Финала наближава!Октомврийче се показва❤Тема 4

  • 23 302
  • 418
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 102
Болки от притискане на нерв отдолу имам доста отдавна, сега съм 36г.с. Чувството е като пробождане силно при ставане или въртене.
Предпочитания за храна нямам, нищо не ми се яде, всичко ми е притиснато и в момента ми е мн напечено и с каката и нямам време да се нахраня като хората Cry

# 46
  • Мнения: 444
12-48 часа след овулация е оплождането, независимо от половия контакт. Той може да е бил до 3-4 дни преди самата овулация.

# 47
  • Мнения: 1 102
А 45 дневния кога се изплаща всъщност? Пак е като изтече месеца нали така?

# 48
  • Мнения: 34
А 45 дневния кога се изплаща всъщност? Пак е като изтече месеца нали така?
Да , края на всеки месец в който влиза. При мен ще е на три части части евентуално защото има дни август, септември и октомври. На 1ви септември ми изплатиха за периода от 22ри август до 31ви.

# 49
  • Мнения: 116
Момичета, може ли питане ? Мога ли да родя в друга болница- Вита или Токуда, след като са ме следили в Надежда ?

# 50
  • Мнения: 1 102
IvonaMill, да разбира се. Само не съм сигурна дали все пак не искаха в 34г.с. да се отиде. Не съм сигурна дали например може чак когато тръгнеш да раждаш, но пък и едва ли биха те върнали Thinking

# 51
  • Мнения: 225
Във Вита не може просто да отидеш, ако не си се разбрала с лекар за следене поне през последните седмици, това ми е казано от родилното отделение там, както и от регистратура. Доколкото знам само МД приемат без да си се следил там.

# 52
  • Мнения: 51
И аз съм с болки ниско долу,но не мога да кажа от ляво или дясно от няколко дни.37ма+4 съм.По скоро са при движение в покой по- рядко получавам като бодежи,но понякога не мога по 10 минути да стана от леглото или дивана.Надявах се това да означава,че събитието ще е скоро,но като ви слушам направо се отчаях🙈

# 53
  • Мнения: 481
Момичета някоя от вас с гадене? Пише, че е предвестник на раждането ама нищо не се случва.. и адска умора имам. При вас как е?

# 54
  • Мнения: 51
Момичета някоя от вас с гадене? Пише, че е предвестник на раждането ама нищо не се случва.. и адска умора имам. При вас как е?
Аз от време на време.Също е грипоподобни симптоми от време на време.незнам дали наистина се разболявам или е от бременноста+болките съм като парцал днес!

# 55
  • Мнения: 1 102
Като съм се облегнала по гръб и корема ми притиска, ми се гади.
Вчера бебка я измериха доста голяма и главичката била слязла доста ниско, та се надявам скоро да раждам, не ми се иска да стане гигантска, то не че аз не съм била 4кг. 😅

# 56
  • Мнения: 51
А има ли мами които ги тресът нервите.Не ми е притеснено за раждането,не това е причината.Просто на моменти въобще не се чувствам добре и физически и психически.Нервно ми е или ми се плаче-задушавам се -усилно ми е на дни и периоди съм от както влязох в 9тия.Необяснимо за мен понеже съм много спокойна по принцип и не съм депресионна личност,но тези състояния ще ме побъркат.Някъде четох че е от хормоните но вече чак ми е неудобно като ме пита някой да кажа какво ми е защото и аз точно не знам.Има някоя бъдеща мама с подобни чувства?

# 57
  • Мнения: 225
Спокойно, според мен си е нормално състояние, просто при някои жени е по-контролирано или с по-нисък интензитет😁то ако в 9ти месец не можеш да си дадеш свобода да се чувстваш така… Аз лично продължавам да работя все още и твърде често тези дни ме дразнят колеги, така че не си сама. Гледам след 18 часа да спирам да мисля за тях, а обикновено не съм от хората, които чакат с нетърпение края на работния ден. На този етап физически нямаме пълен контрол над телата си, отделно хормоните, отделно променливо време, а като добавиш и ретрограден период… здраве му кажи😁пак добре, че не сме избили на агресия.

Последна редакция: вт, 20 сеп 2022, 19:13 от discipline

# 58
  • Мнения: 481
А има ли мами които ги тресът нервите.Не ми е притеснено за раждането,не това е причината.Просто на моменти въобще не се чувствам добре и физически и психически.Нервно ми е или ми се плаче-задушавам се -усилно ми е на дни и периоди съм от както влязох в 9тия.Необяснимо за мен понеже съм много спокойна по принцип и не съм депресионна личност,но тези състояния ще ме побъркат.Някъде четох че е от хормоните но вече чак ми е неудобно като ме пита някой да кажа какво ми е защото и аз точно не знам.Има някоя бъдеща мама с подобни чувства?

При мен е така от седмица може би. И физически, и психически. Нямам настроение и желание за нищо, любимите ми неща като сладкарството дори не ме радват. Вчера за първи път правих пистачио тирамису, което нямах търпение от повече от месец да направя.. Еми купих продукти за 40 лв и никакво удоволствие не изпитах от приготвянето му. А тъй като нямам и апетит от два дни днес дори не го опитах. 😔 И цял ден спя, буквално. Нощес ще броя звезди. Дори ми мина ужасната мисъл, че не искам да го правя и да раждам 🤣🤣🤣 Сякаш имам избор вече хаххаха

# 59
  • Мнения: 1 102
Тегаво си е. Мен най-много ме напряга, че не мога да се наспя. Не мога да си намеря място, което да ми е удобно. Както и да застана някъде започва да ме боли, или в момента в който заспя ми се допишква Cry Единствено се чувствам добре като се движа, но не мога 24ч. само да снова напред назад...

Общи условия

Активация на акаунт