Запознанство в социалните мрежи

  • 17 093
  • 583
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 962
Той е казал, че вече няма интереса..С такова впечатление останах от другата тема..
Но защо да правиш разбор , не ми е ясно..
Край е край

# 46
  • Мнения: 18 590
Да, тази неспособност да спреш с преливането от пусто в празно обяснява доста.

# 47
  • Мнения: 6 419
С тази втора тема авторката съвсем ми затвърди мнението, че е досадна и прилепчива.

# 48
  • Мнения: 267
С ММ се запознахме онлайн, аз бях от София той от Стара Загора. Беше беден, като църковна мишка😀. Съкратиха го от работа, работеше на минимална, та взе си последните пари и хукна към София. Не отидох, остана и без "гадже", и без пари. Бога ми, нямам идея защо така го излъгах. Той не се отказа, след 1г се видяхме- ето ни 10г по-късно сме заедно с дете.

# 49
  • Мнения: X
Авторке, много си отчаяна! Чудех се от къде ми е познат ника ти и се сетих за предишната тема! Ами спри се вече с тоя. Пет пъти сте излезли, човек ще каже, че сте били с 20 г брак и две деца, толкова да го преживяваш. Нямаш ли други хобита, ангажименти, които да ти отнемат от свободното време?

Аз лично се запознах с мм в интернет. Във форум (не този) преди 10 г. Не съм търсила запознанства целенасочено, но се случваше да излизам понякога дори на общи срещи с форума. С него си писахме кратко и се пренесохме после в реала. За няма месец станахме гаджета и заживяхме заедно до днес. Ако нещата се случват, просто няма какво да ги спре. Но не знам как моят опит би ти бил полезен.

# 50
  • Мнения: 937
Е какво да го питам, не искам да нахалствам, след като първия път спря да ме търси, попитах какво става и ако няма тръпка да не се занимаваме повече и да губим време, тогава той отговори, че ако не е имал тръпка, нямало да ме търси. От това аз разбрах, че не съм му безразлична, продължихме да пишем от време на време, но повечето разговори вече бяха инициирани от мен и като цяло приключваха бързо (не като преди, по цял ден). И понеже не исках да досаждам, пак попитах какво става, всичко наред ли е, тогава оправдания от рода, че имал проблеми и тн, и в момента нямал нищо към мен. От тогава съответно спрях да го търся, той също не ме е търсил.
Не съм някоя нахалница, както някои предполагате.

# 51
  • Мнения: 1 694
Момиче, ти досега не си ли го разбрала това, че не трябва да вярвяш на празни приказки? Това казал, онова казал.. 😐

# 52
  • Мнения: 937
Е вече разбрах, мислех, че аз като съм откровена и другите са така. Но определено разговора тук ми действа добре.

# 53
  • Мнения: 14 920
Авторке, не искам да прозвучи грубо, но звучиш като че нещо не ти е наред с главния. И в предната тема ти го казах, този е искал само секс. Ти самата казваше, че сте на различна вълна, сега изведнъж обръщаш плочата, че сте искали едно и също. Разбирам, че нямаш много опит с мъжете, разбирам и че за момента явно няма къде да срещнеш някой с повече акъл, но си на 35, а мисленето ти е преко сили като на 15. Премести се накъде, където ще имаш възможност бързо да се запознаеш наживо с мъжете, с които си чатиш. В момента си в ролята на жените от историите на моряците - на всяко пристанище по една, ползва я няколко дни, докато отплава и дотам.

# 54
  • Мнения: 19 985
Той може и да не е искал само секс, но ако е видял това нещо и цикленето, съчетано с някакви треперливи очаквания.
Ами крийпи си е.

# 55
  • Мнения: 937
Напротив и там обясних, че сме на една вълна и двамата имахме едни и същи виждания и цели. Нито съм мрънкала за нещо, нито съм се натрапвала, това че тук пиша в действителност изобщо не е така.

# 56
  • Наблизо
  • Мнения: 6 144
Няма да кажа по-различно от колежките.Усеща се,че си прилепчива.Уж не си го харесвала,но обърнал ти внимание и ти вече си представяш брак и деца.
Това,че говорил уж и той за такива неща нищо не значи без действала насреща.
Не е станало,голямо чудо.Следващия.Ако не обръгнеш малко и не виждаш във всеки бъдещия ти съпруг,ще продължаваш да отблъскваш мъжете.

# 57
  • Мнения: 6 419
Авторката щом си няма друга работа, а задълбава в отминали неща и пуска теми наред, да питам и тук - авторке, защо не се преместиш в по-голям град?

# 58
  • Мнения: 937
Обмислям и преместването в София.

# 59
  • Мнения: 6 419
Хубаво е да се действа, а не само да се мисли. Както и със запознанствата в социалните мрежи - добре е, всъщност е задължително да минат набързо наживо. Аз вече споделих моя опит - със съпруга ми се запознахме в един сайт, почти не сме писали, а се уговорихме за среща, доста бързо последва втора, трета и т.н. Заживяхме заедно, годеж, покупка на апартамент, сватба, бебе. Силно се надявам да не следва развод 😃

Общи условия

Активация на акаунт