Финала наближава!Октомврийче се показва❤Тема 4

  • 23 302
  • 418
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 315
IvonaMill, вероятно знаеш, но все пак да кажа, че имаш право на безплатен преглед в рамките на месец след раждането. Иначе аз не съм имала такъв проблем, не мога да дам съвет.
Момичета, ако има желаещи да се продължи комуникацията може да си направим тема в раздел Родени 2022г. Тук вероятно ще ни заключат  скоро.

# 406
  • Мнения: X
Момичета при мене минаха 20 дена и все още не осещам позиви за уриниране в смисъл не че се изпускам, но не усещам кога ми се пишка.... на какво дължа това незнам ... някой ако има някаква идея нека сподели 🥹

Аз бях така миналата година след първото раждане. Даже в болницата след като родих веднъж се напишках там ей така изневиделица. Просто изобщо нямах позиви за пишкане. Ужасна работа беше. После месец два или не помня колко не смеех да излизам изобщо или трябваше да има тоалетна по пътя ми. След това ми мина. АГ ми каза че е нормално и до 6 месеца трябвало да се оправи. Мисля, че по-бързо се оправих. От тазовото дъно беше при мен.
Аз по принцип трудно стискам още от тийнейджърските години и затова сега се изненадах след второто раждане, че нещата са се оправили хаха. Цял месец след второто раждане нито ми се ходи често по малка нужда, нито имам проблеми със стискането. Ама сега, дали защото увеличих много водата заради кърменето, пак започна често да ми се ходи. Нормално не пия изобщо вода, а сега се насилвам литри да пия. Така че се надявам да се оправя скоро.

# 407
  • Мнения: 116
Лошото е, че чета за тазовото дъно, че може да има неволно изпускане, но никъде няма за самото усещане че ти се пишка. Аз ходя по навик или просто защото имам болка в мехура от пренапълване...
Момичета при мене минаха 20 дена и все още не осещам позиви за уриниране в смисъл не че се изпускам, но не усещам кога ми се пишка.... на какво дължа това незнам ... някой ако има някаква идея нека сподели 🥹

Аз бях така миналата година след първото раждане. Даже в болницата след като родих веднъж се напишках там ей така изневиделица. Просто изобщо нямах позиви за пишкане. Ужасна работа беше. После месец два или не помня колко не смеех да излизам изобщо или трябваше да има тоалетна по пътя ми. След това ми мина. АГ ми каза че е нормално и до 6 месеца трябвало да се оправи. Мисля, че по-бързо се оправих. От тазовото дъно беше при мен.
Аз по принцип трудно стискам още от тийнейджърските години и затова сега се изненадах след второто раждане, че нещата са се оправили хаха. Цял месец след второто раждане нито ми се ходи често по малка нужда, нито имам проблеми със стискането. Ама сега, дали защото увеличих много водата заради кърменето, пак започна често да ми се ходи. Нормално не пия изобщо вода, а сега се насилвам литри да пия. Така че се надявам да се оправя скоро.

# 408
  • Мнения: 1 102
Някъде четох, че може да се получи това. При мен беше друго, че в болницата се изпусках доста се стреснах, но не се е повтаряло повече. При всяко кърмене започнах да стягам, все едно ми се пишка и стискам и да чукна на дърво май се повъзстанових.

# 409
  • Мнения: 62
Здравейте, мами! Скоро ще минаваме на по-голям размер пелени (на 2-ка) и се чудя колко бройки да взема от нея. Вие как мислите ?

# 410
  • Мнения: 240
И аз това се чудя сега покрай намаленията - ние вече сме на 2ка, че 1цата нещо ѝ идва късичко. Може би за месец ще порастнат отново 🤔

# 411
  • София
  • Мнения: 829
Даже и за по-бързо от месец ще пораснат. Малките размери памперси бързо се израстват. Аз дори ще минавам на 3 размер,въпреки че е в кг за 2,но като се понапълни памперса и му се отпечатват на крачетата ластиците.

# 412
  • Мнения: 34
Аз два пакета 2ка използвах , сега отворих 3ти,но по всичко личи,че няма да го използвам целия... и при нас нищо ,че е в кг за 2ка ще минаваме на 3ка ,че почнаха да му се отбелязват ластичета на крачетата...той си има големи баджаци 😅

# 413
  • Мнения: 240
А някоя от вас да е успяла да скъси ноктите на бебето? 😀

# 414
  • Мнения: 523
А някоя от вас да е успяла да скъси ноктите на бебето? 😀

Пълен ужас ми е. Майка ми докато беше тук му ги режеше, сега мъжът ми има само такава смелост. Аз не.

# 415
  • Мнения: X
С това бебе си ги кълцам спокойно. С първото ме беше страх. Сега вече я гоня да ѝ режа ноктите, но успявам със зор

# 416
  • Мнения: 217
Ноктите режа докато спи, иначе няма как.

# 417
  • София
  • Мнения: 39 771
Моля пуснете нова тема в  Родени 2022 г.

# 418

Общи условия

Активация на акаунт