Отговори
# 75
  • Мнения: 9 971
Аидка, широооко затвори очи  Wink

Най-после оползотворих подарък "процедура за лице". Ще се пристрастя, усещам. То затова не ходя и на масажи.

# 76
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 118
Регистрирала съм се някога си, не помня преди колко месеца, в сайта на известна марка техника и изненадващо съм спечелила наградата. Днес си я получих Relieved
Веднъж и аз да имам късмет...

# 77
  • Мнения: 9 971
Ехее, честито! Да питаме ли каква е наградата?

# 78
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 118
Нещо, от което имам три Grinning
Преса. Ама с моето ежедневно изправяне, не ми е излишна.

# 79
  • Мнения: 461
Начи, трябва да почерпиш Grinning
/
Кво ви правят на "процедура за лице", че чак да се пристрастяваш?

# 80
  • Мнения: 9 971
Пипат ни Trollface

# 81
  • Мнения: 461
И ви и мажат сигурно с някви неща Stuck Out Tongue Winking Eye
..малиии...

# 82
  • Мнения: 7 521
Аз не обичам да ме пипат, нито по лицето  нито по косата, та такива процедури не ползвам.
Ходила съм преди на масаж....оле ужас, направо такъв гъдел имам, че едвам изтърпях.

# 83
  • Мнения: 9 971
И ви и мажат сигурно с някви неща Stuck Out Tongue Winking Eye
..малиии...
Видя ли как знаеш! А питаш.

И подарък масаж имам Joy Стои и чака да освободя малко време. Царица съм на плавното усвояване на благинки.

# 84
  • Мнения: 10 799
Ходила съм преди на масаж....оле ужас, направо такъв гъдел имам, че едвам изтърпях.
Не му е лесно на мъжо ти - а те е пипнал, а си подскочила от гъдел.

# 85
  • София
  • Мнения: 35 288
Аз обичам да ме пипат и масажират, винаги се възползвам, но държа да да мъже. В хамама също Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 304
Аз много обичам да ходя на фризьор за моят нула номер и задължително ме мият и ми слагат ампула. Само при жени.
Масаж също обичам, но отдавна не съм ходил. Пак само при жени. Най-хубав масаж ми направи една бивша гюлетласкачка, която стъпваше на леген, че беше нисичка.

Последна редакция: ср, 12 апр 2023, 09:37 от Тифи19

# 87
  • Мнения: 20 155
Не обичам да ме пипат всякакви. Подскоклива съм на лично пространство. Но набележа ли да пипам аз някого, горко му.
//
Тифчо, звучиш като женомразец манечко. Най-добрият плетач и родител. Принципно майката е водеща фигура за възпитанието на детето, бащата е леко авторитет и коректив.

# 88
  • Мнения: 7 521
Аз много обичам да ходя на фризьор за моят нула номер и задължително ме мият и ми слагат ампула. Само при жени.
Ампулата с каква цел? По бързо залесяване на голата поляна ли?

# 89
  • Мнения: 461
За блясък Joy

Общи условия

Активация на акаунт