Доставка от Best Secret

  • 110 176
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 611
Поръчвала съм от мъжките кожени якета. Пишеше, че е препоръчително размер по- голям да се поръча, аз поръчах точен размер и дойде яке, което беше поне с два номера по- голямо. Кожата е тънка. Общо взето беше разочарование.

# 1 786
  • Мнения: 1 041
Моето Бугати го взех на 105 лв. номер 44 и леееко ми теснее. Стандартно нося 42. Много е хубава кожата, а и кройката. Малко по-дълго е от друго от абаут ю. От това. Черното от тези ХЛ е по-тясно от кафявото.

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 14:30 от Мари-ана

# 1 787
  • Мнения: 257
Ами поръчах 34 вече, още в 7 сутринта като станах..... Ще видим какво ще дойде, надявам се да ми е добре Simple Smile

# 1 788
  • Мнения: 251
Имам следният казус . Пуснах поръчка с код за 10% . Платих с Пейпал, сега си гледах банкрането, взели са ми почти 11 лв повече , осчетоводено е плащането вече . В ПП акаунта ми сумата първо е в евро . Не е толкова голяма сумата , за да има разлика от курс на ПП. Писах им за разминаването, да видим ... те бавничко отговарят.

# 1 789
  • Мнения: 38
Имам следният казус . Пуснах поръчка с код за 10% . Платих с Пейпал, сега си гледах банкрането, взели са ми почти 11 лв повече , осчетоводено е плащането вече . В ПП акаунта ми сумата първо е в евро . Не е толкова голяма сумата , за да има разлика от курс на ПП. Писах им за разминаването, да видим ... те бавничко отговарят.

Ако сумата в еврто в пей пал съвпада със стойноста на поръчката, пробелема трябва да го търсиш или в твоята банка или в Пейпал. Бест сикрет в този случай нямат нищо общо с транзакцията Пейпал <-> Банка.

# 1 790
  • Мнения: 251
Не , Не съвпада . И защо изобщо има евро в плащането ? БС искат сума Х в лева и ти потвърждаваш сумата в лева. Картата е в лева .
Говорих с банката , ПП било международна платформа и затова имало разлика , спрямо курса на виза за деня . Тук изисканата сума е първо в евро и от там идва разликата от превалутирането . Гледам си предишни поръчки , винаги изисканата сума от БС в ПП е в лева .

# 1 791
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
В БС винаги плащам с виртуална карта.
Има сайтове, в които плащам само с Пейпал и винаги има разлика в сумата, точно заради превалутирането. Но обикновено разликата е 4-5лв, не повече.

# 1 792
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Не , Не съвпада . И защо изобщо има евро в плащането ? БС искат сума Х в лева и ти потвърждаваш сумата в лева. Картата е в лева .
Говорих с банката , ПП било международна платформа и затова имало разлика , спрямо курса на виза за деня . Тук изисканата сума е първо в евро и от там идва разликата от превалутирането . Гледам си предишни поръчки , винаги изисканата сума от БС в ПП е в лева .
Има логика да се получава разлика при превалутирането. При мен в ПП също е зададено евро, като основна валута, но поръчките и рефънда от БС си минава в лв. Единственото, което се сещам, че виртуалната ми карта е закачена към ПП.
Скрит текст:

# 1 793
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
PayPal имат ужасни курсове, доста по-високи от банките. Някъде може би го пише и си пресметнете. Аз така с доста голяма сума навъртях доста голяма разлика съответно, защото минах през курса на Пейпал, а не през този на банката. Това е първото ми предположение. Ако е така, задайте при плащания да не се взима техния курс, а този на банката, където е картата.

# 1 794
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 525
Щом плащате през PayPal, от настройките избере да превалутира по курса на банката издател на картата, а не на PayPal.
Ако не се справите, мисля че имаше тема във форума. Може да попитате там. Отдвана не съм го ползвала и съм забравила подробностите.

# 1 795
  • Мнения: 251
Благодаря Ви , момичета Simple Smile
Плащам с ПП доста често , по курса на банката е настроен , плащам и в УК , винаги си иска валутата , която изисква сайта . В случая БС за заявили 136,18 евро , вместо BGN 255,70 , колкото е сумата на поръчката. Възможно е да е някакъв бъг в сайта , защото връщах много назад , всички изискани суми на предните ми поръчки са в BGN . Не е разликата от почти 11 лв от превалутирането на ПП .

# 1 796
  • Мнения: 7 126
PERLI, в БС с пейпал избирайте да плащате в лева.

# 1 797
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Заповядайте в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1638916.new#new

Общи условия

Активация на акаунт