Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 107
От момъкът чеп за зеле не става. Нека го газят, тъй му било отредено.

# 16
  • Мнения: 35 968
остави хората да се обичат както на тях има харесва

# 17
  • Мнения: 9 871
Всеки има право на собствен вкус. За едни лош, за други добър. Нали знаеш, на хорското мнение не можеш угоди.

6 април: Световен ден на физическата активност. А вие?

# 18
  • Мнения: 1 304
Самият той от време на време се оплаква, търси помощ, ходи по психолози, но не се откача. Не съм аз главният активист, но от време на време ме сезират с въпроса и аз проявявам спортен интерес като към казус. При всички положения ще се зарадвам ако се обзаведе с една нормална женичка, защото ми е приятел, а и комшия.
Както казва Езоп, това, което уменията не са в състояние да ни дадат, може да ни предостави случаят. Ама де го този случай?

# 19
  • Мнения: 18 300
Тифи, както и да ти изглежда на теб, този господин не е харесван от жените. Иначе някоя щеше да го отмъкне от 50+ годишната. Но не се опитват, нали?

# 20
  • Мнения: 35 968
май не е чак толкова знатен и юначен - както си писал
знатните и юначните доста добре се търгуват

# 21
  • Мнения: 451
Иде лято, скоро ще е разкаран значи.
Като ти е приятел, подготвяй го психически.... Grinning

# 22
  • Мнения: 18 300
Да се настрои положително - скоро ще е свободен. Много женени мъже биха дали мило и драго за това... Joy
Особено ако е периодично и временно - ей тъй, само за лятото. Relieved

# 23
  • София
  • Мнения: 35 107
Не знам кое е по-отвратително -"женичка" или личната заетост с чуждия живот. Всъщност, няма значение. Гьола океан няма да стане.

# 24
  • Мнения: 19 883
Таквиз "доброжелателни" приятели са по-вредни и от самия вредител.
Нямаш работа в чуждото легло. Те си знаят.

# 25
  • Мнения: 6 383
Не можеш да помогнеш на някой с промяна, ако самият човек не я иска. Аз бих предложила да ходи да живее в друг град/държава. Поне за известно време.

Иначе, да, на хората не можеш угоди. Така че какво мислят и приказват - все тая. Но пък тоз се оплаква на хората, по-точно на приятелите си. И те се мъчат нещо да помагат, ама ... стигаме до горното. Thinking

# 26
  • Мнения: 9 871
Тифи, успокой се. Берлускони на 86г поддържа връзка с жена, която е с 53 години по-млада от него Trollface Шарен живот и не по калъп.

# 27
  • София
  • Мнения: 35 107
Затуй в интензивен сектор, горкан!

# 28
  • Мнения: 6 591
Таквиз "доброжелателни" приятели са по-вредни и от самия вредител.
Нямаш работа в чуждото легло. Те си знаят.

И в таа тема ли клеймиме тройките?
Пък после - що бегат свесните ергени от тука...
Само филсофите останахме.
------------------------------
- Защо в Гърция има толкова много философи?
- А ти гръцките жени виждал ли си?

# 29
  • Мнения: 19 883
Гъркините си ги знаем. Нископърдящи (демек с къси крачета и големи дупета) и тесни раменца. Нищо. Затова сме ний, богините. Joy

Общи условия

Активация на акаунт