Диетата на д-р Ори Хофмеклер-3

  • 16 169
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 702
Тази диета много ми допадна Wink. Я да видим дали съм разбрала правилно. Значи през деня ям плодове и зеленчуци, може и кафе без захар,  а вечер си хапвам каквото си поискам. Правилно ли съм разбрала или нещо бъркам newsm78?

# 16
  • Мнения: 1 254
амиии, Water Lily, да, за продължително приложение е Simple Smile
А между другото, не съм си смятала калориите никога, но аз лично хапвам доста вечер, поне така ми изглежда. За часа ям като за 2 пълни дневни хранения ... струва ми се  Sunglasses Но определено се изяжда под нормата от калории за деня, която науката приблизително ни определя. Освен това нямам време да спортувам... Сутрин въртя обръч 5-10 мин. максимум и това е.
Между другото, понеже май сте нови хора в клуба - имам книгата за диетата на *.pdf файл, ама съвсем забравих да ви кажа  Blush Simple Smile На английски, обаче, имайте предвид!
Ако искате, пуснете и-емейлче и ще ви изпратя  Peace
Там има и режими за спортисти (професионални и т.н.). Има известни различия при препоръките за хранене при отслабване и при трупане на мускулатура и т.н. Който има мерак - да се обажда Wink
А истината е, че нервното напрежение както при другите диети липсва. Може би, защото всеки ден има час, в който човек просто знае, че ще си хапне и я няма тази тиха истерия ... Освен това, д-р Хофмеклер обяснява, че храненето след приключване на основната за деня активност (както е в случая при мен след края на раб. ден) води до релаксиране на нервната система и снемане на напрежението.
Препоръчва също така (за любителите на чая) по някоя и друга чашка лек чай към края на храненето - мента, лайка, мащерка - нещо такова Simple Smile

Това се сещам за сега.
Приятно хапване довечера Wink

# 17
  • Мнения: 689
Vesi-пращай ми книгата!Адреса ми е в подписа.Инглиша не ми  проблем на мене!Като прочетох,че доста хапваш вечер,а си свалила 10кг,много се амбицирах,да знаеш!

Наистина нервното напрежение го няма-има4е само мислиш за обяда,какво да напазаруваш,да готвиш...Аз нямам време за такива диети.А и като почна-,,малко,,не работи при мене-или се наяждам или си оставам гладна и нервна.Така,че ми е по-лесно да не ям нищо деня,а вечер да си хапна добре.Как не съм я открила тая диета преди?
Аз мисля да не правя паузи м/у салатата и протеините засега,но ако видя,че неотслабвам и това ще стане Wink
Имах една приятелка,която така отслабна-само вечер ядеше,пък аз си мислех,че е вредно,а то било логично и естествено Simple Smile

Шоши-общо взето правилно си разбрала,но ако имаш да сваляш само 5кг напр,то следваш последователността: салата-протеини-въглехидрати,яде се в рамките на 4 часа,като е хубаво да се правят паузи м/у групите храни.
Плодовете да не са банани,1-2 ябълки най-добре грейпфрути.Малко кис.мляко,сирене или яйце също може през деня.
Ако нещо греша-моля да ме поправите,все пак съм от новите в клуба!

# 18
  • Мнения: 702
 започвам Peace

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Здравейте, момичета!
Аз от известно време редовно преглеждам темите с диети и най-накрая тази ми допадна и реших и аз да се включа - към диетата и към мненията за нея.
Относно млякото и сметаната - съставът им е различен, защото сметаните /поне тези, които се предлагат на нашия пазар/ - са на растителна основа, а не от мляко /например палмова/. И с това попадат към групата на въглехидратите, а млякото - в групата на белтъчините/.
Дано да съм била полезна.
А иначе - от вчера и аз съм на вашата диета и днес сутринта като станах наистина усетих, че стомахът ми като че ли малко се е свил само след 1 ден!
Ще продължа и дне стака, но за събота и неделя - не знам вие как успявате. Аз сигурно ще се изложа  Cry

# 20
  • Мнения: 1 254
ееей, мадами, чакайте да ви се изхваля, че и вие да имате повечко стимул  Grinning
Значи, явно много добре е, че започнахме по пълнолуние, защото детоксикацията явно е по-ускорена във фазите на намаляване на луната Simple Smile Познайте - от сряда до днес кантара показва минус 1.3 кг.  newsm44  Hands Clap

Много добре започваме  Flutter
Дано дръпнем в първите 2 седмици.
Вие как се справяте - привиквате бързо виждам.

Поздрави! И УСПЕХ!!

# 21
  • Мнения: 702
Vesi браво на теб Grinning

А да ви попитам обезсолени маслини може ли да ям?

# 22
  • Мнения: 689
шоши и Валя-добре дошли във ,,Файт клуба,,!Нека заедно преборим излишните килограми!

Валя-при нас (в чужбина съм) сметаната е от палмово масло или нещо такова,значи мога да я слагам в кафето или не?Има и сметана,на която пише,че е за вегетарянци,коя да предпочета и двете са сухи?

Vesi-браво!Все така да сваляш-бързо,по много и тлъстини-не вода и мускули WinkТова ти пожелах,защото в предните теми видях една схема на процеса на отслабването по седмици.Както и другаде съм чела,истинското топене на мазнините започва след първият месец на диета SadИли поне след 2 седмици от началото на диета.

Аз снощи излапах една пица Embarassed,а преди нея салата от марули и един грейпфрут.Това ми беше за целия ден.Не огладнявам,както очахвах,защото кърмя,а това те кара да имаш пристъпи на глад...Изглежда на мен диетата ми влияе добре.
Сутринта не се стърпях и се качих на кантара.За 2 дена на диета-минус 500г. GrinningКорема видимо ми се прибра и се чувствам и аз по-лека!!

# 23
  • Мнения: 4 176
Аз не спазвам диетата. Отслабнала съм 3 кг. , защото малкия е много болен и много работа покрай него. Нямам никакъв апетит и пия само кафета. Ще следя темата и като се пооправи врабеца, ще се постарая по-здравословно да диетувам.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 612
здравейте и от мен Simple Smile
и благодаря на авторката на темата, че ме покани Simple Smile
изчаках няколко дни поради некой съображение, щото имах
и засега смятам да почна друга диета, а по-нататък тази. допадна ми, така че ще следя темата, но май не се оказа точно моята... ще видим, има време. просто си имам нещо наум Simple Smile
успех на вас момичета  Peace

# 25
  • Мнения: 689
GreenApple-с тази неотслабна ли или какво?Хайде казвай какво ти е наум?
Аз мисля,че даже ако принципите на тази диета не ,,работят,,,то така или иначе ще се отслабне,заради намалениа прием на калории.Това няма да стане бързо,както с други диети и мен това ме устройва Wink

Мамica-дано бързо се оправи детенцето!А ти хапвай по нещо-поне плод,че наистина не е здавословно само на кафе.Все пак поздрав за 3-те кг!

Аз и днес я карам като вчера,но нямам такъв апетит.А със спортуването съм меко казано зле Embarassedмързи ме просто.

Шоши-маслини може.

# 26
  • Мнения: 702
Първи ден -400гр. Laughing
Може да са течнсти, но ме стимулират да продължа напред Peace

# 27
  • Мнения: 689
Браво Шоши!А аз за 3 дена-минус 600г,сутринта се премерих.Можеш ли да споделиш какво вечеря и храната ти за целия ден,както и колко кг.искаш да свалиш!!

# 28
  • Мнения: 689
Преборих 1-вия килограм!Днес карам 5-ти ден.Доволна съм,защото не съм гладна и си хапвам доста въглехидрати.Снощи доста прегреших с хляба EmbarassedДнес щях да се ,,наказвам,,но май пак ще вечерям пица WinkАко всяка седмица свалям по 1кг-идеално!
  Хайде казвайте как е при вас? 

# 29
  • Мнения: 4 175
Тази диета лятото я направих.Свалих 7кг! Peace

Общи условия

Активация на акаунт