Лазерна епилация и електроепилация – 10 (Юбилейна тема)

  • 60 044
  • 742
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 60
Здравейте,преди 5 дни правих пълен интим с диоден лазар. Виждам че по-бавно растат космите,на няколко места от порядъка на място за 5-6 косъма няма нищо. Да смятам ли че само тези места ще бъдат повлияни. Също така по време на самата процедура на моменти усещах боцкане, това има ли общо с резултата.(1ва процедура ми е)

# 46
  • Мнения: 1 370
Боцкането е нормално, където има повече меланин (косми), повече и боцка. Цялата третирана зона се повлиява - космите би трябвало да избият и след 10тина дни да опадат сами.

# 47
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз съм очарована от моя резултат на интима. Две седмици след първата процедура повече от 2/3 от космите ги няма.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 417
Цоп и в тази тема 😁 Днес бях на първа процедура цяло лице, зор са ми бакенбардите. Мъх е, но доста дълъг черен и тънък. Малко не ми хареса как се развихри с бръсначката, но.. "трай бабо за хубост"

Преди 7год съм правила пълен интим и крака, но фото. До коляното и триъгълник нямам нищо все още, а не съм правила поддържащи.

Сега избрах Нирвана, но ще видя дали няма да го сменя.

# 49
  • Мнения: 5 867
Малко не ми хареса как се развихри с бръсначката, но.. "трай бабо за хубост"
Космите, при третиране с лазер, трябва да бъдат обръснати или подстригани. Simple Smile

Преди 7год съм правила пълен интим и крака, но фото. До коляното и триъгълник нямам нищо все още, а не съм правила поддържащи.
Това е добър знак. Вероятно означава, че си податлива на методите за перманентна епилация.

Сега избрах Нирвана, но ще видя дали няма да го сменя.
За "Nirvana" имаше кофти мнения. Следи какъв е резултатът, т.е. дали всички третирани косми ще опадат...

# 50
  • София
  • Мнения: 8 131
Малко не ми хареса как се развихри с бръсначката, но.. "трай бабо за хубост"
Космите, при третиране с лазер, трябва да бъдат обръснати или подстригани. Simple Smile

Преди 7год съм правила пълен интим и крака, но фото. До коляното и триъгълник нямам нищо все още, а не съм правила поддържащи.
Това е добър знак. Вероятно означава, че си податлива на методите за перманентна епилация.

Сега избрах Нирвана, но ще видя дали няма да го сменя.
За "Nirvana" имаше кофти мнения. Следи какъв е резултатът, т.е. дали всички третирани косми ще опадат...
То и за Алказар имаше кофти мнения, но аз съм изключително доволна.

# 51
  • Мнения: 30
Привет! Преди повече от 10 дни си правих лазер на краката. Започнаха да растат едни черни косми, които приличат на опърлени. Реших да обръсна подбедриците и резултатът беше ужасен - на повърхността нямаше косъм, но целите крака бяха в черни точки (явно изгорените корени). Реших, че ще ги оставя да пораснат и сами д аси окапят. Космите обаче сякаш не искат да паднат сами. Ако дръпна някой косъм с пръст, пада без проблем. Пробвах да ги разтъркам с гъбата под душа - нищо. Може ли да споделите някой метод, по който да "стимулирам" падането? Да не би просто да не е минало достатъчно време?

# 52
  • Мнения: 3 417
Не е минало достатъчно време, не се притеснявай. До няколко дни ще опадат.
Аз в момента съм така под мишниците.

# 53
  • София
  • Мнения: 8 131
Привет! Преди повече от 10 дни си правих лазер на краката. Започнаха да растат едни черни косми, които приличат на опърлени. Реших да обръсна подбедриците и резултатът беше ужасен - на повърхността нямаше косъм, но целите крака бяха в черни точки (явно изгорените корени). Реших, че ще ги оставя да пораснат и сами д аси окапят. Космите обаче сякаш не искат да паднат сами. Ако дръпна някой косъм с пръст, пада без проблем. Пробвах да ги разтъркам с гъбата под душа - нищо. Може ли да споделите някой метод, по който да "стимулирам" падането? Да не би просто да не е минало достатъчно време?
Винаги ли става така? Защото аз утре съм на процедура на крака, а 10 дни по-късно на море. Няма да е добре да съм с черни точки по краката.

# 54
  • Мнения: 81
При мен не беше така, нищо не порасна след първите две процедури, има единични черни точки само, но са незабележими.
За протокола - правила съм само две процедури на крака, последната беше в началото на май, като ще продължа чак след октомври със следващите.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 417
Привет! Преди повече от 10 дни си правих лазер на краката. Започнаха да растат едни черни косми, които приличат на опърлени. Реших да обръсна подбедриците и резултатът беше ужасен - на повърхността нямаше косъм, но целите крака бяха в черни точки (явно изгорените корени). Реших, че ще ги оставя да пораснат и сами д аси окапят. Космите обаче сякаш не искат да паднат сами. Ако дръпна някой косъм с пръст, пада без проблем. Пробвах да ги разтъркам с гъбата под душа - нищо. Може ли да споделите някой метод, по който да "стимулирам" падането? Да не би просто да не е минало достатъчно време?
Винаги ли става така? Защото аз утре съм на процедура на крака, а 10 дни по-късно на море. Няма да е добре да съм с черни точки по краката.

От Нирвана ми казаха, след 5-6дни от процедурата да направя лек пилинг.

Ще ви държа в течение 😁 За сега нито един косъм от обръснатите не се е появил, но забелязах, че не ми е оформила добре единия бакенбард 😳 и са леко различни. Май ще се рисувам сама следващия път 😶


Иначе краката съм ги правила в No+Velo...

# 56
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз вчера направих и цели крака за пръв път, ще видим как ще е. Не очаквам ефект като на интима, но все пак се надявам да видя добър резултат.

# 57
  • Мнения: 391
Аз правя всичко - крака, ръце, корем лента, интим, мишници и горна устна. На краката имах най-силен ефект още след първата процедура. Другата седмица ми е трета на крака и ръце. При интима е най-бавен ефекта, макар че съм много по-гладка от преди. Проблема ми е малко с перианалната област. Не мога сама да се обръсна и като отида на лазер не ми махат всички косми Sad чудя се дали има смисъл да го правя изобщо.

# 58
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз точно заради това не правя.
Много ме е яд мен, че не си купих пакет цяло тяло, но исках да тествам първо. При мен ефектът на интима е уау. Ще видя краката. Искам и мишници. На ръцете карах с кола, но имам капиляри и не ми се ще да продължавам.

# 59
  • Мнения: 2
Малко не ми хареса как се развихри с бръсначката, но.. "трай бабо за хубост"
Космите, при третиране с лазер, трябва да бъдат обръснати или подстригани. Simple Smile

Преди 7год съм правила пълен интим и крака, но фото. До коляното и триъгълник нямам нищо все още, а не съм правила поддържащи.
Това е добър знак. Вероятно означава, че си податлива на методите за перманентна епилация.

Сега избрах Нирвана, но ще видя дали няма да го сменя.
За "Nirvana" имаше кофти мнения. Следи какъв е резултатът, т.е. дали всички третирани косми ще опадат...
То и за Алказар имаше кофти мнения, но аз съм изключително доволна.

#veseto*
Здравей, и аз ходя в Алказар в Студентски град. Вече 3 процедури направих на цяло тяло. Първата процедура беше направена от една много мила дама, чието име не запомни и имах страхотен ефект. Лазерът, ако не греша беше Medpro trine Lazer. Втората процедура ми я направи Анна с друг лазер в друга стая. Изключително недоволна съм и като отношение и като процедура няма ефект. На подмишници не ми окапаха въобще. Вчера също бях на 3 процедура пак при същата. Претупа ме за 50 минути цяло тяло. Ти при кого ходиш и можеш ли да си избереш кой и къде да ти я прави процедурата?

Общи условия

Активация на акаунт