Доставка от Best Secret

  • 110 188
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 310
При нормални обстоятелства ( без да има забавяне, поради загубване по трасето ), за колко дни пратката се връща при подателя( БС)?

# 46
  • Мнения: 538
При нормални обстоятелства ( без да има забавяне, поради загубване по трасето ), за колко дни пратката се връща при подателя( БС)?
Около 10 дни,после 3-4 да обработят и върнат парите.

# 47
  • Мнения: 54 444
Аз хванах празниците и станаха 3 седмици. Върната пратка на 21.12. Пристигнала на 06.01. Превод на 13.01.

# 48
  • Мнения: 4 402
Здравейте! За първи път ми се случва за пратка напуснала БГ на 14.12 да няма ни звук, ни стоп до ден днешен. Става въпрос за връщане. Съвети как да постъпя?

# 49
  • Мнения: 538
Здравейте! За първи път ми се случва за пратка напуснала БГ на 14.12 да няма ни звук, ни стоп до ден днешен. Става въпрос за връщане. Съвети как да постъпя?
На тракинга какво пише?Освен да пишете на сайта те да я потърсят,няма какво друго на направите.

# 50
  • Мнения: 4 402
Тракинга само проследява напускането на пратката от България  и дотам.

# 51
  • Мнения: 1 310
Това ли е последното място, до което може да стане проследяването( т.е. по- нататък няма да имам никакво обновяване на информацията)?:
Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 538
Тракинга само проследява напускането на пратката от България  и дотам.
Не е вярно,следя си пратката докато я получат Бестсикретс.

# 53
  • Мнения: 54 444
При мен е така проследяването. До получаване в БС.
Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 4 402
Тракинга само проследява напускането на пратката от България  и дотам.
Не е вярно,следя си пратката докато я получат Бестсикретс.
Кое точно не е вярно? Не твърдя нещо,че е вярно или грешно, а казвам, че при моята пратка откакто е напуснала България вече не мога да проследявам къде е.

Скрит текст:

# 55
  • Мнения: 538
Защото не гледате където трябва.Гледайте в сайта на Бг.поща.На листа, който остава при вас го има тракинга.Ето от последното ми връщане.

# 56
  • Мнения: 4 402
Информацията е същата.


Не връщам за първи път, но за първи път има такова забавяне и ни вест,ни кост за пратката след като е напуснала България.

# 57
  • Мнения: 538
Информацията е същата.


Не връщам за първи път, но за първи път има такова забавяне и ни вест,ни кост за пратката след като е напуснала България.
Най-вероятно пратката ви е загубена.Свържете се със сайта.Аз ви показах само ,ако всичко е наред как се движи и знаете във всеки един момент къде е.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 493
Имам върната пратка към сайта на 8 - ми декември, на 11-ти декември е напуснала БГ, от тогава е в транзит. Вчера писах на BS и днес имам отговор, че трябва търпеливо да изчакам да пристигне при тях колета и да бъде обработен..... Не че нещо, ама това май не е нормално, 41 дни да пътува и аз все още търпеливо да чакам. Добре, че не пуснах още няколко поръчки, както се изкушавах

Последна редакция: ср, 18 яну 2023, 12:00 от dioni

# 59
  • Мнения: 54 444
Много бе! 41 дни и никакво развитие?
Да се радвам, че при мен съвсем прилично приключи връщането.
Не съм доволна като цяло от БС. В НМ е толкова бързо и лесно. Сложили са ти готова бланка и товарителница, не да мислиш къде да си я разпечатваш, парите също много бързо се връщат.

Общи условия

Активация на акаунт