Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 451
Ся утре ако ти излезнат двете чертички, ши познаят от тва кафе значи Joy

# 47
  • Мнения: 1 304
Всички да се събуждат и да тръгват на ски!



Ако си спомняте бях пуснал тема, как да накараме малкото дете да се старае и концентрира.
Чисто хипотетично, един сигурен начин хлапенцето да свърши нещо внимателно, старателно и от начало до край е да му дадем дъска, 20 пирона и чук. Като забие пироните в линия получава желана награда.

# 48
  • Мнения: 9 871
Честит празник на всички, носещи имена на цветя 🌼🌸🌼

Време за кафе и ... Wink

# 49
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Честит празник, цветенца Flowers Cherry Blossom Flowers Tulip Flowers Rose
Цветни да са мечтите ви и да се сбъдват!

# 50
  • Мнения: 18 300
Честита Цветница!
И най-сетне да идва пролетта!

# 51
  • Мнения: 7 947
Честит празник на всички прекрасни цветя! Да правят света пъстър и светъл!  Flowers HibiscusHeart

# 52
  • Мнения: 1 304
Нормално дете можеше да преяде тежко само с шестте "последни" вилици, които бащата на Петърчо му пробута.

# 53
  • Мнения: 18 300
Озадачавате ме. Grinning Не знаех, че и бащите угояват. Мислех, че са единствено и само бабите. БНД винаги бдително оглеждаше дъщеря си и ме питаше: "Детето не е ли малко... едро?" Вече след като се разделихме, не е отправял такъв въпрос, ама и тя се източи, стана доста фина и слабичка. Sunglasses

# 54
  • Мнения: 1 304
Да, ама като го наядеш хубаво после има и още едно пускане и още едно и т.н.
Днес на Боровец -1 до +2, валя сняг от ниски облаци. Отдавна не бях карал почти в средата на април.
Ако стане да се кара и на Великден, идеално!




# 55
  • София
  • Мнения: 35 107
Благодаря ви за пожеланията, мушмули сладки Hug
Здраве и любов за всички!

А, днес....да си дойдем на страстната седмица...

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 35 107
О, Джизъс…. Joy

# 58
# 59
  • Мнения: 1 304
Чакай бе! Дори швейцарците дадоха избирателни права на жените преди повече от 20 години, коя е тази държава, където ходят до тоалетна с придружител?

Стадиите на живота според виетнамските будисти:


Слушах един според който, в пика на фертилитета, който е между 13 и 24 годишна възраст, децата са генетично устроени да не слушат родителите и роднините си и малко да не ги понасят, особено тези от противоположния пол. Това били гени създадени за избягване на кръвосмешение в малки племена от по 150 човека.
Вроденият генетичен конфликт е толкова силен, че да накара младежът да избере потенциална смърт в саваната, война, плен, мъки, жажда и т.н., но да избяга при съседното племе.
В този период всички други са по-интересни и по-умни от тъпите родители.

Решението било да имаме приятели с които на разменни начала да подпомагаме развитието на децата си със съвети и напътствия.

Общи условия

Активация на акаунт