Запознанство в социалните мрежи

  • 17 096
  • 583
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 922
Ако ви бяха еднакви целите, нямаше да преустановите контакт. Елементарно е да се сети човек.
Честно казано, като чета, не съм оптимист. Идеална шаранка за секс си, две мили думи и вече си вътре с двата крака.

# 31
  • Мнения: 4 963
Аз пък имам..И сред връстниците ми и сред поколението на детето.
То всичко е интернет вече..
А пък след една възраст възможностите са съвсем капсуловани.
Но ако във всяко едно "здравей" виждаш семейство, няма значение дали е реално или виртуално.

# 32
  • Мнения: 2 928
Ох, пак повтарям - ако не излезе бързо на среща, има нещо гнило от самото начало. Бързо - седмица макс.
Има изключения, но те са много редки, след множество опити.
И аз съм така. Не излезе ли бързо на среща и не поиска ли секс, значи е нещо ненормален или скамър, който се опитва да измъкне пари без виждане. Да се чудиш, кой ли го прави-да дава пари така? Никога не са ме зарязвали след секс даже напротив, ама аз никога не настоявам за брак. По-скоро обратното, ако някой прекалено настоява ми светва червена лампа и бягам.

# 33
  • Мнения: 939
Разбира се, че не виждам във всяко едно здравей опция за семейство или да си лягам с всеки, който ми каже две мили думи. Напротив, просто успя да ме спечели с начина на мислене, а наистина целите бяха едни и същи, даже до последно това го коментирахме. Просто изведнъж реши, че няма тръпка към мен. Сега дали още от началото е нямал или в последствие е загубил.

# 34
  • Мнения: 14 433
Не писа от къде знаеш,че няма друга.

# 35
  • Мнения: 939
Не писа от къде знаеш,че няма друга.
Така мисля…

# 36
  • Мнения: 7 465
Добре, приеми, че си била подведена, и занапред бъди по- внимателна с комуникациите.
Да не си мислиш, че тоя мъж пише само с теб?
В нета е пълно с такива, предлагащи единствено секс.

# 37
  • Мнения: 4 963
Добре де, защо копаеш още?
Допуснала си, било ти е приятно и на теб, но не се е получило.
Какво дълбаеш още?!
Няма закономерност в отношенията и мъжете..

# 38
  • Мнения: 939
Защото ми се искаше да се получи, много общи неща имахме, че дори и в професията, можеше да си работим от всякъде.

# 39
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 987
Ама я виж сега как и ти се държиш по същия начин в социалните мрежи. Пишеш си с няколко мъже, даваш им някакви надежди, че може да се видите, а в същото време не ти допадат. Дори и да се видите, не искаш нищо от тях. Ти го казваш. В същото време още мислиш защо един мъж е постъпил по същия начин с теб...

# 40
  • Мнения: 4 963
Защото ми се искаше да се получи, много общи неща имахме, че дори и в професията, можеше да си работим от всякъде.
Звучи като удобство, не страст.
Говорили сте си за какво искате, мечтаете, но не сте се познавали достатъчно.
Ако помня добре, последно уикенд заедно сте имали след кратко познанство.
После ти си ангажирана за реални срещи известно време, после той
Такова поведение би убило  желанието..
Както казваме във форума действия, не приказки
При вас това се е случило..приказки

# 41
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Един съвет към авторката: ако смяташ да се занимаваш и занапред с онлайн срещи и когато хора те поканят, ти можеш да се сетиш на момента за поне едно нещо, което може да ти е по-интересно за правене от срещата с този човек, направи услуга на себе си (и най-вече на другите) и не им губи времето. Сигурен съм, че те ще оценят това.

# 42
  • София
  • Мнения: 35 167
Добре, де. Защо не му пишеш ти, потърси го, питай какво стана?
Искаш си отговорите и ние няма как да ти ги дадем, давай направо, дано си ги получиш.

# 43
  • Мнения: 14 922
Гордж, две неща. Не се задават въпроси, на които не искаш да знаеш отговорите. Ако мъж не ти е казал нещо, то не искаш да го знаеш.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 231
Пускането на втора тема по същия въпрос мирише само на определен тип характерови особености, от които мъжете, а и всички хора, бягат с 200. Ето ти отговор на въпроса защо. Усетил се е и избягал. Сигурно ти се е случвало и преди.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт