Финала наближава!Октомврийче се показва❤Тема 4

  • 23 309
  • 418
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 34
Момичета, билковата кръв как я пиете ?

2 пъти на ден по 10мл ,ако пиеш магнезий поне 2 часа трябва да минат ,за да се усвоява добре .Също така кафе и млечни продукти отново поне 2 часа .

Нашият бебчо вече си е вкъщи от два дни 💙 ,кърмя успешно .Притеснявах се ,че след като 7 дни е хранен с шише може трудно да засуче,но още като си го взехме вкъщи започна да суче все едно го е правил и преди 🙂 Много спокойно бебенце е .

# 31
  • Мнения: 523
Момичета, билковата кръв как я пиете ?

2 пъти на ден по 10мл ,ако пиеш магнезий поне 2 часа трябва да минат ,за да се усвоява добре .Също така кафе и млечни продукти отново поне 2 часа .

Нашият бебчо вече си е вкъщи от два дни 💙 ,кърмя успешно .Притеснявах се ,че след като 7 дни е хранен с шише може трудно да засуче,но още като си го взехме вкъщи започна да суче все едно го е правил и преди 🙂 Много спокойно бебенце е .

Направо се развълнувах! Честито! Със здраве и спокойствие да си се гледате!

# 32
  • Мнения: 315
Какво ви е мнението за повиването на бебетата. Искам да взема чувалче с опция за повиване. Гледах в сайта на Ейнджъл  бейбис, имат само пролетно-есенни, които ми се струват тънки. По магазините аз поне не съм виждала такива, само от стандартните чувалчета има.

# 33
  • Мнения: 35
Не съм ползвала такова за повиване, ползвала съм с крачета за сина ми, винаги взимам пролетно-есенно, тъй като вкъщи винаги е топло, просто ни е топъл апартамента. А пък в сайта им пише че пролетно-есенните са за температура от 22-25 градуса в помещението. Аз също мисля да взема такова чувалче, пак то има опция и да не е повито с него, ако мислите че не му е ок на бебето.
Какво ви е мнението за повиването на бебетата. Искам да взема чувалче с опция за повиване. Гледах в сайта на Ейнджъл  бейбис, имат само пролетно-есенни, които ми се струват тънки. По магазините аз поне не съм виждала такива, само от стандартните чувалчета има.

# 34
  • Мнения: 225
Момичета, някоя от вас усеща ли болка като от притискане на нерв ниско долу между корема и десния крак? Четох, че било характерно за навлизането на бебето в таза, но ми се струва рано още..34+4 дни съм. Тъй като си върви и големичка, се чудя дали не трябва по-рано да стягам багажа🤔Много ми се иска да си изчака поне до 37ма седмица.

# 35
  • Мнения: 116
Аз усещам абсолютно същото и ние сме с 1 седмица напред, иначе съм 34+1. Багажа съм го стегнала че имам някакво предчувствие, че няма да е на термин...... иии нито вагинален взет имам нито документи оправени, нито знам какво се случва чувствам се се едно съм в некво село и ще раждам на полето ... но всичко е точно 😁 Важно е, че 3 тото изследване за сифилис е - ... аз повече изследвания за сифилис правих от колкото за хемоглобин 😂
Момичета, някоя от вас усеща ли болка като от притискане на нерв ниско долу между корема и десния крак? Четох, че било характерно за навлизането на бебето в таза, но ми се струва рано още..34+4 дни съм. Тъй като си върви и големичка, се чудя дали не трябва по-рано да стягам багажа🤔Много ми се иска да си изчака поне до 37ма седмица.

# 36
  • Мнения: 315
Аз имах такава болка, появи се съм 32 седмица мисля, едва ставах от леглото, едва тръгвах докато се раздвижа, ревеше ми се.  Казаха ми, че е нормално, от разтягане на връзките там долу и ще мине като родя. И аз тогава реших, че ще раждам явно рано и се притесних.
Отшумя около 34-35та седмица, а утре съм точно 38+0, без никакви индикации за предстоящо раждане.

# 37
  • Мнения: 161
Здравейте! Утре влизам в 38ма седмица- и аз от 10тина дни усещам това придърпване( абе все едно някакъв нерв) ниско долу между десния крак.
Чакам много скоро да се случат нешата. Термина ми е за 08.10, но и на мен ми се струва че няма да дочака бебка.
Живот и здраве ще се похваля с хубавите новини.
Успех на всички бъдещи мами!
Ще се справим!

# 38
  • Мнения: 20
Момичета, и мене от няколко дни много ме боли точно между десния крак и корема. Терминът ми е чак на 22.10 и сега съм 35 г.с. + 1 ден и бебето върви с много малко изоставане ( 3-4дни). Много ме притеснява дали тази болка наистина означава, че раждането наближава.

# 39
  • Мнения: 116
Аз незнам сега кога ми е термина 😂. Единият лекар нищо не ми казва за промяна казва ми само, че е по-голям . Другоя ми каза от 29 на 19.10 ... и сега просто си го чакам когато си дойде . Но лошото е, че незнам коя седмица се водя така ... 🤷🏻♀

# 40
  • Мнения: 225
Седмиците се броят от последната менструация и не се променят според термина.

# 41
  • Мнения: 301
Не мисля, че означава скоро раждане. Просто всичко се намества и тежи, вече сме в края на бременността, според мен е нормално да има болежки и неразположения тук и там. Ще стискаме още малко.
И още нещо- имайте предвид, че това, което е като размери по ехограф, не е 100% вярно и зависи от апаратура и лекар. Винаги има разлика с реалните размери на детето. Затова си броя седмиците според ПРМ, за да съм сигурна, че детето ще е доносено според реално изминалите седмици.

# 42
  • Мнения: 523
Аз имах такива болки малко преди да спра работа (т.е. към 30-32 седмица). В момента, в който спрях да седя по цял ден пред компютъра, започнах да се движа и да правя упражнения, изчезнаха. Иначе след като станех всеки път куцуках като някоя баба, много беше неприятно.

# 43
  • Мнения: 328
Момичета, един тъп въпрос 🤷🏼♀🤦🏼♀ Ако знам точно кога ми е била овулацията , то датата на която съм забременяла е някой от  3,4 те дни ПРЕДИ нея, нали така? 🤔

# 44
  • Мнения: 481
Да се оплача изкарах ужасна нощ. Почти не можах да спя. Събуждах се от контракции и си викам, почва се 😁 Да, ама не. Само яко контракции цяла нощ, от които сякаш ме стиска змия и не мога да дишам. Чак към 6:30 успях да заспя до към 10.. Почва много да ме напряга чакането. Всеки ден си казвам, че трябва търпение, бебето си знае, ама направо вече.. не ми се мисли ако пренося как ще се изнервя.
Иначе на въпроса за овулацията защо 3-4 дни преди нея? По скоро 3-4 дни след нея. Нали трябва отделена яйцеклетка и активен сперматозоид, че да се получи зиготата. 🙄

Общи условия

Активация на акаунт