Отговори
# 180
  • Мнения: 7 417
Обичам планината, но на терасата с чаша вино в ръка. Страхотно изглежда.

# 181
  • Мнения: 1 304

Курс за родители.
Дами, ако не искате да Ви опрашат, дръжте венчелистчетата си затворени.
80% не вербална комуникация.

Важи и за курназ сливи.

# 182
  • Мнения: 6 383
Още ли спите, бре?

# 183
  • Мнения: 6 585
- Какъв човек беше бившата Ви жена?
- На балкона да излезе, с гълъбите ще се скара!

# 184
  • Мнения: 1 304
Нова меме мода с гаджетата
https://www.facebook.com/reel/1161243937914652?s=yWDuG2&fs=e
Едно време всичко криеше пръстените и се момееше, сега, извратена работа.
I have a Boyfriend - имам гадже.
Останалото са непреводими конклудентни действия.

# 185
  • Мнения: 18 299
Откак прочетох тук тема за гълъбите, разбрах, че много народ има проблем с тях и големи войни се водят. Anguished А при едни роднини дори си направиха гнезденце на балкона на една етажерка и измътиха яйца. Малките гълъбчета се разхождаха по балкона и като видеха някой, хукваха към гнездото (то беше на ниско). А докато още мътеше, гълъбицата я погалих по крилцето (подаваше се извън гнездото и тя не избяга, само го прибра към нея, за да го скрие). Много сладки бяха. Animal Dove Но хората казват, че някъде са цели пълчища и много им пречат.

# 186
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Голяма напаст са. И аз водя разни малки битки с няколко екземпляра, които имат желание да се заселят на моята тераса, ама скоро май ще ме ядосат достатъчно, за да им обявя сериозна война.

# 187
  • Мнения: 6 383
Лори, много цапат. А и не са чисти, могат лесно да пренасят зарази. Затова е това гонение.
Въобще в природата нещо като стане многочислено и почват проблеми. Екосистема, кво да прайш.

# 188
  • Мнения: 1 304
Аз имах гълъби в подпокривното, чаках ги да измътят и да излетят пиленцата за да затворя и изолирам.
От време на време намирах на балкона пилешки фенер идеално оглозган. Един ден отивам да видя какво правят майсторите, тия изцъклени седят на балкона и пушат. Спуснал се ястреб и за под минута направил фенер от голям жив гълъб, като гледката била по Хичкок.
От тогава като гледам в небето ми прави впечатление, че някои птици летят по права линия като самолети, но други летят в кръг.
Тарторките от Драгалевци да обърнат внимание много хубаво се вижда когато и да погледнеш.

# 189

Общи условия

Активация на акаунт