Предстои ми инсеминация - тема 33

  • 31 025
  • 792
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Момичета, днес на 14-ти ден от инсеминацията си правих кръвен тест и най-изненадващо излезе 131,87 Simple Smile
Трябва ли да се прави след два дни, да се види дали се е удвоил? За първи път ми излиза такова високо ЧХГ и мн се вълнувам! Това ми е трета инсеминация Simple Smile
Пу-пу! Честито и дано всичко  е наред! Ще стискам палци!
Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Обнадеждаващо е да се четат хубави неща!!! Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 1 718
Мерси, мила! Наръсвам те обилно с плодоносен пролетен прашец 🌾🍀
Аз съм при доц. Андреева в Щерев и тя успя от първи опит!!! Наистина пресметна идеално всичко - от стимулацията, до перфектна овулация на два Ф в момента на инсеминацията! А и като се има предвид, че на 40, шансът за успешна инсеминация клони към 5%, направо е вълшебница или аз съм голяма късметлийка!
Относно болките в гърдите - на три дни закъснение от цикъл вече, още нямам такива. Нито пък са ми подути. Това нищо не значи Wink
С три инсета зад гърба си, станах вече експерт хихи🙈 Желая ви на всички успешни и перфектно синхронизирани процедури и да си пишем от темите за бъдещите мамчета ❣

Тихичко честито ЛейдиРоуз, успешен финал ти пожелавам. Доста се зарадвах като прочетох поста ти. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Прати ми малко прашец моля те! При кой доктор си в Щерев?

# 32
  • Мнения: 925
Може ли да припомниш на каква стимулация беше?

Мерси, мила! Наръсвам те обилно с плодоносен пролетен прашец 🌾🍀
Аз съм при доц. Андреева в Щерев и тя успя от първи опит!!! Наистина пресметна идеално всичко - от стимулацията, до перфектна овулация на два Ф в момента на инсеминацията! А и като се има предвид, че на 40, шансът за успешна инсеминация клони към 5%, направо е вълшебница или аз съм голяма късметлийка!
Относно болките в гърдите - на три дни закъснение от цикъл вече, още нямам такива. Нито пък са ми подути. Това нищо не значи Wink
С три инсета зад гърба си, станах вече експерт хихи🙈 Желая ви на всички успешни и перфектно синхронизирани процедури и да си пишем от темите за бъдещите мамчета ❣

Тихичко честито ЛейдиРоуз, успешен финал ти пожелавам. Доста се зарадвах като прочетох поста ти. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Прати ми малко прашец моля те! При кой доктор си в Щерев?

# 33
  • София
  • Мнения: 1 718
Бях на фемара 2х1 за 5 дни от втория ден и мериоферт инжекция на 3-ти, 5-ти и 8-ми ден. И Овитрел таймираща накрая.

# 34
  • София
  • Мнения: 49
Страхотна новина!!! 🍀 🍀 🍀

Тихичко честито и леко и безпроблемно да мине пътя ти в това приключение!


Мерси, мила! Наръсвам те обилно с плодоносен пролетен прашец 🌾🍀
Аз съм при доц. Андреева в Щерев и тя успя от първи опит!!! Наистина пресметна идеално всичко - от стимулацията, до перфектна овулация на два Ф в момента на инсеминацията! А и като се има предвид, че на 40, шансът за успешна инсеминация клони към 5%, направо е вълшебница или аз съм голяма късметлийка!
Относно болките в гърдите - на три дни закъснение от цикъл вече, още нямам такива. Нито пък са ми подути. Това нищо не значи Wink
С три инсета зад гърба си, станах вече експерт хихи🙈 Желая ви на всички успешни и перфектно синхронизирани процедури и да си пишем от темите за бъдещите мамчета ❣

Тихичко честито ЛейдиРоуз, успешен финал ти пожелавам. Доста се зарадвах като прочетох поста ти. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Прати ми малко прашец моля те! При кой доктор си в Щерев?

# 35
  • София
  • Мнения: 1 718
Дано, Maze_girl и скоро и ти да се похвалиш, както и останалите момичета! Стартирах темичката преди да знам, така че е на късмет 🍀 хайде, да повлече крак и при вас! ❤❣

# 36
  • Мнения: 925
Дано, Maze_girl и скоро и ти да се похвалиш, както и останалите момичета! Стартирах темичката преди да знам, така че е на късмет 🍀 хайде, да повлече крак и при вас! ❤❣
Дано! Да я напълним с хубави новини. Ти оздравя ли?

# 37
  • София
  • Мнения: 49
Момичета, аз да споделя обратна връзка от ендокринолог от днес, след като се притесних от TSH - 2.43.

Според ендокринолога нямало никакви научни доказателства, че TSH над 2, но в рамките на референтните нормални стойности влияело по някакъв начин на успеха, или неуспеха в моя случай при подобна процедура.

"За всеки случай, щом имам някакво притеснение" ми изписа L-тироксин 25 микрограма х 1 дневно сутрин преди хранене, с което се очаква TSH леко да се понижи, или поне да не се повиши, но това ще можем да разберем след контролен тест след 40 дни, когато вече може да се наблюдава някакъв ефект.

Сподели ми също, че в турските клиники дори препоръчвали TSH под 1.0.

Това, което ме озадачи е, защо там го препоръчват, а тук в България - в моя случай в София, медицинската препоръка се различава от тази при съседите.

Моля, ако някой има опит в това предизвикателство да сподели.

Благодаря Ви и дано новата тема се напълни с +-чета Wink

# 38
  • Мнения: 46
Денис в деня на овулация е. Точно четвъртък сутрин се събудих с болки. Това показва ли че е имало качествена яйцеклетка

# 39
  • Мнения: 249
Момичета , как се процедира при следната ситуация...
Само да кажа , че вече имам зад гърба си втора неуспешна инсеминация. И съм се надъхала повече от всякога.
Понеже сега искам да се ориентирам в друга клиника. При Тея които са минали двете инсеминации, трябва ли да ми издадат документи за тях ...за да може евентуално, ако последват още две неуспешни инсеминации да кандидатстваме.
Извинявайте, но наистина не ми е ясно.

# 40
  • Мнения: 925
Момичета, аз да споделя обратна връзка от ендокринолог от днес, след като се притесних от TSH - 2.43.

Според ендокринолога нямало никакви научни доказателства, че TSH над 2, но в рамките на референтните нормални стойности влияело по някакъв начин на успеха, или неуспеха в моя случай при подобна процедура.

"За всеки случай, щом имам някакво притеснение" ми изписа L-тироксин 25 микрограма х 1 дневно сутрин преди хранене, с което се очаква TSH леко да се понижи, или поне да не се повиши, но това ще можем да разберем след контролен тест след 40 дни, когато вече може да се наблюдава някакъв ефект.

Сподели ми също, че в турските клиники дори препоръчвали TSH под 1.0.

Това, което ме озадачи е, защо там го препоръчват, а тук в България - в моя случай в София, медицинската препоръка се различава от тази при съседите.

Моля, ако някой има опит в това предизвикателство да сподели.

Благодаря Ви и дано новата тема се напълни с +-чета Wink

Вече споделих как беше при мен, така че няма да се повтарям, но да знаеш, че под 1 не е хубаво да се слиза, защото се отива вече към хиперфункция  а тя също пречи на забременяването.
25 е минимална доза, но ако усетиш задух или сърцебиене, или пък ако  имаш чувството, че нещо те души, не го взимай или го взимай през ден.  Тялото ти само ще ти покаже.
Още нещо- преди закуска и преди кафето дори. Според някои ендокринолози - 40 мин преди тях.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 718
Анди, задължително поискай документ за двете неуспешни и си ги пази.
Момичета, 48 часа след първо ЧХГ 132, днес вече ми е 305 Simple Smile
Дойде време да напусна темата и да пожелая на всички ви от сърце успех! Не спирайте да дерзаете, мечтаете и да действате смело! Не се отказвайте, защото когато най-малко очаквате, тогава стават нещата! ❣До нови срещи, в темите за бъдещи мами! ❤ 🍀🍀🍀 Поръсвам ви всички с прашец!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Момичета , как се процедира при следната ситуация...
Само да кажа , че вече имам зад гърба си втора неуспешна инсеминация. И съм се надъхала повече от всякога.
Понеже сега искам да се ориентирам в друга клиника. При Тея които са минали двете инсеминации, трябва ли да ми издадат документи за тях ...за да може евентуално, ако последват още две неуспешни инсеминации да кандидатстваме.
Извинявайте, но наистина не ми е ясно.
Не съм 100% сигурна, но мисля, че трябва да си вземеш етапна епикриза от първото лечебно заведение и да я приложиш, заедно с етапна епикриза от новата клиника. Ние сменяме клиника Щерев и си взех точно такъв документ за всички извършени процедури при тях, и сега продължаваме на ново място.
Силно се надявам да не ти се налага да мислиш за кандидатстване, но със сигурност в новата клиника биха ти дали по-точна информация. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 925
Анди, задължително поискай документ за двете неуспешни и си ги пази.
Момичета, 48 часа след първо ЧХГ 132, днес вече ми е 305 Simple Smile
Дойде време да напусна темата и да пожелая на всички ви от сърце успех! Не спирайте да дерзаете, мечтаете и да действате смело! Не се отказвайте, защото когато най-малко очаквате, тогава стават нещата! ❣До нови срещи, в темите за бъдещи мами! ❤ 🍀🍀🍀 Поръсвам ви всички с прашец!

Желая ти лека и безпроблемна бременност и пухкав финал. Дано повлечеш крак и скоро всички да напуснем тази тема 😊

# 44
  • Мнения: 87
Здравейте бъдещи мами 🤗, на вас в кой ден са ви правили инсеминацията…? Моята докторка ми пусна днес хормони и мисли в петък да я направим… но на мен тогава ще ми е едва 10ти ден след цикъла… Не е ли много рано…? Знам, че не обичат да работят уикенда, но… има ли смисъл въобще толкова рано да се прави… 🤔?

@LadyRose: честито!!!! И аз съм на 40, така че ни даваш надежда, че става 🤗. Приятна и безпроблемна бременност и здраво и спокойно бебче!!

Последна редакция: чт, 06 апр 2023, 03:11 от yanamm

Общи условия

Активация на акаунт