9. ФЕГ "Алфонс дьо Ламартин" - 6

  • 27 435
  • 253
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Проверете си мейлите- писмо от НикраДетур с подробности.

Струват ми се малко 4-ма учители и 2-ма екскурзоводи за 80+ деца.
Дано всичко е наред!

Не съм 100% сигурна, но мисля, че се изисква по един учител/възрастен на 15 деца. Ако е така, бройката е точна май....

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 688
Моята дъщеря ходи миналата година. Това упражнение фирмата го прави поне по два пъти всяка година. Учителите са си от френската, хората имат опит. Не се тревожете.

# 47
  • София
  • Мнения: 327
Моята дъщеря ходи миналата година. Това упражнение фирмата го прави поне по два пъти всяка година. Учителите са си от френската, хората имат опит. Не се тревожете.

Здравейте! Да Ви попитам предимно с карта ли плащаше детето ви и имаше ли някъде проблеми?

# 48
  • София
  • Мнения: 6 363
Във Франция плащането с карта е изключително разпространено от десетилетия, какви проблеми очаквате да има?
Понякога нашите дебитни безконтактни карти не се приемат от POS-терминалите за безконтактно плащане и се налага да се пъхнат в устройството за прочитане на чипа, това е най-големият проблем, който може да ви се случи.

Е, като изключим загубването или кражбата на картата, разбира се...

# 49
  • София
  • Мнения: 5 362
Лимит за теглене на пари. В някои случаи лимита е до 50 евро. Или ползвайте Револют карти.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 363
Лимит за теглене на пари. В някои случаи лимита е до 50 евро. Или ползвайте Револют карти.

теглене защо? или имаш предвид плащане? лимитът може да се промени от клиента.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 362
Плащане, съжалявам объркала съм.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 094
Струват ми се малко 4-ма учители и 2-ма екскурзоводи за 80+ деца.
Дано всичко е наред!
Децата ви вече са големи, имайте им малко повече доверие.

# 53
  • София
  • Мнения: 90
Струват ми се малко 4-ма учители и 2-ма екскурзоводи за 80+ деца.
Дано всичко е наред!
Децата ви вече са големи, имайте им малко повече доверие.
Учителите са плюс 2-ма спрямо първоначално обявените.
Доколкото имам информация екскурзията върви чудесно по план и всичко е много добре Simple Smile

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 688
Моята дъщеря ходи миналата година. Това упражнение фирмата го прави поне по два пъти всяка година. Учителите са си от френската, хората имат опит. Не се тревожете.

Здравейте! Да Ви попитам предимно с карта ли плащаше детето ви и имаше ли някъде проблеми?

Бяхме се разбрали да плаща с карта навсякъде, където може. Почти не й се бе налагало да плаща в брой.

# 55
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте, класните ръководители на вашите деца водят ли класовете (8 клас) във Френския културен център, опитват ли се някакси да ги мотивират да учат езика извън чисто учебния материал за преподаване и тестовете за проверка на знанията с оценка?
В нашия клас няма никакви странични инициативи, за жалост.
Споделете, моля, как е при вас.

# 56
  • Мнения: 1 812
Здравейте, класните ръководители на вашите деца водят ли класовете (8 клас) във Френския културен център, опитват ли се някакси да ги мотивират да учат езика извън чисто учебния материал за преподаване и тестовете за проверка на знанията с оценка?
В нашия клас няма никакви странични инициативи, за жалост.
Споделете, моля, как е при вас.
Само ако имате късмет с класен ръководител. Моят съвет е детето Ви да отиде само или с група приятели във ФИ и да се информира на място. Има интересни инициативи.

# 57
  • София
  • Мнения: 222
Да раздвижа темата: в план-приема за 23/24 учебна година е обявена нова паралелка - ФЕ и латински език с ясни 3-ти и 4-ти профили: биология и химия. STEM паралелка е, явно за деца отрано ориентирани към медицина. Според мен това е интересно и атрактивно решение на Ръководството на гимназията. Не видях никъде дали ще се запази броя на досегашните паралелки (3 с АЕ, 3 с ИЕ и 1 с НЕ), но ако е така, новият набор ще имат и "З" клас.

Успех на бъдещите седмокласници!

# 58
  • Мнения: 35 968
не защото са ориентирани към стем, а защото са задължени да са ориентирани към стем
хубавото на новата сграда е, че имат място за още една паралелка и не се налага да закриват съществуваща, за да имат тази

# 59
  • София
  • Мнения: 12 231
Да раздвижа темата: в план-приема за 23/24 учебна година е обявена нова паралелка - ФЕ и латински език с ясни 3-ти и 4-ти профили: биология и химия. STEM паралелка е, явно за деца отрано ориентирани към медицина. Според мен това е интересно и атрактивно решение на Ръководството на гимназията. Не видях никъде дали ще се запази броя на досегашните паралелки (3 с АЕ, 3 с ИЕ и 1 с НЕ), но ако е така, новият набор ще имат и "З" клас.

Успех на бъдещите седмокласници!

Това е паралелката, която най-много би допаднала на дъщеря ми, но надали балът и ще е достатъчен.
Отивам да прочета за балообразуването при нея.
Потърсих в ДПП. Води се езиков профил и втори език латински. Откъде е информацията за трети и четвърти профил биология и химия?

Общи условия

Активация на акаунт