Предстои ми инсеминация - тема 33

  • 31 036
  • 792
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Момичета, днес ми е 12 ден от инсеминация при спукан фоликул и 14 ден от Овитрел.
От няколко дни имам доста силно изразено ПМС, общо неразположение, болки в яйчниците все едно всеки ще ми дойде, болки в кръста, единствено гърдите са ми спокойни, за разлика от други месеци.
Предполагам, че си е просто ПМС, но според вас ако пусна днес или утре кръвен тест дали ще отчете вярно, поне да спра да се лутам между емоциите...

Последна редакция: вт, 04 апр 2023, 11:52 от Brianna_

# 16
  • Мнения: 239
Досега винаги са ми казвали да пускам кръвен тест най-рано на 12ти ден, така че не се чуди и още днес иди.
Винаги ми е отчитало вярно - при първите 3 инсеминаци резултата беше около 0,2, докато при успешната ми процедура вече беше над 50.

Момичета, днес ми е 12 ден от инсеминация при спукан фоликул и 14 ден от Хориомон.
От няколко дни имам доста силно изразено ПМС, общо неразположение, болки в яйчниците все едно всеки ще ми дойде, болки в кръста, единствено гърдите са ми спокойни, за разлика от други месеци.
Предполагам, че си е просто ПМС, но според вас ако пусна днес или утре кръвен тест дали ще отчете вярно, поне да спра да се лутам между емоциите...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 718
Момичета, днес на 14-ти ден от инсеминацията си правих кръвен тест и най-изненадващо излезе 131,87 Simple Smile
Трябва ли да се прави след два дни, да се види дали се е удвоил? За първи път ми излиза такова високо ЧХГ и мн се вълнувам! Това ми е трета инсеминация Simple Smile

# 18
  • Мнения: 168
Здравейте момичета , предстои ни 3та инсеминация този месец , но много се притеснявам да не изпуснем момента .
Имах стимулация с Летрозол от 3 до 7 ден -2х1 . Днес на 9ти ден бях на преглед и имам фоликули със следните размери - 18.6/17.6 , 14.2/12,7 ,14,5/12,4  .

Лекаря иска на 11 ден да направя кръвни изследвания на LH , estradiol и Прогестерон , да ги изпратя и  от там да преценим деня , при предишните 2 инсеминации , не съм пускала кръвни и не знам какви стойности трябва да имам .

Според вас , късно ли ще е за процедура в четвтрък или петък или да си действаме в къщи .

Последна редакция: пн, 03 апр 2023, 14:51 от Wiktoriq Lachezarowa

# 19
  • Мнения: 925
ЛейдиРоуз, аз бих пуснала за мене си, но мисля, че вече знаеш 🥰

Wiktoriq Lachezarowa, не мисля, че пречи да направите и двете. Действайте си вкъщи, пък направете и тестовете, които докторът иска.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 718
Wiktoriq, доколкото виждам, при теб се очертават два ДФ - тези над 18. И при мен беше така и на ден 12 естрадиолът беше 1700. За всеки доминантен фоликул към тоя ден трябва да имаш поне 800. И се събират. Но зависи и от лабораторията ти и техните референтни норми.

# 21
  • Мнения: 615
ЛейдиРоуз, честито! Страхотна новина! Blush И аз си правих на няколко пъти още изследвания по съвет от клиниката, където правих инсеминациите. Както по-горе ти казаха, за твое успокоение може да си пуснеш пак! Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 718
Мерси, ще си пусна! Още не мога да повярвам, защото вчера шуар чека беше само с една черта (на ден закъснение), правих и две лентички и само едната излезе с една мн бледа втора черта. Та... не им вярвайте на тия домашни тестове 😀

# 23
  • Мнения: 925
Wiktoriq, доколкото виждам, при теб се очертават два ДФ - тези над 18. И при мен беше така и на ден 12 естрадиолът беше 1700. За всеки доминантен фоликул към тоя ден трябва да имаш поне 800. И се събират. Но зависи и от лабораторията ти и техните референтни норми.
Обясняваш по-хубаво от лекарите!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 718
С три инсета зад гърба си, станах вече експерт хихи🙈 Желая ви на всички успешни и перфектно синхронизирани процедури и да си пишем от темите за бъдещите мамчета ❣

# 25
  • Мнения: 46
Момичета,нормално ли е при доказана овулация на УЗ да не ме болят изобщо гърдите. Вече 3ден слагам 2 по 2 Утрогестан вагинално. Само яйчниците ме болят.Сигурно пак няма да има бременност

# 26
  • София
  • Мнения: 1 147
Всичко е възможно. Това не е притеснително.

# 27
  • Мнения: 1 385
С три инсета зад гърба си, станах вече експерт хихи🙈 Желая ви на всички успешни и перфектно синхронизирани процедури и да си пишем от темите за бъдещите мамчета ❣

Тихичко честито ЛейдиРоуз, успешен финал ти пожелавам. Доста се зарадвах като прочетох поста ти. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Прати ми малко прашец моля те! При кой доктор си в Щерев?

# 28
  • Мнения: 19
При мен при успешният ми опит преди време, болките в гърдите и др. неразположения се появиха някъде седмица след закъснение. Преди това не усещах нищо.

Момичета,нормално ли е при доказана овулация на УЗ да не ме болят изобщо гърдите. Вече 3ден слагам 2 по 2 Утрогестан вагинално. Само яйчниците ме болят.Сигурно пак няма да има бременност

# 29
  • Мнения: 5
Здравейте момичета. Искам да ви питам как се приема и имали ли сте проблеми на работното място заради честите прегледи и отсъствия преди инсем. Сигурно не е много удачен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт