Доставка от Best Secret

  • 110 196
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Моето връщане от 9.12 е напуснало Бг на 11.12 и до там с движението на пратката. В Де за 18 дни не е пристигнал пакета - чак не ми се вярва

# 16
  • София
  • Мнения: 2 401
Аз изпратих на 29.11, на 02.12 е напуснала България и все още няма ъпдейт Sad Писах на Bestsecret преди 10 дни - няма отговор.
Предполагам, че проблемът е в бавната доставка на DHL и натоварването покрай празниците, но от сайта можеха поне 2 думи да ми напишат за обяснение.

Хубавото е, че тотално ми се охлади ентусиазма за пазаруване от там.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
Има ли някой да се похвали с пристигнала в Германия върната пратка?

# 18
  • Мнения: 8
Има ли някой да се похвали с пристигнала в Германия върната пратка?
Моята днес е пристигнала- точно 1 месец ,кой знае кога ще преведат парите ?!?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 401
При мен има развитие - получих отговор от Бестсикрет, макар и с голямо закъснение. Изпратиха ми да попълня един формуляр и ще ми възстановят парите за артикула, който според тракинга е напуснал България на 02.12 и от тогава няма движение. Предполагам, че от сайта ще претендират стойността от куриера, ако не се намери.
Междувременно  друга поръчка, която бях изпратила обратно на 20.12 успешно пристигна в Германия днес и чакам refund и по нея.

# 20
  • Мнения: 667
Здравейте! Има ли забавяне и при вашите пратки?
Поръчка от 13.12. все още не ми е доставена.

# 21
  • Мнения: 257
Аз пъснах на 27.12... от вчера е в София, но с какво и кога ще я доставят не знам ... За първи път поръчвам, дано не е за последно

# 22
  • Мнения: 57
Моята поръчка от 14.12 дойде на 29.12

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Днес си взех поръчка, направена на  25.12.

# 24
  • Мнения: 667
Моята поръчка от 13.12. все още не е доставена. Днес ме бил посетил куриер, но не ме намерил. Абсолютна лъжа. И известие нямам.

# 25
  • Мнения: 257
В София с какво пристигат, да знам кого да чакам Smile

# 26
  • Мнения: 1 323
Разписвам се с първа поръчка от сайта. Надявам се да в успешна. Цената няма да я коментирам.

# 27
  • Мнения: 538
Разписвам се с първа поръчка от сайта. Надявам се да в успешна. Цената няма да я коментирам.
Миналата седмица беше на цена от 99 лева,но ако сте ползвали  ваучера за -10% пак е станала добра.

# 28
  • Мнения: 1 323
Не съм го следила, днес си го харесах. И не съм ползвала ваучер, защото съм го изтрила при регистрацията преди година. А скоро имаше 10% , но тогава не поръчах нищо

# 29
  • Мнения: 257
Аз май няма да си получа пратката…..
Но и не знам при кого да я търся. А адреса съм го въвела както си ми е по лична карта… и телефонен номер има, никой не ме е търсил …. Дано ми върнат парите,ако не си получа пратката

Общи условия

Активация на акаунт