Отговори
  • Мнения: 1 304
Иди ми дойди ми, сняг вали, баба Марта от баба Яга избяга. Сова носи сурикат.
На лъжата краката са къси, затова подскача.

старата тeма

Последна редакция: ср, 05 апр 2023, 12:46 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 35 195
Бастиса ми усилията, на труда ми му тегли чертата, дебелата Cry

# 2
  • Мнения: 9 942
Горджи, недей плачи.
Мен пък Тифи ме развесели Joy не му схванах тънкия замисъл, та зат'ва
Промяната е движение. Напред или назад, но движение. А всички имаме нужда от него, щото пролетта пак дойде няколко кг по-рано.

# 3
  • Мнения: 457
Оо, преврат има тука Grinning

# 4
  • Мнения: 1 304
За сурикатите или Сурикати ООД


Wink Два Суриката се били, победителя гътнал победения и седнал на него, оня недоволствал малко, но после се отпуснал и се примирил. Наблизо минал трети сурикат и седнал до победителя да му прави компания.
При инцидента няма сериозно пострадали сурикати!

Автор на снимката е 73 годишният фотограф Чарли Съмърс, който споделя, че едва успял да направи снимката от смях. Grinning

За совите...
Цитатите от „Туин Пийкс“, които раздвижват ума и смразяват кръвта

"Совите не са това, което са..."



Най-много суеверия във връзка с птиците май имат англичаните. През ХIХ век в островната държава често можело да се види мъртва сова, окачена вратата на плевника. Предназначението - да пази дома от зло и мълнии.

По крясъците на козодоя гадаели какво ще бъде времето.

Ноктите на совата се използвали като амулет против магия.

 Яйцата на птицата били особено целебни. Те пазели от:

- коклюш;

- късогледство;

- алкохолизъм.

Ако на заклет пияница се даде сурово яйце от бухал или сова, той моментално ще влезе в правия път.

Смятало се, че солено месо от сова пази от подагра, а мозък - от епилепсия.

* * *

Совата освен това може да върти главата си на 360° и трудно може да бъде излъгана...

# 5
  • Мнения: 9 942
Ей, верно лъжлива тая тема ше се окаже. Влизаш за последни новини в интимните/семейните моменти, попадаш в нешънъл джиографик.
Ай и аз тогава да се запиша с животни

# 6
  • Мнения: 18 331
Нещо, обединяващо двете теми:

# 7
  • Мнения: 20 014
Лореладке, не е налице за гледане клипчето.
//
Какво за късите крака? Моите са си дълги, зоофилията не я разбирам.

# 8
  • Мнения: 18 331
Една песен, дето се казва " The Bad Touch" (Bloodhound Gang). Обединява темите за интимните отношения и Нешънъл Джиографик.

# 9
  • Мнения: 1 304
Една песен, дето се казва " The Bad Touch" (Bloodhound Gang). Обединява темите за интимните отношения и Нешънъл Джиографик.

Не можеш да си представиш колко съм ти благодарен!
Тази песен се въртеше нон стоп по радиото и я слушахме в ладата на която карах шофьорските курсове. 1999 г. Паркирах си големия стар Опел до учебната кола и се качвах да се уча да карам... такива времена бяха. Инструктора ме ползваше за личен шофьор. Вдигали съм над 140 с учебната кола в София.  На Цариградско още му викаха Ленин, караше се със 160 по него, тунела под НДК се минаваше със 120 от таксита, возил съм се в такси на дъжд със 140 и в друго с 200. По Цар Борис и комунистически манифест не беше изключение да се кара със 180. И това е 1996-2000-та. Младост-Люлин бакшишите го правеха за под 15 минути. За справка: 1960 г. по пътищата на България има загинали 3.000 души.

Та за песента. Знам я наизуст, но за първи път видях клипа. Бих казал доста джендър и същевременно не полит коректен, само две жени от кумова срама. 90-те нямахме видео, сателитна или телевизионна игра. Обаче имах мощен компютър, купих си и Правец 8 и си поправих и подкарах старата кола на баща ми.
Поради което и до ден днешен понякога увисвам пред пуснат телевизор с ретро МТВ.
Имахме и хубава уредба, така че радио и записи съм слушал много, даже тонколони се научих да правя.

# 10
  • Мнения: 20 014
Една песен, дето се казва " The Bad Touch" (Bloodhound Gang). Обединява темите за интимните отношения и Нешънъл Джиографик.
Пускала съм я даже в темата. Да, култова песенка е.
//
Малко гламур и пийс на мен.
Днес търсиха розов планински кристал във форма сърце. Е, нямам го в тоз живот. Grinning

Последна редакция: чт, 06 апр 2023, 08:47 от BasilA

# 11
  • Мнения: 6 614
Викам ѝ снощи:
- Скъпа, какво ще имаме за вечеря?
А тя:
- Теб жена ти пак ли не те е нахранила, бе?!?

# 12
  • Мнения: 1 304
Иди ми, дойди ми!
Ако вече трети ден не Ви се работи, значи е сряда.
Сезоните се местят, преди 6 години ни валя леден дъжд на 5-ти април в Девин в една разрушена крепост, не беше нещо, което да ни разболее предвид сауна та и уискито с които се лекувахме. И суграшица имаше над язовир Доспат. Сега условията са направо за ски.

Казват да не се радваме на тези захлаждания, защото причината за тях са откъсващите се от северния полюс ледове. Това бил последният студ на земята.
Само че сега е съвсем малко по-топло от най-студения период през последните 14.000 години и все още доста по-студено от средновековния климатичен оптимум, когато Монголия изхрани и отгледа най-голямата и силна армия на света, а хората мигрираха за последен път.

Може ли Баба Мартахда избяга от Баба Яга, при положение, че последната се подчинява на Иван Царкевич, къпе го и му готви?

Джаста-Праста или Циндил-Пиндил?

Лъжата освен късокрака е и дългоопашата, че да можеш да я настъпиш.

# 13
  • София
  • Мнения: 35 195
Бисмилла̀х!

# 14
  • Мнения: 1 304
1. Разкодирах заданието на темата;
2. Това е спам;
3. Пандемията поугасна, а за интимни отношения, освен ученически онлайн пощипвания не се пише особено.

Ето Ви казус. Имам приятел на малко над 35, който има гадже 50+ с три деца. Аферата обаче се точи вече години, приятелите сме обезпокоени, правят драми, тя е хитра, той е прост, лятос го зарязва, зиме го прибира, а той се депресира. Момъкът е знатен и юначен, гази го типична деветдесетарска к****летина по учебник.

На консилиума предложих нещо, което на мен ми е помагало за оправяне на вкуса, да се абонира за модни издания, да зяпа манекенки и моделки и да се преориентира. Други идеи нямаме. Приемаме предложения.

Познавам и трима други ергена, кой от кой по-чешит и дървен философ, иначе свестни, имаме висок, среден и още един среден. Ако някой проявява интерес.

# 15
  • София
  • Мнения: 35 195
От момъкът чеп за зеле не става. Нека го газят, тъй му било отредено.

# 16
  • Мнения: 36 026
остави хората да се обичат както на тях има харесва

# 17
  • Мнения: 9 942
Всеки има право на собствен вкус. За едни лош, за други добър. Нали знаеш, на хорското мнение не можеш угоди.

6 април: Световен ден на физическата активност. А вие?

# 18
  • Мнения: 1 304
Самият той от време на време се оплаква, търси помощ, ходи по психолози, но не се откача. Не съм аз главният активист, но от време на време ме сезират с въпроса и аз проявявам спортен интерес като към казус. При всички положения ще се зарадвам ако се обзаведе с една нормална женичка, защото ми е приятел, а и комшия.
Както казва Езоп, това, което уменията не са в състояние да ни дадат, може да ни предостави случаят. Ама де го този случай?

# 19
  • Мнения: 18 331
Тифи, както и да ти изглежда на теб, този господин не е харесван от жените. Иначе някоя щеше да го отмъкне от 50+ годишната. Но не се опитват, нали?

# 20
  • Мнения: 36 026
май не е чак толкова знатен и юначен - както си писал
знатните и юначните доста добре се търгуват

# 21
  • Мнения: 457
Иде лято, скоро ще е разкаран значи.
Като ти е приятел, подготвяй го психически.... Grinning

# 22
  • Мнения: 18 331
Да се настрои положително - скоро ще е свободен. Много женени мъже биха дали мило и драго за това... Joy
Особено ако е периодично и временно - ей тъй, само за лятото. Relieved

# 23
  • София
  • Мнения: 35 195
Не знам кое е по-отвратително -"женичка" или личната заетост с чуждия живот. Всъщност, няма значение. Гьола океан няма да стане.

# 24
  • Мнения: 20 014
Таквиз "доброжелателни" приятели са по-вредни и от самия вредител.
Нямаш работа в чуждото легло. Те си знаят.

# 25
  • Мнения: 6 403
Не можеш да помогнеш на някой с промяна, ако самият човек не я иска. Аз бих предложила да ходи да живее в друг град/държава. Поне за известно време.

Иначе, да, на хората не можеш угоди. Така че какво мислят и приказват - все тая. Но пък тоз се оплаква на хората, по-точно на приятелите си. И те се мъчат нещо да помагат, ама ... стигаме до горното. Thinking

# 26
  • Мнения: 9 942
Тифи, успокой се. Берлускони на 86г поддържа връзка с жена, която е с 53 години по-млада от него Trollface Шарен живот и не по калъп.

# 27
  • София
  • Мнения: 35 195
Затуй в интензивен сектор, горкан!

# 28
  • Мнения: 6 614
Таквиз "доброжелателни" приятели са по-вредни и от самия вредител.
Нямаш работа в чуждото легло. Те си знаят.

И в таа тема ли клеймиме тройките?
Пък после - що бегат свесните ергени от тука...
Само филсофите останахме.
------------------------------
- Защо в Гърция има толкова много философи?
- А ти гръцките жени виждал ли си?

# 29
  • Мнения: 20 014
Гъркините си ги знаем. Нископърдящи (демек с къси крачета и големи дупета) и тесни раменца. Нищо. Затова сме ний, богините. Joy

# 30
  • Мнения: 6 614
Богините ги знаем, най ги бива в претенциите.
Не напразно на Зевс синовете са 3 батальона герои все с майки разни земни женици Simple Smile

# 31
  • Мнения: 18 331
Добро утро!

# 32
  • Мнения: 457
Приготвяш боята за яйцата, че наближава Великден? Stuck Out Tongue Winking Eye
Добро да е

# 33
  • Мнения: 1 304
Значи само при мисълта, че могат да "задушат" сина на своя съученичка, някои веднага изпаднаха в еуфория и ме наплюха за благодарност, че им сервирах тази фантазия.
Което не описах подробно оставих на въображението с подсказката "класическа деветдесетарска ...".

Това с чуждото легло така ме изненада, че искам да прочета и останалите термини и сложни думи в същия речник!

Гъркини, богини, кой пробира....

Последна редакция: пт, 07 апр 2023, 09:08 от Тифи19

# 34
  • София
  • Мнения: 35 195
Приготвяш боята за яйцата, че наближава Великден? Stuck Out Tongue Winking Eye
Добро да е
Червилото беше и си остава най- добрата боя за яйца.

Честит петък, гайс, празнично ми е Heart

# 35
  • Мнения: 18 331
А? Ааа, да. Именно. Joy

# 36
  • Мнения: 6 403
Лори, сичко бяло и тва червило ... ужас, веднага видох петното дет ши стани. Joy

От Тифи не разбрах ного тоз път.

И днес е хладничко. Складирам си го за лятото тва усещане. Joy

# 37
  • Мнения: 36 026
тафи иска да си играе с децата, но не знае как
или ги отегчава, или ги обижда

# 38
  • Мнения: 9 942
Добро утро 🌼


Хайде, признавайте, има ли левичари в темата? Аз съм първата Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 35 195
Лявата ръка ми е само за симетрия на тялото.
Личната ми еволюция с нея е, че успях да си сменя крушка на десен фар.

# 40
  • Мнения: 6 403
Слагам си спирала с дясната ръка на дясното око и после с лявата ръка на лявото око. Толкоз от мен! Joy

# 41
  • Мнения: 1 304
Като ученик лявата ръка я използвах само да се подпирам.
После се самонасилих да я науча и сега са ми доста равностойни.

# 42
  • Мнения: 6 614
Приготвяш боята за яйцата, че наближава Великден? Stuck Out Tongue Winking Eye
Добро да е
Червилото беше и си остава най- добрата боя за яйца.

Честит петък, гайс, празнично ми е Heart

Пропусната е илюстрацията, допълвам:

# 43
  • Мнения: 7 971
защо така нефелно ми се отваря тази тема в разбъркан вид?

честит ви петък!

# 44
  • Мнения: 6 614
Значи само при мисълта, че могат да "задушат" сина на своя съученичка, някои веднага изпаднаха в еуфория и ме наплюха за благодарност, че им сервирах тази фантазия.
Което не описах подробно оставих на въображението с подсказката "класическа деветдесетарска ...".

Това с чуждото легло така ме изненада, че искам да прочета и останалите термини и сложни думи в същия речник!

Гъркини, богини, кой пробира....

Тифи-то е гледал ей тоя филм,

https://www.imdb.com/title/tt7205316/?ref_=nv_sr_srsg_3


а вие сте му наскачали като на империалист. По-точно като на 90-годишен империалист-милиардер без наследници Wink

# 45
# 46
  • Мнения: 457
Ся утре ако ти излезнат двете чертички, ши познаят от тва кафе значи Joy

# 47
  • Мнения: 1 304
Всички да се събуждат и да тръгват на ски!



Ако си спомняте бях пуснал тема, как да накараме малкото дете да се старае и концентрира.
Чисто хипотетично, един сигурен начин хлапенцето да свърши нещо внимателно, старателно и от начало до край е да му дадем дъска, 20 пирона и чук. Като забие пироните в линия получава желана награда.

# 48
  • Мнения: 9 942
Честит празник на всички, носещи имена на цветя 🌼🌸🌼

Време за кафе и ... Wink

# 49
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Честит празник, цветенца Flowers Cherry Blossom Flowers Tulip Flowers Rose
Цветни да са мечтите ви и да се сбъдват!

# 50
  • Мнения: 18 331
Честита Цветница!
И най-сетне да идва пролетта!

# 51
  • Мнения: 7 971
Честит празник на всички прекрасни цветя! Да правят света пъстър и светъл!  Flowers HibiscusHeart

# 52
  • Мнения: 1 304
Нормално дете можеше да преяде тежко само с шестте "последни" вилици, които бащата на Петърчо му пробута.

# 53
  • Мнения: 18 331
Озадачавате ме. Grinning Не знаех, че и бащите угояват. Мислех, че са единствено и само бабите. БНД винаги бдително оглеждаше дъщеря си и ме питаше: "Детето не е ли малко... едро?" Вече след като се разделихме, не е отправял такъв въпрос, ама и тя се източи, стана доста фина и слабичка. Sunglasses

# 54
  • Мнения: 1 304
Да, ама като го наядеш хубаво после има и още едно пускане и още едно и т.н.
Днес на Боровец -1 до +2, валя сняг от ниски облаци. Отдавна не бях карал почти в средата на април.
Ако стане да се кара и на Великден, идеално!




# 55
  • София
  • Мнения: 35 195
Благодаря ви за пожеланията, мушмули сладки Hug
Здраве и любов за всички!

А, днес....да си дойдем на страстната седмица...

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 35 195
О, Джизъс…. Joy

# 58
# 59
  • Мнения: 1 304
Чакай бе! Дори швейцарците дадоха избирателни права на жените преди повече от 20 години, коя е тази държава, където ходят до тоалетна с придружител?

Стадиите на живота според виетнамските будисти:


Слушах един според който, в пика на фертилитета, който е между 13 и 24 годишна възраст, децата са генетично устроени да не слушат родителите и роднините си и малко да не ги понасят, особено тези от противоположния пол. Това били гени създадени за избягване на кръвосмешение в малки племена от по 150 човека.
Вроденият генетичен конфликт е толкова силен, че да накара младежът да избере потенциална смърт в саваната, война, плен, мъки, жажда и т.н., но да избяга при съседното племе.
В този период всички други са по-интересни и по-умни от тъпите родители.

Решението било да имаме приятели с които на разменни начала да подпомагаме развитието на децата си със съвети и напътствия.

# 60
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Всички имаме деца, ама чак такова фокусиране... Моето порасна без да се обяснявам във форума как се грижа за него и как го възпитавам.

# 61
  • Мнения: 7 483
Те и мойте, така междудругото пораснаха, ама не разбрах кога и как.😆

# 62
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Дъгата има особено значение в тази картинка и ако човек "случайно" направи асоциация с ЛГБТ, то има над 80% вероятност асоциацията да е правилна.

Добро утро! Grinning

# 63
  • Мнения: 18 331
Охо! Не бях разбрала какъв е смисълът на картинката. Всъщност много логично... Grinning
Добро утро!

# 64
  • Мнения: 1 304
Откакто пускам на Чат ГРТ да ми тълкува туитовете на Елон Мъск способността ми да мисля по два пъти и да съобразявам контекста на епохата се завръща...
В първия момент и на мен ми се стори, че има нещо нередно, но после се светнах.

Всички имаме деца, ама чак такова фокусиране... Моето порасна без да се обяснявам във форума как се грижа за него и как го възпитавам.

Кажи сега каква ракия свари и как се прави златна коричка на сланината? Другите глупости ще си ги пишем у БГ Мама!

Последна редакция: вт, 11 апр 2023, 10:32 от Тифи19

# 65
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Тоест ние от село не можем да гледаме и възпитаваме деца... Можем само да люскаме ракия със сланина. Добре, щом казваш...

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 35 195
Качвала съм ги и двата - нищо особено.

Темата от весело закачлива, се превръща в тягостно досадна. Тифифи, нещо по въпроса да кажеш?

# 68
  • Мнения: 36 026
дори неприятна и обидна
ще си спестя писането в нея, но заради метлата ще се наложи да продължа с четенето - вероятно до положителен резултат

# 69
  • Мнения: 1 304
дори неприятна и обидна
ще си спестя писането в нея, но заради метлата ще се наложи да продължа с четенето - вероятно до положителен резултат

Айде де!

Всички имаме деца, ама чак такова фокусиране... Моето порасна без да се обяснявам във форума как се грижа за него и как го възпитавам.

Защото споделих някакъв любопитен факт?!

Тоест ние от село не можем да гледаме и възпитаваме деца... Можем само да люскаме ракия със сланина. Добре, щом казваш...

Вие сериозни ли сте?

Мами, вземете се в ръце!

И няма какво да се обяснявате с мен. Разберете се помежду си.

# 70
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Няма с кого да се разбирам по въпроса, че ти си досаден, нито ми е нужно одобрение, нито обяснение.

# 71
  • Мнения: 6 403
Не знам, ама аз не намирам нищо чааак толкова в писанията на Тифи. Поне тези последните. Не знам ...

Относно живота според виетнамските будисти: последния етап е такъв, че не може да се избегне, ама викам да избегна предпоследните 3. Сяя, кък ши стани, не мий мноу ясно. Joy

Връщам се от спа, напрау на работата, миии ... много мий спокойно. Все още. Да видим докога. Joy

# 72
  • Мнения: 9 942
Не знам, ама аз не намирам нищо чааак толкова в писанията на Тифи. Поне тези последните. Не знам ...
......

Връщам се от спа, напрау на работата, миии ... много мий спокойно. Все още. Да видим докога. Joy
И аз така. За Тифи, не за спа-то Simple Smile))

# 73
  • Мнения: 7 483
Ся, Тифи си го знаем, че е обстятелствен, но който го дразни  да го прескача.

# 74
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Прекалено дълго прескачам... Дъъъълъг скок. Neutral Face

# 75
  • Мнения: 9 942
Аидка, широооко затвори очи  Wink

Най-после оползотворих подарък "процедура за лице". Ще се пристрастя, усещам. То затова не ходя и на масажи.

# 76
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Регистрирала съм се някога си, не помня преди колко месеца, в сайта на известна марка техника и изненадващо съм спечелила наградата. Днес си я получих Relieved
Веднъж и аз да имам късмет...

# 77
  • Мнения: 9 942
Ехее, честито! Да питаме ли каква е наградата?

# 78
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Нещо, от което имам три Grinning
Преса. Ама с моето ежедневно изправяне, не ми е излишна.

# 79
  • Мнения: 457
Начи, трябва да почерпиш Grinning
/
Кво ви правят на "процедура за лице", че чак да се пристрастяваш?

# 80
  • Мнения: 9 942
Пипат ни Trollface

# 81
  • Мнения: 457
И ви и мажат сигурно с някви неща Stuck Out Tongue Winking Eye
..малиии...

# 82
  • Мнения: 7 483
Аз не обичам да ме пипат, нито по лицето  нито по косата, та такива процедури не ползвам.
Ходила съм преди на масаж....оле ужас, направо такъв гъдел имам, че едвам изтърпях.

# 83
  • Мнения: 9 942
И ви и мажат сигурно с някви неща Stuck Out Tongue Winking Eye
..малиии...
Видя ли как знаеш! А питаш.

И подарък масаж имам Joy Стои и чака да освободя малко време. Царица съм на плавното усвояване на благинки.

# 84
  • Мнения: 10 745
Ходила съм преди на масаж....оле ужас, направо такъв гъдел имам, че едвам изтърпях.
Не му е лесно на мъжо ти - а те е пипнал, а си подскочила от гъдел.

# 85
  • София
  • Мнения: 35 195
Аз обичам да ме пипат и масажират, винаги се възползвам, но държа да да мъже. В хамама също Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 304
Аз много обичам да ходя на фризьор за моят нула номер и задължително ме мият и ми слагат ампула. Само при жени.
Масаж също обичам, но отдавна не съм ходил. Пак само при жени. Най-хубав масаж ми направи една бивша гюлетласкачка, която стъпваше на леген, че беше нисичка.

Последна редакция: ср, 12 апр 2023, 09:37 от Тифи19

# 87
  • Мнения: 20 014
Не обичам да ме пипат всякакви. Подскоклива съм на лично пространство. Но набележа ли да пипам аз някого, горко му.
//
Тифчо, звучиш като женомразец манечко. Най-добрият плетач и родител. Принципно майката е водеща фигура за възпитанието на детето, бащата е леко авторитет и коректив.

# 88
  • Мнения: 7 483
Аз много обичам да ходя на фризьор за моят нула номер и задължително ме мият и ми слагат ампула. Само при жени.
Ампулата с каква цел? По бързо залесяване на голата поляна ли?

# 89
  • Мнения: 457
За блясък Joy

# 90
  • Мнения: 1 304
Аз много обичам да ходя на фризьор за моят нула номер и задължително ме мият и ми слагат ампула. Само при жени.
Ампулата с каква цел? По бързо залесяване на голата поляна ли?

Абсолютно за блясък Joy ментова изстудяваща или каквато друга имат, важно е да има масаж и да мирише добре.

Не обичам да ме пипат всякакви. Подскоклива съм на лично пространство. Но набележа ли да пипам аз някого, горко му.
//
Тифчо, звучиш като женомразец манечко. Най-добрият плетач и родител. Принципно майката е водеща фигура за възпитанието на детето, бащата е леко авторитет и коректив.

И аз стоя на два метра от хората и не понасям да ме доближават, че съм и гнуслив. Но за някои се прежалвам.

Женомразец точно, не, но страхът ми е отдавна взет, така че да се изразя меко имам едно наум и не подценявам. Може да се каже, че в представите ми жените са напълно еманципирани. Само дето не можете да носите тежко.

Няма мое, няма твое! Нали еманципация?
Ако не съм аз сутрин да въдворя ред ще се карат за клин или чорапогащник до обед.
Едната е модел, другата е чирак.
Майката възпитава, бащата обучава. Например.

П.п. не произвеждам само плетива Sunglasses

А това е много добро, Резюме: езика на бебетата:
https://www.instagram.com/reel/Cqpoy-BIXG6/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

# 91
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Хич не обичам да ми правят масаж, но много обичам да ме пипат по косата. И на някои други места нямам против...
Пробвах новата преса тази сутрин. Много съм доволна Simple Smile

А, щях да черпя. Айде по един мекиций за закуска Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 35 195
Ако не щеш при плетачките, в отчетните за набора ще си дойдеш на мястото. Какво мислиш, а? Laughing

Духа, духа, аз запразних офисно.
Багаж имам да събирам, ако реша в коя гама и ще си реша проблема и оптимизирам багажа. Спешно е един вид…

# 93
  • Мнения: 1 304
Ако не щеш при плетачките, в отчетните за набора ще си дойдеш на мястото. Какво мислиш, а? Laughing

Какъв отчет?

# 94
  • Мнения: 6 403
Само на лечебен масаж съм ходила засега. Ней много гот. За друг не съм се прежалила. Joy

Леле, колко съм далече от бебетата в момента ...

# 95
  • Мнения: 9 942
Значи, ако ви подаряват ваучери за масажи, не ме жалете Smile

Багаж имам да събирам, ако реша в коя гама и ще си реша проблема и оптимизирам багажа. Спешно е един вид…
Един път съм в оптимизациите, ама не моа мръдна. Следващият път.

Мекиций не е моя бог. Оплаках ли се, че съм сложила на пауза всичко що съдържа захар и май козунак няма да се яде ... Или?!?

# 96
  • Мнения: 6 614
Като чуя "69" и първото нещо, за което се сещам, е корен квадратен от 4761.

# 97
  • Мнения: 18 331
Козунаци не обичам особено. То си е все едно леко подсладен хляб. Нищо вдъхновяващо. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 9 942
Нещо вдъхновяващо Simple Smile за днес

# 99
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Като чуя "69" и първото нещо, за което се сещам, е корен квадратен от 4761.
Smile
Що така се издаваш?!

# 100
  • София
  • Мнения: 35 195
Инженери, сър.
🤦🏼♀

Дарлинг, трябват ти фини пренастройки.
Леко, нежно, докато си дойдеш на мислите.

Гамата я реших, намятах багажа и дойдох до офиса. Сега почват да ме налягат съмнения, ама дет се вика - ако съм взела ще нося, ако не съм - няма Mr. Green

# 101
  • Мнения: 7 971
жените обикновено взимат повече отколкото могат да носят, дори да са с ръчен багаж..
веднъж на една командировка си натъпках в движение уж оптимизиран багаж и аз, влизам да се къпя и оп, изненада - забравила съм си бельото.. Joy

Последна редакция: чт, 13 апр 2023, 10:47 от anonymiss

# 102
  • София
  • Мнения: 35 195
Това, да тръгна без гащи, бански и сутиени ми е запазена марка.
С връзки отваряха шано магазин в разгара на първата карантина в Гоцето, че да се сдобия със заветните.
Да казвам ли каква подигравка съм на цялата група, при все, ЧЕ НЕ МИ Е ЗА ПЪРВИ ПЪТ hahaha

# 103
  • Мнения: 10 745
Че за какво и е на една жена бельо на почивка ?
Само губи време докато се освобождава от него Mr. Green

# 104
  • Мнения: 9 942
Докато я освобождават от него Sunglasses

===
Как пропуснахме вчера деня на космонавтиката?!

# 105
  • Мнения: 6 403
Присетих се аз за тоз ден, вечерта, докато слагах храна на котката, ама реших, че щом нищо не съм чула за това през деня, помня грешно. Grinning

За багажа - винаги съм взела нещо излишно, както и съм забравила нещо. Всъщност повече неща. Joy Да живеят магазините. Joy

# 106
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Че за какво и е на една жена бельо на почивка ?
Само губи време докато се освобождава от него Mr. Green

Разбираш ги ти нещата...

🤭🤭🤭🤭🤭🤭

# 107
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007

# 108
  • Мнения: 1 304
Дами, пазете се от травми!

# 109
  • Мнения: 20 014
Нещо по-скучно може ли или да цитирам мнения на Лан.

# 110
  • Мнения: 1 304
Драгалевска дъга



И великденчета, май ще бера и ще правя отвари...

# 111
  • Мнения: 7 483
Ооо, излизам на балкона да а видя.
Много е красива.

# 112
  • Мнения: 6 403
Тифи, това което си снимал аз му казвам мъртва коприва. А великденче е това:

https://www.puls.bg/bilki-c-19/velikdenche-bilkata-koiato-lekuva … ka-ekzema-n-34038

# 113
  • Мнения: 1 304
Ами и на нея й казват Великденче:
https://medpedia.framar.bg/%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8% … D0%B8%D0%B2%D0%B0

Иначе AI каза, че е Purple Archangel/Lamium Purpureum, мъртва коприва най не ми харесва. Четири имена има Simple Smile

От това синьото също имам.

# 114
  • Мнения: 18 331

Днес се поразходих да погледам цветенцата, пък се прибрах с рокля със зеброва шарка и гривна от кост на бизон и тюркоаз. Индианска би трябвало да е гривната, от Перу. Grinning

# 115
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
И аз напазарувах... Дрехи, бански, бижута Grinning Прекалявам, ама... лято идва. Nature Sunny

# 116
  • Мнения: 9 942
Браво и на двете ви! Нещичко няма ли да покажете? Simple Smile
Лори, ти си по-смела от мен. Вчера се кумих на една леопардова пола, кумих и я оставих.

Сложих агнешкото да се пече. Чакам като дете шоколад Joy

# 117
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Само една риза купих от физически магазин, другото поръчах онлайн.
И сготвих агнешко от заведението до нас Grinning

# 118
  • Мнения: 7 483
Аз съм, като децата, квото ми хареса и го искам, много не мисля. Не бях слизала в центъра от есента. То имало много хора, запролетило се, кафенца и заведения пълни. Животът се възродил. Забърсах няколко неща пътьом по Витошка.

# 119
  • Мнения: 9 942
О, да, пролетта е тук, спор няма. Цветя нацъфтели, аромати, хора. И фотонаходката ми от днес.
Скрит текст:

# 120
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Оууу Simple Smile Уникален кадър.
Някакъв ретро модернизъм...

# 121
  • Мнения: 18 331
Ами, Елиф, наскоро ми направиха забележка за конкретна дреха, че е като за по-възрастна жена. Знам, че трябваше да го убия човека, обаче доказано ми е приятел, тоест добронамерен, пък и уважавам модните съвети от мъже, затова вместо да се възмутя, се вслушах какво казва. Joy Тоест че трябва да поосвежа гардероба си и малко да внимавам да не се състарявам с облеклото.
Като се замисля, същият ми е препоръчвал и леопардов принт. Joy

# 122
  • Мнения: 7 483
Мъжете не са модни гурута, хеле пък за моя перфектен вкус. Не се влияя от чужди мнения.
Точно леопардовия принт е върха на кича, ама на който му харесва...да носи.

# 123
  • Мнения: 9 942
Мъжете не са модни гурута, хеле пък за моя перфектен вкус. Не се влияя от чужди мнения.
Точно леопардовия принт е върха на кича, ама на който му харесва...да носи.
Чакай, чакай, най-големите модни диктатори са мъже.
А това не бих нарекла кич
Скрит текст:



# 124
  • Мнения: 7 483
Да, това е хубаво и стилно.

# 125
  • Мнения: 457
Не е като леопардов клин Grinning

# 126
  • Мнения: 9 942
Не е като леопардов клин Grinning
Сутиенът може и да лъже, клинът никога. 

====
Честит Великден!

# 127
  • Мнения: 18 331
Честит Великден!

# 128
  • Мнения: 7 483
Христос Воскресе! Мир и топлина в домовете и сърцата ви!

# 129
  • Мнения: 457
Воистина воскресе.
Борите ли се агнешкото? Grinning и тълпите от братовчеди

# 130
  • Мнения: 1 304
Во истину Воскресе!
Ей тая хубавица срещнахме,  ама докато подостря пръчка избяга.


# 131
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Воистина воскресе!

Малко разходка









# 132
  • Мнения: 457
Бачковския? Или се бъркам?

# 133
  • Мнения: 7 483
Той е, и аз го познах. И ресторанта с водопада и прясно уловената пъстърва.

# 134
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Бачковският манастир, да.

# 135
  • Мнения: 18 331


Хъх, не знам защо така излизат видеоклиповете напоследък.

# 136
  • Мнения: 1 304
Стила на Тайлър Суифт, обаче с пеене.

# 137
  • Мнения: 20 014
Най-продуктивният ми ден от месеци. Да съм добро момиче – работлива, подредена, тиха, мирна, без мъже.
Реших, че все пак не съм себе си и злоупотребих. Поне с манЖа. Салатата е само за замазване на съвестта. И нямам идея защо са ми сложили прибори за двама😄аз толкоз си ям.
Скрит текст:
//
Да възкръсвате! За себе си! Здрави бъдете!
//

# 138
  • Мнения: 1 304
Водих Падингтънчето на майстор да сменяме масло и свещи Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 апр 2023, 16:31 от Тифи19

# 139
  • Мнения: 6 403
Честит ви Великден! Живи и здрави бъдете! Grinning

Имам една подарена къса жилетчица с леопардов принт. Нося си я, макар и рядко. Grinning

Почти си починах по празниците. Grinning

# 140
  • Мнения: 457
Навънка пак вали, а аз как мразя да си гладя ризите ... (нямам леопардови Joy )

# 141
  • Мнения: 18 331
А пък аз имам. Sunglasses Ама още не е носена. Нейде я прибрах... Thinking

# 142
  • Мнения: 1 304
Бележка: да си купя леопардова риза...

# 143
  • Мнения: 7 483
Такова да не виждам😄 Безвкусници

# 144
  • Мнения: 10 745
Ей ся доки ще се превъзбуди ! Laughing

# 145
  • Мнения: 9 942
Joy Joy Joy Лане, жестоко!

Трябваше да бъде един от най-хубавите ми дни, а то ...

# 146
  • Мнения: 457
Купи си полата с леопрадовия десен и чак като се прибра осъзна какво си си купила?

# 147
  • Мнения: 9 942
Надушвам фетиш Wink

# 148
  • Мнения: 457
Ааа, ти почна с тия леопарди

# 149
  • Мнения: 1 304
Апропо, имах леопардови гащи с които ходех по срещи. Преди тях късметлийски ми бяха едни, които ме заведе да си купя за бала една съученичка, на следващото събиране може да й кажа. Доста дълго ги ползвах.

Гледах ризи в Интернет, нелепи са.
Дамски клин, да, даже не непременно в оригиналните цветове.
Леопард на мъж, първо да е мъж като мъж, второ да е потник, или бельо, трето на сцена.

# 150
  • Мнения: 7 483
Ай ,ай, утре всички мъже  от темата с леопардови гаще 😄
Ланее, в потрес съм.

# 151
  • Мнения: 6 403
Майкоу, да нося амоняка, че ше има припаднали сигур. Joy
Обаче верно, ако е само шарката, не + цветовете е далеч по-добре. Grinning

Елифче, това с хубавия ден ... да нямаше някакъв ден ден, м? Grinning

# 152
  • Мнения: 9 942
Инче, баш. И се сещам за Чаплин: Нищо не е завинаги на този свят, дори нашите проблеми.

Xtra-та да се яви и докладва върза ли си нещо леопардово? Даже няма да питам къде.

# 153
  • Мнения: 6 403
Е, на врата, де, на врата. Joy

Елифче, Hug.

# 154
  • Мнения: 1 304
Айде и без леопарди ще минем
https://www.facebook.com/reel/6094686623982479?s=yWDuG2&fs=e
Такъв плат ако намеря може да ушия нещо на жената... па и една мъжка риза може да излезе... сценично облекло - реквизит.

# 155
  • Мнения: 9 942
Ама без пантери не, така ли?

# 156
# 157
  • Мнения: 6 403
Е, как да не обичаш танците. Wink

Слънчево е днес, почти топло. Чак пералня пуснах непредвидено. Grinning

# 158
  • Мнения: 9 942
Какво сте се умълчали? Тарторките ги няма и няма живец, а?

Днес ходих на фитнес. Направих 30 коремни, 40 клека, дигнах 30 кг...И веднага се забелязва промяна - пребледнях, повръщах и бях у несвяст!

# 159
  • Мнения: 7 971
фитнес се прави само да маааш фуста по слънчевите улици, пролет е все пак..
честит петък

# 160
  • Мнения: 18 331
Аз щях да казвам нещо, но видях, че последният пост е моят и нямаше как.
После забравих какво...

# 161
  • Мнения: 457
Не че много съм прописал тука, ама и напоследък тъй ме е затиснала работата..

Елиф, нищо леопардово не връзвам по себе си.

# 162
  • Мнения: 10 745
Аз бачкам и търча по задачи. В последно време доста се е насъбрало.

# 163
  • Мнения: 9 942
Елиф, нищо леопардово не връзвам по себе си.
Що е живот все е пред теб Wink

фитнес се прави само да маааш фуста по слънчевите улици, пролет е все пак..
Да, да, само дето втори уикенд ще вали Sad

Съвсем съм забравила за цветята в офиса, но те, милите, не за мен

# 164
  • Мнения: 7 971
браво, да ти цъфне гарденията си е висш пилотаж ..

# 165
  • Мнения: 9 942
Верно ли? Ще се наперя Stuck Out Tongue Winking Eye
Не съм цветарка, не разбирам. Но цветята са ми другарчетата, че работя сама.

# 166
  • Мнения: 10 745
А ако цъфне сливата какво е ? Покана за пчеличките да дойдат да опрашат ? Thinking
Вън е пекнало едно хубаво слънце, всичко е разцъфтяло и става зелено !
С кеф да си пиеш кафето на отворен прозорец Yum

    # 167
    • Мнения: 20 014
    А, ако сливата е винаги цъфнала, това означава ли, че е винаги пролет?

    # 168
    • Мнения: 1 304
    За тренировките Ви съветвам да прочетете това мнение: https://bg-mam.ma/p/1270715/45972954

    Какво сте се умълчали? Тарторките ги няма и няма живец, а?

    Днес ходих на фитнес. Направих 30 коремни, 40 клека, дигнах 30 кг...И веднага се забелязва промяна - пребледнях, повръщах и бях у несвяст!

    Не правете коремни преси ако не искате херния. Колкото и да сте готини, коремът Ви отдавна не е залепнал за гръбнака, съответно налягането, което причинавяте на торбата в която се намират вътрешностите Ви е много по-голямо. Плочки имат всички, просто не се виждат по друга причина.
    Упражнявайте се на въртящата се машина за страничните диагонални мускули на коремната стена. - това има смисъл.
    40 клетка са 10 по-малко от загрявка на детрениран 105 килограмов мъж сутрин преди ски...
    50 клетка с прав гръб и ръце напред.
    50 повдигания на прасци.

    За какво вдигна 30 кг?! Хамалин ли ще ставаш?

    Горната част на тялото на жените, а и на мъжете се нуждае от рамене и гръб, които се правят с точно две упражнения със свободни тежести, айде за гръб може да подърпаш на горна и предна машина. Забрави за тежести! Достатъчно е минималната тежест с максимално разпъване и свиване на мускулите. Който ти говори да спираш преди максимума на разпъването и контракция е билдър, а не фитнес инструктор. Ще правиш и повечко повторения 12-14 и на третата серия не трябва мускула да боли. Отново разликата между културизъм/хамалство и фитнес.

    Сланина се свалят като живееш малко по-на студено, без да се разболява и като излизаш да ходиш да ти е студено, но си пази кръста с гърба да не изстинат! 70-85% от енергията се изразходва просто за да живеят клетките в организма ни и за да функционират органите и мозъка,  от които 1/3 сърцето и 1/3 мозъка, цялото останало тЕлО изразходва до 20%, 15-20% от енергията се изразходва евентуално за работа на мускулите. В твоя случаи (и на много други) съотношението е 95:5%...
    Така че се отслабва с вдигане на базовото метаболитно число (мускули) и стоене на студено. А после вече като се покаже това под сланините, вече донастройваме тук-там с някакви тренировки. Ако разбира се не се окаже че сме си били идеални Simple Smile

    Останалото е описано в линка.

    Имаш нужда от кръвообращение, въздух и движение. - това заедно с анаболния ефект от краката ще те направят да изглеждаш млада и здрава.

    Направила си хипогликемична криза в комбинация с хипоксия и вероятно лимфните ти възли са изхвърлили куп гадости преди да са ги обработили. Сега може и гърло да те боли и температура да вдигнеш. - 100% доказателство, че си детренирана в голяма степен и се нуждаеш от ходене 10+ км 3-4 пъти седмично. Обмяната на веществата и диетата ти също куцат.

    Последна редакция: сб, 22 апр 2023, 10:22 от Тифи19

    # 169
    • Мнения: 18 331
    Тази сутрин сте на спортна вълна, м? Grinning Браво, браво!

    Кой как ще спортува?

    # 170
    • Мнения: 20 014
    Майко мила, Тифий! Добре, че не си ми мъж. Винаги ли си толкоз досаден.
    Соре, не се сдържах.
    Отделно. Тотални глупосте си написал.

    # 171
    • Мнения: 9 942
    Тифи, благодаря за обстойния анализ Simple Smile Интересни неща прочетох. В линка също.
    Прощавай също, че по никакъв начин не обозначих, че онова с фитнеса е виц.
    От всичко най най ми хареса това
    .. и се нуждаеш от ходене 10+ км 3-4 пъти седмично.
    Аз си го представям да скитам из близката планина от сутрин до вечер, например понеделник/сряда/петък, обаче моят шеф нещо не е много съгласен Sad Wink

    # 172
    • Мнения: 1 304
    10 километра са максимум два часа и половина.
    Майко мила, Тифий! Добре, че не си ми мъж. Винаги ли си толкоз досаден.
    Соре, не се сдържах.
    Отделно. Тотални глупосте си написал.

    Е то па оставаше да съм ти мъж!

    Съветите ми не се отнасят за кльощи, които си мислят, че от бяло вино се влиза във форма. Всички останали да правят както казвам и да не се трепят във фитнеси.

    # 173
    • Далечният изток
    • Мнения: 15 007
    Никой не може да ми забрани да си тренирам във фитнеса...
    За съжаление просто не ми остава достатъчно време да ходя по-често.

    # 174
    • Мнения: 451
    Привет как сте😘

    # 175
    • Мнения: 7 483
    Мадо, ти па откъде изпълзя?

    # 176
    • Мнения: 457
    Ми, цъфналите сливи привличат ... Stuck Out Tongue Winking Eye

    # 177
    • Мнения: 6 403
    Елифче, и аз се вързах. Joy Не схванах, чей виц. Joy

    Бързото изкачване в планината си е такова кардио, че ... пък аз си се юркам почти винаги така ... па и у работата има доста ходене ... бе, аз нещо много се мъча май. Joy

    Имаме си цъфтящи кестени вече. Grinning

    # 178
    • Мнения: 1 304
    Всички да тръгват от бар Шишарка към златните!
    На другия ден от ханче Брезите до Бистрица или до Алеко ако са курназ. Знам, че тази дума Ви е приятна, затова я използвам.

    # 179
    • Мнения: 6 403
    Joy

    И приготвяйте банцките. Щото става такава жега при преходите в планина, че на места требе се събличаш. Аа, и плажното масло. Joy И много вода. Иии, къде ми е шерпът? :

    # 180
    • Мнения: 7 483
    Обичам планината, но на терасата с чаша вино в ръка. Страхотно изглежда.

    # 181
    • Мнения: 1 304

    Курс за родители.
    Дами, ако не искате да Ви опрашат, дръжте венчелистчетата си затворени.
    80% не вербална комуникация.

    Важи и за курназ сливи.

    # 182
    • Мнения: 6 403
    Още ли спите, бре?

    # 183
    • Мнения: 6 614
    - Какъв човек беше бившата Ви жена?
    - На балкона да излезе, с гълъбите ще се скара!

    # 184
    • Мнения: 1 304
    Нова меме мода с гаджетата
    https://www.facebook.com/reel/1161243937914652?s=yWDuG2&fs=e
    Едно време всичко криеше пръстените и се момееше, сега, извратена работа.
    I have a Boyfriend - имам гадже.
    Останалото са непреводими конклудентни действия.

    # 185
    • Мнения: 18 331
    Откак прочетох тук тема за гълъбите, разбрах, че много народ има проблем с тях и големи войни се водят. Anguished А при едни роднини дори си направиха гнезденце на балкона на една етажерка и измътиха яйца. Малките гълъбчета се разхождаха по балкона и като видеха някой, хукваха към гнездото (то беше на ниско). А докато още мътеше, гълъбицата я погалих по крилцето (подаваше се извън гнездото и тя не избяга, само го прибра към нея, за да го скрие). Много сладки бяха. Animal Dove Но хората казват, че някъде са цели пълчища и много им пречат.

    # 186
    • Далечният изток
    • Мнения: 15 007
    Голяма напаст са. И аз водя разни малки битки с няколко екземпляра, които имат желание да се заселят на моята тераса, ама скоро май ще ме ядосат достатъчно, за да им обявя сериозна война.

    # 187
    • Мнения: 6 403
    Лори, много цапат. А и не са чисти, могат лесно да пренасят зарази. Затова е това гонение.
    Въобще в природата нещо като стане многочислено и почват проблеми. Екосистема, кво да прайш.

    # 188
    • Мнения: 1 304
    Аз имах гълъби в подпокривното, чаках ги да измътят и да излетят пиленцата за да затворя и изолирам.
    От време на време намирах на балкона пилешки фенер идеално оглозган. Един ден отивам да видя какво правят майсторите, тия изцъклени седят на балкона и пушат. Спуснал се ястреб и за под минута направил фенер от голям жив гълъб, като гледката била по Хичкок.
    От тогава като гледам в небето ми прави впечатление, че някои птици летят по права линия като самолети, но други летят в кръг.
    Тарторките от Драгалевци да обърнат внимание много хубаво се вижда когато и да погледнеш.

    # 189

    Общи условия

    Активация на акаунт