Отговори
# 60
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 014
Всички имаме деца, ама чак такова фокусиране... Моето порасна без да се обяснявам във форума как се грижа за него и как го възпитавам.

# 61
  • Мнения: 7 484
Те и мойте, така междудругото пораснаха, ама не разбрах кога и как.😆

# 62
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Дъгата има особено значение в тази картинка и ако човек "случайно" направи асоциация с ЛГБТ, то има над 80% вероятност асоциацията да е правилна.

Добро утро! Grinning

# 63
  • Мнения: 18 333
Охо! Не бях разбрала какъв е смисълът на картинката. Всъщност много логично... Grinning
Добро утро!

# 64
  • Мнения: 1 304
Откакто пускам на Чат ГРТ да ми тълкува туитовете на Елон Мъск способността ми да мисля по два пъти и да съобразявам контекста на епохата се завръща...
В първия момент и на мен ми се стори, че има нещо нередно, но после се светнах.

Всички имаме деца, ама чак такова фокусиране... Моето порасна без да се обяснявам във форума как се грижа за него и как го възпитавам.

Кажи сега каква ракия свари и как се прави златна коричка на сланината? Другите глупости ще си ги пишем у БГ Мама!

Последна редакция: вт, 11 апр 2023, 10:32 от Тифи19

# 65
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 014
Тоест ние от село не можем да гледаме и възпитаваме деца... Можем само да люскаме ракия със сланина. Добре, щом казваш...

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 35 200
Качвала съм ги и двата - нищо особено.

Темата от весело закачлива, се превръща в тягостно досадна. Тифифи, нещо по въпроса да кажеш?

# 68
  • Мнения: 36 034
дори неприятна и обидна
ще си спестя писането в нея, но заради метлата ще се наложи да продължа с четенето - вероятно до положителен резултат

# 69
  • Мнения: 1 304
дори неприятна и обидна
ще си спестя писането в нея, но заради метлата ще се наложи да продължа с четенето - вероятно до положителен резултат

Айде де!

Всички имаме деца, ама чак такова фокусиране... Моето порасна без да се обяснявам във форума как се грижа за него и как го възпитавам.

Защото споделих някакъв любопитен факт?!

Тоест ние от село не можем да гледаме и възпитаваме деца... Можем само да люскаме ракия със сланина. Добре, щом казваш...

Вие сериозни ли сте?

Мами, вземете се в ръце!

И няма какво да се обяснявате с мен. Разберете се помежду си.

# 70
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 014
Няма с кого да се разбирам по въпроса, че ти си досаден, нито ми е нужно одобрение, нито обяснение.

# 71
  • Мнения: 6 405
Не знам, ама аз не намирам нищо чааак толкова в писанията на Тифи. Поне тези последните. Не знам ...

Относно живота според виетнамските будисти: последния етап е такъв, че не може да се избегне, ама викам да избегна предпоследните 3. Сяя, кък ши стани, не мий мноу ясно. Joy

Връщам се от спа, напрау на работата, миии ... много мий спокойно. Все още. Да видим докога. Joy

# 72
  • Мнения: 9 944
Не знам, ама аз не намирам нищо чааак толкова в писанията на Тифи. Поне тези последните. Не знам ...
......

Връщам се от спа, напрау на работата, миии ... много мий спокойно. Все още. Да видим докога. Joy
И аз така. За Тифи, не за спа-то Simple Smile))

# 73
  • Мнения: 7 484
Ся, Тифи си го знаем, че е обстятелствен, но който го дразни  да го прескача.

# 74
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 014
Прекалено дълго прескачам... Дъъъълъг скок. Neutral Face

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт