Запознанство в социалните мрежи

  • 17 061
  • 583
  •   1
Отговори
  • Мнения: 932
Здравейте, за тези от вас, които имат запознанство в социалните мрежи (фейсбук, инстаграм, сайтове за запознанства, форуми и тн) разкажете как протекоха. Допаднаха ли ви хората на живо, дадохте ли си шанс да се опознаете, веднага ли се случи привличането, разкажете ми, ще ми е интересно да разбера. Аз лично имам доста познати, които така се запознаха и са щастливо омъжени.
Аз последно се запознах с едно момче във фейсбук, негова беше поканата и инициативата за среща, писахме си около 3-4 седмици, след което той дойде в града, в който живея (от различни градове сме) и пихме кафе, после вечеряхме. В началото не мога да кажа, че бях очарована, но понеже той се държа доста добре и възпитано реших да дам шанс и приех втората покана. Отидохме пак на вечеря, пишехме си всеки ден, започнахме да се чуваме и по телефона, разговорите бяха приятни, винаги той ме търсеше още от сутринта рано и така до вечерта късно. След това прекарахме един уикенд заедно, там също изкарахме добре, продължихме да се чуваме и пишем. Той искаше нова среща, аз също, но така се стекоха обстоятелствата, че няколко пъти аз или той не можехме и в един момент просто спря да ме търси. След седмица го попитах какво става и той каза, че няма нищо към мен. И така приключиха нещата…, аз честно казано бях започнала вече да се зарибявам и определено исках още срещи, мислех че е взаимно, предвид че той ме канеше и се чувахме ежедневно и нон стоп. Та общо взето това е моята история… интересно ми е да науча вашата.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 067
Не е проблемът запознанството онлайн, а това, че младежът не те е харесал достатъчно, най- вероятно паралелно е омайвал и други и се е появила по- подходяща за него партия, имам познати, които така правят - излизат с една, междувременно си пишат и обработват следващата, за да има време тя да си помисли, че е специална и мъжът не търси просто лесен секс… но не се отчайвай, има и други случаи и след неангажиращи връзки се стига до брак и деца… малко е до късмет

# 2
  • Мнения: 15 356
Писахме си 4 месеца, срещнахме се и след 6м се оженихме. И тъй вече седем години сме семейство. Първата ни среща продължи пет дни, просто сме един за друг, това е.

# 3
  • Мнения: 19 863
Абе ти не пуска ли скоро същата тема?
Колко пъти?

# 4
  • Мнения: 932
Абе ти не пуска ли скоро същата тема?
Колко пъти?
Темата е различна, искам да чуя други истории, затова накратко разказах моята.

# 5
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Как ще е различна?!
Същата тема за неподходящия. Още ли го мислиш?

# 6
  • Мнения: 6 251
Различен е смисълът на темата, но не разбрах как историите на другите хора ще помогнат в случая. Няма закономерности при запознанствата в социалните мрежи и връзките след това.

# 7
  • Мнения: 932
Ми за съжаление още го мисля…, налудничаво е, харесваха ми плановете, които имахме, знам че е тъпо, но какво да направя. Все си мисля, че не бяха достатъчни тези три срещи, та затова искам да знам при другите как е протекло с такъв опит.

# 8
  • Мнения: 6 251
Ох, бе, жена, спирай се с глупостите. Изглеждаш супер отчаяна. Излязла си няколко пъти с някакъв несериозен или нямащ кой знае какви мераци към теб и вече си се представила едва ли не с дете от него. Толкова ли ти е голямо егото, че не искаш да приемеш, че някой може да не те харесва?

# 9
  • София
  • Мнения: 38 499
Темата е копи пейст.
И пак ще кажа същото - колкото по-бързо изкараш мъжа на среща и колкото по-често са срещите, толкова по-добре.

# 10
  • Мнения: 932
Ами не че ми е голямо егото, но просто не изглеждаше, че не ме харесва. И сега просто обвинявам себе си за отказаните срещи от моя страна. Но пък, ако наистина имаше тръпка към мен, предполагам, че щеше да ме потърси…, а това не се е случило.

# 11
  • София
  • Мнения: 38 499
Ами сега влизаш пак в мрежата и излизаш на други срещи и спираш да мислиш за стари глупости.

# 12
  • Мнения: 7 268
Достатъчно мнения и съвети получи в предната си тема. Помисли за себе си, за психическата си стабилност по- добре!

# 13
  • Мнения: 932
Това се опитвам да правя, заложих на поддържане на себе си и визията, въпреки че винаги съм го правила, сега се заех още повече (то е ясно, че по-красива няма как да стана, но колкото мога да подобря, в случай че това е била причината). Размишлявам си как така изведнъж се отказа, а преди това ми казва, че иска да се оженим… В един от разговорите ни, без аз да съм намеквала или каквото и да било по тази тема, тъй като самата аз, за да поискам такова нещо, трябва да поживея малко с този човек, за да го кажа, да го опозная. А той сам си каза, искам да се оженим…. И знаете от там в мислите започвате да си представяте разни неща и изведнъж всичко на 360 градуса. Знам, че няма друга.

# 14
  • Мнения: 18 503
Излез от интернет като начало, поживей в реалния свят.

Общи условия

Активация на акаунт