Доставка от Best Secret

  • 110 189
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 667
Обади се на българския куриер. Доставят с M&BM.
Аз днес сутринта говорих с тях. На сайта им намери офиса според адреса ти и се свържи с тях.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз си взимам поръчките от МБМ. Може да им звъннете и да ги попитате дали е имало пратка за Вас.

# 32
  • Мнения: 257
Благодаря много, ще ги издиря Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 2 521
М&BM експрес доставят пратките на Бест сикрет в София и са супер мега зле тия хора.
Първата ми пратка вися при тях 8 - осем! дена преди да се свържат с мен, вече си мислех, че е изгубена и си пишех имейли с къстъмър сървиса на сайта.
После им издирих офиса и ходя директно при тях.
По товарителницата на Австрийски пощи нищо не откриват, те искат друг номер, който не получавам в мейлите.
Но пък гордо в сайта на М&BM експрес горе в ляво пише, че са от групата на Австрийски пощи!

# 34
  • Мнения: 667
Да се похваля - има развитие при мен, получих пратката (пристигнала в България на 30.12.)

# 35
  • Мнения: 1 310
Може ли с няколко думи да ми обясните какъв е реда, за да върна пратка( никога досега не съм връщала и не съм наясно..)?

И плаща ли се самото връщане?
 ( тъй като, в моя случай, има един вид некоректност от тяхна страна и не би трябвало да плащам аз транспортните разходи, но това ще го уточня със служител, в случай, че аз поемам транспорта)

# 36
  • Мнения: 538
Може ли с няколко думи да ми обясните какъв е реда, за да върна пратка( никога досега не съм връщала и не съм наясно..)?

И плаща ли се самото връщане?
 ( тъй като, в моя случай, има един вид некоректност от тяхна страна и не би трябвало да плащам аз транспортните разходи, но това ще го уточня със служител, в случай, че аз поемам транспорта)
Връщането става с бг.пощи и е безплатно,независимо от причината.Рзпечатайте бланките за връщане от сайта.

# 37
  • Мнения: 257
А имаш ли право да откажеш пратката на куриера….Thinking

# 38
  • Мнения: 257
Днес дойде и моята пратка най-накрая, само че не с MBM , а с ExpresOne ( за София става въпрос).... Отивам да разпечатам и ще връщам, яке поръчах, но ми е голямо....

# 39
  • Мнения: 54 444
Здравейте, момичета!
Имам успешно върната пратка към Бест сикрет, сега чакам парите.
Вчера имам отчетена неуспешна транзакция в банкирането. Днес нищо.
Трябва ли нещо да правя, или те си следят връщането на пари?

# 40
  • Мнения: 538
Щом са ви писали,че са получили артикула до 3-4 работни дни парите ще са в сметката ви.Вие няма какво да правите.

# 41
  • Мнения: 54 444
Да, те да направили опит да ми ги преведат, но е неуспешна транзакцията.
Затова питам дали следят и да ми ги преведат реално.

# 42
  • Мнения: 538
Да, те да направили опит да ми ги преведат, но е неуспешна транзакцията.
Затова питам дали следят и да ми ги преведат реално.
Най вероятно ще пробват пак,може да има проблем с вашата банка и да не са осчетоводени.Ако искате им пишете,но се бавят с отговорите 4-5 дни.

# 43
  • Мнения: 54 444
Върнати ми са вече парите. Но имам някаква такса - 0.61, на сумата от 61.20.
На вас удържат ли ви?

# 44
  • Мнения: 1 668
Таксата е от банката,от скоро ДСК има.

Общи условия

Активация на акаунт