Прием на ученици в първи клас в общинските училища - София - 11

  • 31 782
  • 641
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Здравейте,
В профила на училището по инициали на детето пише, че е прието, но в профила на детето на документи пише, че не е прието. Възможно ли е профилите на децата да не са ъпдейтнати още и към кого мога да се обърна ?
Благодаря предварително !

# 16
  • Мнения: 277
Много благодаря!
Не може да ми зареди страницата,явно всички родители ровят за инфо.
Някой получил ли е имейл ?

# 17
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Няма имейли.

Как влязохте в профила на детето, при условие че системата е блокирана и не може да се влезе в профилите?

# 18
  • Мнения: 277
Чудя се как още няма яснота?Така ли е всяка година?

# 19
  • Мнения: 84
И аз не мога да вляза в профила,но отидох на място и вече записах детето,имат списъци,не можаха да го въведат в системата,че е ,,бъгава'' в момента,но имам входящ номер

# 20
  • Мнения: 277
На място къде ги има списъците?Пред училището или някъде по стаите?

# 21
  • където ми е най-добре
  • Мнения: 339
На мен ми разрешава да влезна в профила, но ми изписва, че е заключен. На статус пише къде е прието детето, но на документи ми изписва, че не е. Явно още не са готови на 100%

# 22
  • Мнения: 84
На място къде ги има списъците?Пред училището или някъде по стаите?
Вътре в стаичката имат записващите списъци с пълните имена,няма изнесени.Ние понеже сме 1група и по инициали се класираме със сигурност,затова се пробвах на място и ме записаха

# 23
  • София
  • Мнения: 11 766
Не е финализирано още в системата, на статус и в списъците ги има. Не се бутайте за записвания още, тъй като заявленията не са в профилите все още, както и не са в училищата генерирани все още. Сайта забива, но аз през лаптоп влизам без проблем.

Честито на всички, ние сме по първо желание 4та+5 точки класирани

# 24
  • Мнения: 1 746
Честито на всички !
По списък на училището сме некласирани и чакащи. Това означава, че детето не е прието, нали така ?
В същото време на сайта на училището има инфо, че има свободни места след класирането. Какво означава това ? Че има шанс на 2-ро да сме приети ли ?

# 25
  • София
  • Мнения: 11 766
Гледате единствено в ИСОДЗ, не сайта на училището, училищата на сайта имат остаряла информация повечето от преди въвеждането на системата.

# 26
  • София
  • Мнения: 464
Честито на всички !
По списък на училището сме некласирани и чакащи. Това означава, че детето не е прието, нали така ?
В същото време на сайта на училището има инфо, че има свободни места след класирането. Какво означава това ? Че има шанс на 2-ро да сме приети ли ?
Не. Означава, че още има незаписани ученици. Могат да се записват до петък 17часа. След това се обявяват свободните места за втроро класиране и системата се заключва отново.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 883
Мбоже, в 133-то всички кандидати са класирани и има 1 свободно място... Flushed

# 28
  • Мнения: 1 746
Честито на всички !
По списък на училището сме некласирани и чакащи. Това означава, че детето не е прието, нали така ?
В същото време на сайта на училището има инфо, че има свободни места след класирането. Какво означава това ? Че има шанс на 2-ро да сме приети ли ?
Не. Означава, че още има незаписани ученици. Могат да се записват до петък 17часа. След това се обявяват свободните места за втроро класиране и системата се заключва отново.
А трябва ли отново да въвеждаме кандидатури ?
Прощавайте за тъпите въпроси, просто нищо не ми е ясно.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 307
Накакъв телефон на инспектората има ли някой. На сайта е даден един, но не отговаря никой, както може да се предполага. Да им задам елементарния въпрос защо още няма изпратени мейли и не можем да запишем децата.

Общи условия

Активация на акаунт