце свежата природа този месец.

Чета ви за съпружията и за пореден път си давам сметка, че вкъщи ситуацията с баща ми е горе-долу същата. Битовизмите са същите, независимо, че сме баща и дъщеря. Ей го сега търча до магазина, защото няма навик когато той готви и свърши някой продукт, да го впише в списъка за пазар. Последно той готви ориз. Аз сега се глася да правя ориз със спанак, а той: " ти провери ли дали имаш достатъчно ориз за целта?". Ми нямам и не съм проверила, защото разчитам, че когато свърши, попълваме липсата веднага.
И не е от възрастта му. Винаги е било така. Цял живот съм била свидетел на споровете му с мама, подени от подобни ситуации.
Но е факт, че много ми помага в ежедневието с детето. Гледам да не го товаря и понякога седмици дори месеци не пипва домакинска работа, но когато му се отвори желание, помага.

# 27
  • Мнения: 12 129
ДобрЮтро, мацки
Леле, как се изтърколи тази година ?!?!? Flushed кога минаха 4 месеца? Много куцо започна, дано вече всичко лошо да е зад нас.
Поспахме всички тази нощ и вибрациите са по-добри. Stuck Out Tongue Winking Eye само мен ме боли гърбът. Станала съм същинска баба. Ако възглавницата и матракът не са ми по мярка, после цял ден пъшкотя. А като млада съм спала дори и във вана. Мдаааа.
И аз така. Все едно съм била във вакуум, безтегловност или нещо подобно. От 01.01. ми тръгна на терсене. Още в първите часове на годината ми падна корона, още я правя. Други два зъба ме предадоха. Сега три общо ми работи, едновременно стоматолога.

Та дано гадната серия е вече свършила. Защото честно ви казвам, нИ мОа повече.

Мид, прегръдка за теб, Павката и Ена! Hug
За мъжете и малките деца не мога да се включа особено с коментарите, че моят гледаше дъщерята наравно с мен. Но съм сто процента за редовния ремонт на съпружието, че иначе не става. А си изпуснала момента, я се налага после директно тиган.
Важното е да не се стига до лопата, плътен чувал и алиби. Ньл тъй Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 01 май 2023, 10:50 от Clo - Camille

# 28
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Оф и моят понякога не си дава сметка,че детето е малко и го “строява” като това резултира в рев.Малкото не разбира,той се ядосва.Опитва се да обяснявам и ММ прихваща,но не е детешар в смисъла на да умира да играе с деца и тн.Обича си детето и се грижи почти наравно с мен,ама …служа поякога за преводач.
При нас пак вали.Малкото полудява вкъщи и търси Айпад.Не че ще го получи,но ми е се надува главата с “Мамо,къде е айпада?” Че и прилагателни добавя,случайно да не би да не съм разбрала за кой Айпад става дума-“Мамо,къде е черният айпад на папа?”

Много бързо се изтърколи почти половин година..Имам рожден ден след няколко дни,а е студ за този месец.И все духа вятър…

# 29
  • Мнения: 5 707
Успокоихте ме! Значи не само у нас е така!
Сега ,например дребната прави "супа" от едни мои стари сенки за очи, след като първо добре се омаза и нарисува с тях.

Последна редакция: вт, 02 май 2023, 21:53 от Sissy

Общи условия

Активация на акаунт