Диетата на д-р Ори Хофмеклер-3

  • 16 163
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 689
kiticat-заинтригува ме направо-я разкажи за колко време,какво ядеше и колко кг.имаше да сваляш?

# 31
  • Мнения: 346
Момичета, поздравявам ви за резултатите, които сте постигнали  Peace.
Прочетох темата и диетата ми допадна много. Пишете и мен в отбора на диетуващите, целта ми е -10кг за начало  Wink
Започвам още утре.
Vesi - Thalloderma ако можеш изпрати книгата и на мен.

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 19:31 от *Stefania*

# 32
  • Мнения: 702
3 ден - 600гр.
Да поясня, че се тегля рано сутрин, след като съм посетила WC Laughing
През деня си хапвам плодове и зеленчуци, а вечер това което ми се е прияло през деня Wink
Вчера малко прегреших, хапнах дестина солетки наобяд Embarassed

И на мен целта ми е -10кг., но и на -6-7 ще съм доволна. Висока съм 1м. и 68см. Преди да забременея бях 58кг. в момента съм 69кг. и 300гр.

# 33
  • Мнения: 220
И аз се включвам пак .Миналия месец я почнах и свалих около 4 кг но покрай коледните баклавички се поизложих доста сериознои сега съм пак в началото.Пожелавам успех на всички диетуващи момичета

# 34
  • Мнения: 689
Шоши-ти си свалила точно колкото мене-за 3 дена-600г. Simple SmileНа 5-тия сутринта-отишло си е първото килце!
Така се мери-сутрин,на гладно (и жадно),след WC.И ако може не всеки ден(като мене).
Vesi-хайде отчитай се-зарадвай ни с резултата!
vivitoo-успехи на тебе!То пак може да си хапваш сладко-но помалко и вечер. Wink

# 35
  • Мнения: 1 254
Момичета, поздравявам ви за резултатите, които сте постигнали  Peace.
Прочетох темата и диетата ми допадна много. Пишете и мен в отбора на диетуващите, целта ми е -10кг за начало  Wink
Започвам още утре.
Vesi - Thalloderma ако можеш изпрати книгата и на мен.

с най-голямо удоволствие, но  ми трябва и-мейл  Sunglasses

 Hug ще чакам

# 36
  • Мнения: 346
Vesi, извинявай в профила ми ще откриеш и-мейл, но за по-сигурно ще ти го пратя на лични.
Аз като за първи ден се справям добре, с изключение на едно малко прегрешение  Embarassed. Утре ще отчета първия резултат.
Water Lily, шоши , браво момичета, продължавайте в същия дух Hug и споделяйте резултатите си с нас, за да ни мотивирате.
шоши , при мен мерките са почти като при теб, височина 170см, 73 кг. Аз вече свалих килограмите от втората бременност, сега трябва да се преборя с тези от първата.
Това е от мен момичета. Успех!

# 37
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами, от утре и аз се присламчвам към вашия отбор  Hug
Днес ми приклИУчва спешната 3 дневна диета от която няма никакъв резултат и почвам тази.
От сега се извинявам за тъпите и сигурно 1000пъти разисквани въпроси които ще задавам в процеса на слабеене, но честно си признавам, че ме мързи да чета всичко така, че ще разчитам на вашата отзивчивост и търпение. Hug  bouquet
Това което съм разбрала до момента е, че се храня 1 път вечер (идеално защото тогава съм най-гладна) като спазвам принципите на разделното хранене (зеленчуци, протеини, въглехидрати - ей по тая част най-много ще ви тормозя) като разбира се не се тъпча. През деня си хапвам само плодове и зеленчуци (само не разбрах има ли значение колко) и ако много ми пригладнее бульонче или яйце. Ми май това е най-важното.
 
Сега да се отчета - висока съм 168 см в момента тежа към 65 (малко отгоре може би) другото не съм го мерила, че ще трябва да се хвърля от някъде ако се измеря.
Заветната цел е 52 (които са ми нормалните кг), но и 55 ме уреждат. Надявам се през първия месец да сваля поне 5-6 които най-много ми тежат, а другите да ги боря по-полека.
 Ми май е това. На всички успех в диетуването!  bouquet

# 38
  • Мнения: 4 173
kiticat-заинтригува ме направо-я разкажи за колко време,какво ядеше и колко кг.имаше да сваляш?
Диетата я спазвах около един месец.През деня ядях само плодове и пиех фвешове и зелен чай, а през вечерта си позволявах коквото си искам .Бях 57 кг. Embarassed След диетата на д-р Ори Хофмеклер започнах и по-строги диети.сега съм само 43кг. Peace

# 39
  • Мнения: 1 254
Vesi, извинявай в профила ми ще откриеш и-мейл, но за по-сигурно ще ти го пратя на лични.

 Peace Не, мила, не се вижда в профила - не си го настроила така и съответно не излиза и бутон в края на постингите ти Simple Smile
Получих ЛС и след минути файлчето е при теб Simple Smile


А иначе - аз лично принципно тегля от петък до петък, че е по-реално така. Всеки ден .... смисъл няма Wink
Та искам да кажа няколко неща, понеже май съм започнала пак да поотслабвам... Право да ви кажа, в началото - голям целулит ме напада  #Crazy Подочух, че не е само при мен - не се изумявайте, ако се случи, а си вземете хубав продукт Simple Smile След няколко седмици той сам намалява!  Peace
Не съм, правилно си разбрала нещата. Но бих искала да отбележа, че вечер  може да се хапва и втори път през тези 4 часа. Дет' се вика - и 4 часа да не спреш да ядеш - все тая  Grinning Не се ограничавайте в това, което ядете вечер! Д-р Хофмеклер е дал едно основно правило, а именно - спрете да ядете тогава, когато се почувствате повече жадни, отколкото гладни!
Ако не си доядете, на следващия ден ще се чувствате гладни през деня! Няма шнас да преядете, защото колкото и да изядете, то е по-малко от това, което принципно се изяжда за цял ден при нормални условия. Не намалявайте дръстично калориите, които приемате вечер, защото много отдавна учените доказаха, че тялото се приспособява към новите условия, и ако принципно са ви трябвали средно 1800 kcal на ден и сте ги намалили до 1400 например, с цел отслабване, то след недълго тялото се приспособява към тези 1400 и ако се върнете към неограниченото хранене вече сте в (+)!!
Както се казва .... в Сомалия гладът е основен враг, много умират, но много не!  Sunglasses Нали ме разбирате!?
Аз лично първите 2 седмици направо имах чувството, че опустошавам незнам какви количества. После нуждата от храна намалява естествено. Не се притеснявайте, когато сте гладни вечер и още повече какво биха си помислили хората от това, че сте гладни Wink Ние сме Дух в тяло, но то ни служи и принадлежи на минералния свят, тъй че да не издевателстваме Simple Smile

  bouquet ден на всички и успех!

# 40
  • Мнения: 5 713
Аз от днес пак съм във вашия отбор, защото вече много се мразя. Simple Smile
Пролетта около Великден бях свалила 3кг за горе-долу месец и после не знам какво стана, никаква самодисциплина. Сега пак са ми лепнати на дупето, май по- скоро на корема. Та започвам от 63кг, а трябва да съм 54 / дали някога ще ги достигна /. Висока съм 155см, но съм едър кокал. Simple Smile
От сутринта съм на 1 портокал и 2 мандарини, зелен чай.
Успах на всички и на мене си. Simple Smile
Дано тоя път съм сериозна.

# 41
  • Мнения: 702
4 ден -1 100гр.
Преборих първия килограм newsm44

Добре дошли на vivitoo, Не съм и Вери Hug Успех момичета!

Не съм, аз съм висока колкото теб и най добри се чувствах и изглеждах 54-55кг. Била съм и 52кг, но това беше ехеееей Blush миналия век Laughing

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Привет пак и от мен! Аз да се оплача, че съм се закотвила на 61 кг и не съм мръднала оттам, въпреки че съм вече четвърта седмица на диета.
Сигурно греша някъде - най-вероятно вечер, когато си позволявам малко повече сладко, ама пусто да опустее, много празници, много чудо ooooh!, пък и още се задават...
Но пък честно да ви кажа, в момента, в който спрях диетата през декември, се почувствах зле - коремът ми беше подут по цял ден Sad. След като я започнах пак - всичко се оправи. Но затова пък килограмите си стоят Confused.
Както и да е. Не смятам да се отказвам засега. Ако някой мисли, че има решение по проблема - чакам включване Hug.

# 43
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Първо да благодаря за милото посрещане!  bouquet Hug  bouquet

А сега да се отчета - за сега съм на 4 кивита и половин кофичка кисело мляко, струва ми се множко, но още не съм свикнала, а и съм болна с температура затова реших да се отпусна. Надявам се лека полека да свикна.


Vesi - Thalloderma, аз и сега имам доста целулит и ако е вярно това което казваш не ми блазе!
Затова по темата - препоръчайте ми някой по евтин антицелулитен гел или крем. Преди се мажех с този на Дева, но много кратко и не забелязах да има ефект. Сега е момента да пробвам друго.

Шоши аз затова не съм се ИУрнала да ставам 52 и 55 да съм пак добре, но сегашните 65 са прекалено много.

Сигурно и довечера ще се обадя да споделя какво съм погълнала още  Mr. Green

Успех на всички последователки на д-р Ори!  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 254
4 ден -1 100гр.
Преборих първия килограм newsm44

Добре дошли на vivitoo, Не съм и Вери Hug Успех момичета!

Не съм, аз съм висока колкото теб и най добри се чувствах и изглеждах 54-55кг. Била съм и 52кг, но това беше ехеееей Blush миналия век Laughing


еййййй, шоши, браво!!!  Hug   Hug   Hug

Честито! И ти вече си в групата на доволните от себе си!  Hug
И аз да ви напъна - днес кантарчето ме зардва още минус 0.500 кг. Simple Smile въпреки, че незнайно защо, се бях събудила подпухнала като кифла.

Все пак, вижте положителните страни на този режим:
1. Всеки ден ядем, без ограничение на вида храна, само в подходящ ред, което не ни прави нервни;
2. Спокойно си хапваме вечер с ближните, вмето различните варианти за неизкупение като несядане на масата, негледане на вкусотиите Simple Smile, или ограничение в минимален брой. Освен това на заведение спокойно можем да хпанем храна, по която другите не забелязват, че сме на диета и не коментират това, а само колко сме се разхубавили Wink  Mr. Green
и 3. Май харчим по-малко за разни добавки с цел отслабване  Sunglasses

Айде, напред!

Привет пак и от мен! Аз да се оплача, че съм се закотвила на 61 кг и не съм мръднала оттам, въпреки че съм вече четвърта седмица на диета.
Сигурно греша някъде - най-вероятно вечер, когато си позволявам малко повече сладко, ама пусто да опустее, много празници, много чудо ooooh!, пък и още се задават...
Но пък честно да ви кажа, в момента, в който спрях диетата през декември, се почувствах зле - коремът ми беше подут по цял ден Sad. След като я започнах пак - всичко се оправи. Но затова пък килограмите си стоят Confused.
Както и да е. Не смятам да се отказвам засега. Ако някой мисли, че има решение по проблема - чакам включване Hug.

katjushka, аз в книгата прочетох следното нещо:
В периодите на застой, както и принципно във времето, тъй като режимът е препоръчителен за по-добър живот според Д-ра, е полезно цикълът от 24ч да се завърти в 48 за 2 дни, като първитя ден се стои изцяло във фазата на "недохранване", а 2рия изцяло във фазата на "преяждане" като това спомагало да се засилят метаболитните процеси.

Ами, с това бих могла да помогна литературно.
Ако трябва да говоря от личния си опит, аз препоръчвам 2 месеца на режима, после 1-2 седмици безраборно хранене като часове, но не и като вид на храната, после пак 2 месеца, после пак 2 седмици и така Simple Smile Иначе, и аз правя застой, но пък този застой ти гарантира запазването на килограмите! Защото аз по празниците отчетох само 1/2 кг. нагоре и мисля, че се дължи точно на това, че почти през цялото време режимът ми е начин на живот.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт