Лазерна епилация и електроепилация – 10 (Юбилейна тема)

  • 60 044
  • 742
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 573
Белисимо.

# 736
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
При лазерна епилация на пълен интим - как точно се определя докъде се простира зоната?! Взима ли се предвид индивидуалното окосмяване на клиента?!

# 737
  • Мнения: 2 481
Махат се всички косми - пубис, сгъвката на краката, големите срамни устни и отзад в зоната около ануса.
Разбира се, че се взима предвид особеностите при индивидуалното окосмяване и просто се работи всичко - затова се казва и пълен интим.

# 738
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Махат се всички косми - пубис, сгъвката на краката, големите срамни устни и отзад в зоната около ануса.
Разбира се, че се взима предвид особеностите при индивидуалното окосмяване и просто се работи всичко - затова се казва и пълен интим.
Това е ясно. Друго имам предвид. Примерно колко извън бикини линията/сгъвката влиза в пакета?! Все пак при някои окосмяването може да е 1см извън линията, при други 4 см и т.н. При кола маска козметичките махат всичко, което се вижда. Не казват "пакетът" е до тук, а другото отива към друга зона.

# 739
  • Мнения: 2 481
Въпросът ти е разонен, на мен лично с интима ми махнаха и космите във вътрешната страна на бедрата, но просто лекарката ми беше позната. Но не би следвало да се пазарят за 2-3 см, все пак то е ясно, че интимното окосмяване излиза извън бикини линията. То се вижда къде свършва все пак и къде започват космите на бедрата.
Според мен - ако си избереш наистина добро и реномирано място, където ще се правиш, не би трябвало да имаш някакви притеснения, че няма да ти махнат всичко.

# 740
  • Мнения: 892
На интима много ли боли?

# 741
  • Мнения: 39 378
Е, зависи на коя степен те обработват.

# 742

Общи условия

Активация на акаунт